Fırat ve Ceyda, “Noluyo Ya?” Youtube kanallarında,
n11’den seçtikleri oyuncu ekipmanlarını keşfediyor!

“Bu ürünleri ilk 11’e koy, şampiyon olur,” diyeceğiniz oyuncu ekipmanları karşınızda!
Yayıncılara özel kamera ve mikrofonla evde kendi stüdyonuzu kurmaya hazır mısınız?
Peki, hayalinizdeki oyuncu odasını kurmaya ne dersiniz? Fırat ve Ceyda, en güçlü oyun
dinamiklerini yakalamanızı sağlayacak kontrol ekipmanlarını sizin için seçti.

FIRAT VE CEYDA'DAN SİZE ÖZEL BİR İNDİRİM VAR!

Kuponu Yükle

Kuponu Nasıl Kullanırım?

Fırat ve Ceyda’nın videosunu izle, kupon kodunu al, indirimden yararlan

 • 55 TL İndirim

  Videoyu izle, sınırlı sayıdaki
  indirim kuponunu kap
 • Kuponunu Yükle

  Kuponlarım alanından indirim kodunu
  hesabına yükle
 • Alışverişe Başla

  Dilediğin ürünü sepete ekle,
  indirimle al

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

n11.com - Noluyo Ya? Youtube Kanalına Özel Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 20-31 Ocak 2020 tarihleri arası video içerisinde yer alan sınırlı sayıdaki kupon kodunu hesaplarına yükleyerek, 1.000 ve üzeri tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponu hesabıma nasıl yükleyebilirim? Hesabım > Kuponlarım sayfasından, indirim kodunu ekleyerek kuponunuzu yükleyebilirsiniz.
Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, 31 Ocak 2020 saat 23.59’a kadar kullanılabilir. Kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar 5.000 adet ile sınırlıdır.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? 55 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kupon, hangi ürünlerde geçerlidir? 55 TL değerindeki indirim kuponu; n11.com üzerindeki seçili oyuncu ekipman ürünlerinde geçerlidir. Tüm ürünlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz; https://www.n11.com/promosyon/firat-ve-ceydanin-tercih-ettigi-diger-urunler-1236316
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile