Mutlu Çiftlere Özel İndirimler

Her gün yenilenen Günün Yıldızlı Ürünlerini ve hafta içi saat 20.00’de açılan Kuponmatik’i kaçırmayın

Her Gün 3 Kupon

Kuponları hesabınıza yükleyin, hayalinizdeki her şeye indirimli sahip olun

 • Kuponlar Hesaba

  evlilik3, evlilik4 ve evlilik11 kupon kodlarını her gün hesabınıza tanımlayın
 • İndirimli Alışveriş

  Kuponları farklı tutarlarda alışverişlerinizde kullanın
 • 3 Gün Geçerli

  Kuponları hesabına yükledikten sonra 3 gün içinde kullan

Kupon Kullanabileceğiniz Kategoriler

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Evlilik Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 11 Mart - 14 Nisan 2019 tarihlerinde her gün 00.00- 23.59 saatleri arasında %3, %4 ve %11 değerindeki kuponları hesaplarına yükleyerek, 3 gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendiği tarihten itibaren 3 gün içinde kullanılmalıdır. 3 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir?
 • 175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %11 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 33 TL’dir
 • 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %4 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 80 TL’dir
 • 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli %3 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 150 TL’dir
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar her gün 15.000 adet ile sınırlıdır. Her kupondan günlük 5.000’er adet mevcuttur.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, her gün 1 adet olmak şartıyla belirtilen tarihler arasında her gün hesabına kupon yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?
 • Kupon (Kupon kodu: evlilik11), 3 gün içinde yapılacak 175 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kupon (Kupon kodu: evlilik4), 3 gün içinde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kupon (Kupon kodu: evlilik3), 3 gün içinde yapılacak 2.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir?

%11 değerindeki indirim kuponu; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim&Aksesuar, Ayakkabı & Çanta; Düğün, Davet, Organizasyon; Fantazi Giyim; Elektrikli Ev Aletleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Ev Tekstili; Mutfak Gereçleri; Banyo & Ev Gereçleri; Yapı Market & Bahçe; Kozmetik & Kişisel Bakım; Mücevher & Saat(Yatırımlık Altın & Gümüş ve 2.El Antika & Koleksiyon kategorileri hariç); Uçak Bileti; Tatil & Eğlence Kategorilerinde geçerlidir.

%4 değerindeki indirim kuponu; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim&Aksesuar, Ayakkabı & Çanta; Düğün, Davet, Organizasyon; Fantazi Giyim; Elektrikli Ev Aletleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Ev Tekstili; Mutfak Gereçleri; Banyo & Ev Gereçleri; Yapı Market & Bahçe; Kozmetik & Kişisel Bakım; Mücevher & Saat(Yatırımlık Altın & Gümüş ve 2.El Antika & Koleksiyon kategorileri hariç); Uçak Bileti; Tatil & Eğlence Kategorilerinde geçerlidir.

%3 değerindeki indirim kuponu; Kadın Giyim & Aksesuar; Erkek Giyim&Aksesuar, Ayakkabı & Çanta; Düğün, Davet, Organizasyon; Fantazi Giyim; Beyaz Eşya; Elektrikli Ev Aletleri; Mobilya; Dekorasyon & Aydınlatma; Ev Tekstili; Mutfak Gereçleri; Banyo & Ev Gereçleri; Yapı Market & Bahçe; Kozmetik & Kişisel Bakım; Mücevher & Saat(Yatırımlık Altın & Gümüş ve 2.El Antika & Koleksiyon kategorileri hariç); Uçak Bileti; Tatil & Eğlence Kategorilerinde geçerlidir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile