IŞIKLI KÖPEK TASMASI

Gece ve gündüz gezilerinizde can dostunuzun takibini kolaylaştıracak Nite Ize Nite Dawg LED ışıklı tasma sayesinde artık o daha güvende. Su geçirmez, yüksek kaliteli hafif naylondan üretilen tasma, optimum görünürlük sağlayarak 300 metreye kadar görünürlük sağlar. Tek pil ile 100 saate kadar kullanım ömrü olan bu ürün sayesinde köpeğinizle yapacağınız gece yürüyüşleri artık daha keyifli!

Ürünlere Git

IŞIKLI TASMA KILIFI

Nite Ize LED Işıklı Tasma Kılıfı sayesinde, artık gece yürüyüşlerinizde can dostunuz nerede diye meraklanmayacaksınız. Gece yürüyüşlerinizde Nite Ize LED Işıklı Tasma Kılıfı, can dostunuzun karanlıkta gözden kaybolma olasılığına karşı; köpek aşığı tüm insanların aradığı cevaptır. Her mevsime uygun kullanımı, süper hafifliği ve 300 metreye kadar ulaşan menzili ile estetik ve fonksiyonellik bu üründe bir araya geliyor.

Ürünlere Git

LED IŞIKLI TOP

Can dostunuzla birlikte sonu gelmez oyun saatleri için ihtiyacınız olan tek şey Glowstreak led ışıklı top. Sağlam yapısı ve kauçuk malzemesi ile köpeğinizin ilgisini daima tutacak olan led ışıklı top, içindeki çip sayesinde aktive olarak çok daha eğlenceli oyun saatlerinin garantisini verin. Her boy ve her cins köpeğe uygun bu ürün ile yepyeni bir oyun keyfine merhaba deyin!

Ürünlere Git

KÜNYE ASKISI

Kimlik etiketleri sadece köpeğinizin boynundaki tasmaya güvenli bir şekilde bağlı olduğu sürece bir anlam ifade eder. İşte bu noktada TagLock devreye girer: Yüksek kalite paslanmaz çelik, çift giriş, plastik kilit ve suya dayanıklı yapı ile S-Biner TagLock, evcil hayvanınızın kimlik etiketini güvenle taşımasını sağlamak için en iyi yoldur.

Ürünlere Git

GÜVENLİK TASMASI

NiteHowl güvenlik kolyesi, gece yürüyüşlerinizde dostunuzun boynunun tamamını çevreleyen led ışıkla, hem mükemmel görünmesini hem de güvende olmasını sağlayacak. Esnek ve dayanıklı yapısı, polimer tüpten üretilen materyali ve kırmızı, yeşil, mavi olmak üzere 3 ayrı renk seçeneği ile gece yürüyüşlerine keyif katan NiteHowl güvenlik kolyesi ile can dostunuz her daim güvende.

Ürünlere Git

IŞIKLI KÖPEK FRİZBİSİ

Üstün uçuş için tasarlanmış olan Flashflight LED Köpek frizbisi, disk sever köpekle gece boyunca oynamak için özel olarak üretilmiştir. Yumuşak dokunuşlu, plastik yapıya sahip uçan disk, uzun ömürlü bir LED ile aydınlık sağlıyor, böylece karanlıkta parlıyor. Eğlenceli, renk değiştiren Disc-O LED ışığı bulunan Dog Discuit, yıldızların altındaki sonsuz eğlenceler için değiştirilebilir ve uzun ömürlü iki adet pil ile birlikte gelir.

Ürünlere Git

SPOTLİT LED IŞIK

Karanlıkta yardıma ihtiyaç duyduğunuzda, Nite Ize SpotLit hemen yanınızda! Hafifliği ve paslanmaz karabiner materyali sayesinde kaliteli bir kullanım sunan Nitelze SpotLit LED ışık, fermuar halkası olan her eşyanıza adeta anahtarlık gibi takılır ve her daim yanınızdadır. Suya dayanıklı ve 25 saate kadar dayanan pil ömrü ile gece yürüyüşleri, kamp akşamları ve karanlıkta gerçekleştireceğiniz her outdoor aktivite artık çok daha güvenli.

Ürünlere Git

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile