Nasıl ParaPuan Kazanırım?

Hemen Cardfinans veya Fix Card'ınla alışveriş yap, hediye ParaPuan kazan

  • CardFinans’a Özel

    Kampanyaya katılmak için banka sistemine kayıtlı numarandan "UGURLU" yaz 2273'e gönder

  • Uğurlu Alışveriş

    CardFinans veya Fix Card’ınla yapacağın ilk 500 TL ve üzeri alışverişinde 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinde 50 TL değerinde ParaPuan kazan

  • Son Gün 30 Eylül

    ParaPuan kazanmak için 30 Eylül 2017 saat 23.59’a kadar alışveriş yapman gerektiğini unutma

Alışverişe Başla

Alışveriş yapabileceğin ve kuponlarını kullanabileceğin tüm kategoriler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

CardFinans Kampanysı nedir? 01-30 Eylül 2017 tarihleri arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızla tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.
Kampanyaya nasıl katılabilirim? ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca "UGURLU" yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273'e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Fix Card Artı Paket’e dahil olan müşterilerin de SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
Kampanyaya hagi kartlar dahil değil? Ticari kredi kartları, ticari banka kartları, sanal kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak ve sanal kartla yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Ek kartlar ile kampanyadan yararlanılabiliyor mu? Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
ParaPuanlar karta ne zaman yüklenecek? Kazanılan ParaPuanlar 4 Ekim’de harcama yapılan karta yüklenecektir.
ParaPuan’ları ne zamana kadar kullanabilirim? ParaPuanlar 31 Ekim 2017 saat 23.59’a kadar kullanılabilir. Kullanılmayan ParaPuanlar 1 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.
Ürün iadesinde süreç nasıl işliyor? Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Fix Card “Artı Paket” ücreti nedir ve kartı nasıl alabilirim? Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Altın&Gümüş, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorileri hariç diğer tüm kategorilerde geçerlidir.
Kampanya dışı olan durumlar nedir? n11.com'un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

***Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

****n11.com ’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com’dan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

*****Kampanya kapsamında n11.com 'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.n11.com 'un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile