n11

13. yüzyılın sonlarında, Moğol İmparatorluğu fetihleri ile Doğu’yu yerle bir etmektedir. General Khotun Khan’ın liderliğindeki acımasız Moğol ordusu ile Japonya anakarası arasında tek bir engel vardır: Tsushima Adası.

İşgal Tsushima Adası’nın kapısına dayanmıştır. 80 samuray, devasa Moğol ordusuna karşı kahramanca savaşır. Ancak, Jin Sakai, nam-ı diğer Tsushima’nın Hayaleti dışında hepsi ölür. Tsushima’nın özgürlüğü için Jin Sakai kaderini yeniden yazacaktır.

  • Jin Sakai

    Bir samuray olarak yetişen Jin, halkını kurtarmak için samuray öğretilerinin dışına çıkmak zorundadır. Ghost’a dönüşüm yolculuğunda farklı müttefikleri keşfedecek ve fedakarlıktan kaçınmayacaktır.
  • Shimura

    Shimura, Jin için bir amca ve baba figürüdür. Jin'i çocukluktan itibaren samuray gelenekleriyle eğitmiştir. Jin'in öğretilerini kenara bırakıp Ghost'a dönüşmek için yaptıkları onu endişelendirmektedir.
  • Khotun Khan

    Khan, Tsushima Adası'nı işgal eden Moğol ordusunun lideridir. Khan, samuraylar hakkında bildiği her şeyi kullanır. Kurnaz bir düşmandır. Jin, bu vahşi düşmanı hafife almaması gerektiğini öğrenecektir.

Macerayı Şimdi Evinize Getirin

Konsol, aksesuar ve ilginizi çekebilecek diğer oyunlarda fırsatları keşfedin

Ürünlere Git

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile