n11

Kotların Bakımı

Denim kumaşa sahip ürünleri yıkamadan önce ters yüz etmelisin. Sonrasında elinde ya da soğuk su ve hassas program seçerek çamaşır makinesinde yıkayabilirsin.

Ürünleri Gör

Siyahların Bakımı

Koyu renkli tüm kıyafetlerini düşük sıcaklıklarda yıkayarak renklerini koruyabilirsin. Ayrıca hassas program ve uygun çamaşır deterjanı tercihleri de etkili oluyor.

Ürünleri Gör

Yünlü Kıyafetler

Bu ürünlerde kurutma makinesi veya asarak kurutma yöntemleri kesinlikle kullanılmamalı. Havluyla ıslaklığını alıp kuru bir zemine bırakmaksa en verimli yol.

Ürünleri Gör

Fermuar Tamiri

Çıkan fermuarları bir çatal yardımıyla yerine takabilirsin. Çalışmayan fermuarlarıysa sabun veya deterjan yardımıyla tamir edebilirsin.

Ürünleri Gör

Çorap Kaçığı

Bu can sıkıcı olayın ilerlemesine engel olmak için şeffaf ojeden yardım alabilirsin. Oje bulamadığın anlarda saç spreyi de işini görecektir.

Ürünleri Gör

Beyazlarda Leke Çıkarma

Öncelikle 1 yemek kaşığı karbonatı lekeli bölgeye döküp üzerine yarım limon kapatmalı ve yaklaşık 20 dakika beklemelisin. Ardından duru suyla yıkayabilirsin.

Ürünleri Gör

Blog11

 • Kot Bakımı: Nasıl Yıkanır, Nasıl Ütülenir?

  Kot Bakımı: Nasıl Yıkanır, Nasıl Ütülenir?

  Stil sahnesine 1873 yılında adım atan kot kumaşlar, bir zamanlar yalnızca maden işçileri tarafından kullanılırken şimdilerde moda haftalarında podyumları süslüyor..

  Devamını oku »
 • Yünlü Kıyafetlerin Korunması için İpuçları

  Yünlü Kıyafetlerin Korunması için İpuçları

  Yün kumaşlar nefes alabilen, emici ve yumuşacık doğal elyafıyla giyim ürünlerinde binlerce yıldır kullanılıyor. Kazak, hırka ve kaban gibi kışlık kıyafetlerde...

  Devamını oku »
 • Beyazlarda Leke Çıkarma Yöntemleri

  Zarafeti ve şıklığıyla beyazın modası asla geçmiyor. Bazen tek başına göz kamaştıran kombinler oluştururken, bazen de siyah tonlarıyla kusursuz kontrastlar yaratıyor...

  Devamını oku »
 • Külotlu Çoraplarda Kaçık Nasıl Önlenir?

  Külotlu Çoraplarda Kaçık Nasıl Önlenir?

  En sevdiğiniz ayakkabı ve elbiselerle çorap kombinleri oluşturmak isterken külotlu çorabınızdaki küçük bir yırtığın şerit halinde büyüdüğünü hayal edin...

  Devamını oku »
 • Fermuar Tamiri Nasıl Yapılır?

  Fermuarlar için moda dünyasının gizli kahramanları demek yanlış olmaz. Bu pratik mekanizma çantadan pantolona, ayakkabıdan aksesuara kadar her parçaya fonksiyonel bir özellik kazandırıyor.

  Devamını oku »
 • Siyahların Solmaması için Yapılacaklar

  Modası asla geçmeyen siyah kıyafetler ister gündelik ister resmi olsun, her ambiyansa ve kombine mükemmel bir uyum sağlıyor..

  Devamını oku »

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile