Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Köpek Kategorisi Anında İndirim kampanyası nedir? Üyeler, 23 Kasım 2018 19:00 - 23 Kasım 2018 23:59 saatleri arasında Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinden tek seferde gerçekleştirdikleri alışverişlerde 11 TL anında indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 23 Kasım 2018 23:59’a kadar yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. İndiriminiz sepet tutarınıza otomatik olarak yansır.
Kazanabileceğim en yüksek indirim tutarı nedir? Maksimum indirim tutarı 11 TL’dir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya yalnızca Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınızkadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarındaise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile