n11

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

GarantiPay kampanyası nedir? n11 üyeleri, 16 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında n11 mobil uygulaması üzerinden GarantiPay ile n11.com’dan tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 30 TL indirim kupon kodu kullanma fırsatı yakalıyor.
Kampanya hangi tarihlerde geçerlidir? Kampanya 16 - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanırım?

GarantiPay ile 150 TL ve üstü alışverişlerde, “GARANTIPAY30” kupon kodu hesaba tanımlanıp kupon seçildikten sonra ödeme tutarından anında 30 TL düşülür.

İndirimden yararlanabilmek için kupon kodunu www.n11.com, m.n11.com veya n11 mobil uygulaması içerisinde hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Kupon kodunu tanımlamak için, "Sepetim" sayfasındaki "Kuponları Gör>Kupon Ekle" alanına veya Hesabım>Kuponlarım sayfasındaki "Kupon kodunu girin" kutucuğuna GARANTIPAY30 yazılmalı.

Ödeme aşamasına geldiğinizde, n11.com Mobil Uygulama içerisinde "Sepetim" sayfasından “Kupon Seç” bölümünde GARANTIPAY30 kuponunuzu seçtikten sonra sadece GarantiPay ödeme seçeneğiyle ödeyebilirsiniz.

GarantiPay ile ödemenin avantajı nedir?

GarantiPay, BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. Kampanyadan yararlanmak için BonusFlaş uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir.

GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.

Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir?

Kampanya sadece "Ev & Yaşam, Anne & Bebek, Spor & Outdoor, Kitap & Film, Müzik, Oyun" kategorilerindeki alışverişlerde geçerlidir.

Kupon kodu “Yapı Market & Bahçe, Video, Oyun, Konsol, Dijital Kodlar ve Ürünler” kategorilerinde geçerli değildir.

Kampanya sadece mobilde mi geçerli? Kampanyadan faydalanmak için n11.com mobil uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Kuponlar ne zamana kadar geçerli? Kuponlar, hesaba tanımlandıktan 3 gün içerisinde kullanılması gerekmektedir, kullanılmayan kupon hesaplardan otomatik olarak silinecektir.
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim?

Aynı üye/kişi kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.

Kupon kodu tek kullanımlıktır.

Kampanyadan yararlanmak için n11.com’a üye olmak gerekir mi? Kampanyadan sadece n11.com üyeleri faydalanabilir.
Alışverişimi iptal/iade edersem ne olur? Üyeler, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon üyelerin hesabına tekrar yüklenir. Üyeler, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kampanyada işlem adedi sınırlaması var mıdır? Kampanyadan ilk 33.300 işlem yararlanabilir, belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya yayından kaldırılacaktır.
Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya banka puan kampanyaları hariç diğer n11 kampanyaları ile birleştirilemez.

* Garanti BBVA ve n11.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11’in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile