n11

Facebook ve Instagram Reklamı Nedir?

  • Bu reklam türüyle marka bilinirliğinizi artırabilir, hedef kitlenizin dikkatini çekebilir, ürün detay sayfanıza trafik çekebilir ve ürünlerinizi yeni kullanıcılara ulaştırabilirsiniz. Ürünlerinizi görüntülemiş, Favorilerim’e veya sepetine eklemiş kullanıcıları, Facebook ve Instagram’da hedefleyerek satın almaya yönlendirebilirsiniz. Reklam kampanyaları için gösterim, tıklama, tıklama başı maliyet, satış miktarı, reklam harcama getirisi gibi detaylı analizlerle yeni pazarlama stratejileri geliştirebilirsiniz.

Facebook & Instagram Reklamı Geliyor

Çok yakında Satıcı Ofisi üzerinden üç adımda toplam bütçenizi, reklam tarihi ve metnini belirleyerek kolayca Facebook & Instagram Reklamı verebileceksiniz.

  • Mağazanıza ait bir Facebook Sayfanız Varsa;

    "Linki Kaydet" butonuna tıklayarak talep açın, linki bize iletin. Linki Kaydet
  • Mağazanıza ait bir Facebook Sayfanız Yoksa;

    Facebook sayfanızı bu link üzerinden kolayca oluşturup bizimle paylaşın: Sayfanı Oluştur

Facebook & Instagram Reklamı için Koşullar Nelerdir?

Facebook & Instagram reklamı verebilmek için; Sepet ortalamanız 20 TL'den yüksek olmalıdır. Son 28 gün içinde en az 100 satış yapmış olmanız gerekmektedir. Son 7 gün içinde ürünlerinizin 1000 kullanıcı tarafından görüntülenmiş olması gerekmektedir.

Ürünlerim Facebook Tarafından Nasıl Seçilir?

Kategorinizin reklama uygun gördüğü, ürün adı ve açıklamasında reklama uygun, Facebook Reklam İlkeleri ve Topluluk Standartları’na uyan tüm ürünleriniz Facebook tarafından otomatik olarak seçilir ve yayımlanır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile