Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Fotoğraf & Kamera kategorisinde 250 TL ve üzeri alışverişlerde %5 sepette ek indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 26 Eylül – 28 Eylül 2018 tarihleri arasında Fotoğraf & Kamera kategorilerinden tek seferde yapacakları 250 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %5 sepette ek indirim kazanıyor.
Kampanyadan en fazla ne kadar indirim kazanabilirim? Kampanyadan kazanılacak maksimum indirim tutarı 100 TL’dir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Fotoğraf & Kamera kategorilerisinde geçerlidir.
%5 sepette ek indirim için ne kadarlık alışveriş yapmam gerekir? 250 TL ve üzeri alışverişlerde sepet toplamından anında %5 indirim düşülecektir.
Kampanya ne zamana kadar devam ediyor? Kampanya 28 Eylül 2018 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim kazanma hakkı elde edilir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir.
İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile