n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Samsung S20 Serisinde Hediye Çeki veya Hediye Paketi kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 10 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında Samsung mağazasından yapacakları Samsung S20+ ve S20 Ultra alımlarında Beymen Treasure Card (A) Hediye Çeki ve Jo Malone London Hediye Paketi, Samsung Galaxy S20 alımlarında Beymen Treasure Card (A) Hediye Çeki kazanma hakkı yakalıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 10 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında Samsung mağazasından yapacağınız Samsung Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra alışverişi ile kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Hangi hediye hangi üründe geçerli?

Samsung Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra alımında, tüketiciler kampanya şartlarını sağlamaları halinde aşağıdaki tabloda belirtlen ilgili modele karşılık belirtilen tutarlarda Beymen Treasure Card (A) ve Jo Malone London Hediye Paketi (Stil Paketi Stok Adedi: 100) kazanma hakkı yakalayacaktır.

Stil Paketi Hediye Ürün Stok Adedi Hediye Detayı Kampanya Ürünü
Stil Paketi-1 Beymen Treasure Card (A) 100 KDV dahil 750 TL değerinde Hediye Çeki Galaxy S20 Ultra
Jo Malone London Hediye Paketi 100 1.50 ml English Pear Cologne + 250 ml English Pear Body Lotion
Stil Paketi-2 Beymen Treasure Card (A) 100 KDV dahil 500 TL değerinde Hediye Çeki Galaxy S20+
Jo Malone London Hediye Paketi 100 50 ml Myrrh & Tonka Cologne
Stil Paketi-3 Beymen Treasure Card (A) 100 KDV dahil 400 TL değerinde Hediye Çeki Galaxy S20

Stil Paketleri sadece Samsung Türkiye Mağazasından 10 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında yapılacak Samsung Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra modellerinin alımında geçerli olup ürünler stoklarla sınırlıdır.

Kampanya ne zamana kadar geçerli? 31 Mart 2020, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan kimler yararlanabilir? Kampanyadan sadece n11.com üyeleri yararlanabilir. Samsung çalışanları kampanyadan yararlanamaz. Kurumsal satın alımlar kampanya kapsamında sayılmayacak olup, hediye kartı gönderimi yapılmayacaktır.
Beymen Treasure Card (A) nedir? “Beymen Treasure Card (A)” Detayları:
Hediye kartları, satın alınan ürün ile beraber kargoya verilecektir ve satın alınan ürünün tüketiciye teslim edilmesi akabinde 15 iş günü içerisinde kullanıma açılacak/aktive edilecektir.

Bu kart Beymen’in tüm indirim ve kampanya uygulamalarında kullanılabilir. Tüm Beymen ve Beymen Club mağazalarında geçerli olabilen ve ayrıca Beymen mağazalarında satılan ithal ve Beymen markalı ürünlerde kullanılabilir. Kartların kullanım süresi, 31/12/2021 tarihine kadardır. Hediye kartlarının ve numaralarının üretilmesi ile Beymen mağazalarında kullanılması konularında her türlü sorumluluk Beymen’e aittir. Samsung’un bu konuda hiçbir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

Hediye kartı bedeli nakdi olarak talep edilemez; başka kampanyalarla veya başka hediye çekleri ile birleştirilemez. Satın alınan ürünlerin ve hediye kartlarının teslimatı tüketici tarafından belirtilen posta adresine kargo ile yapılacaktır. Samsung adres bilgilerinin eksik/hatalı olması durumunda sorumlu değildir.
Jo Malone London Hediye Paketi nedir? “Jo Malone London Hediye Paketi” Detayları:
Hediye paketi kapsamında Samsung Galaxy S20 Ultra için 1 adet 50 ml English Pear Cologne ve 1 adet 250 ml English Pear Body Lotion verilecektir.

Samsung Galaxy S20+ için de 1 adet 50 ml Myrrh & Tonka Cologne verilecektir.

Paket içeriğinin oluşturulması ve paket içindeki ürünler ile ilgili her türlü sorumluluk Jo Malone London markasına aittir. Samsung’un bu konuda hiçbir dahli ve sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya yurt dışında geçerli mi? Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda üyeler, bu kampanya sebebiyle kazandığı hediye ürünleri de iade edecektir ve bununla ilgili herhangi bir hak iddiasında bulunamayacaktır.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.

*n11.com ve Samsung kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Samsung kötü niyetli olarak kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kodları ile; sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan işlemlere ait hediye kodlarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

**Tüketiciler, kampanyaya katılarak, bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikasına (https://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile