Rahat Bir Uyku için Öneriler

Sizin için seçtiğimiz uyku ürünlerini keşfedin

YASTIK

Uyku kalitesi demek, yastık demek. Kulandığınız yastık ne kadar kaliteli ve konforluysa uyku kaliteniz de o kadar artacaktır. Ortopedik yastık, visco yastık, reflü yastığı, boyun yastığı, kaz tüyü yastık, silikon yastık, hamile yastığı gibi birbirinden farklı yastık modelleri için tıklayın!

Ürüne Git

NEVRESİM TAKIMI

Seçtiğiniz nevresim takımının uyku kalitenizi ne kadar etkilediğini biliyor muydunuz? Rahatlatan renkler, sakinleştirici desenler ve tabii ki kaliteli kumaşlar, dört dörtlük bir nevresim takımında aramanız gereken en önemli hususların başında geliyor.

Ürüne Git
NEVRESİM TAKIMI

ALEZ

Koruyucu kılıf olan alezler yatakları korumak ve daha uzun ömürlü kullanım sağlamak için kullanılır. Çarşaf sermeden önce yatağa alez sererek; herhangi bir sıvının yatağınıza geçmesini önleyebilirsiniz. Her yatak ölçüsü için uyumlu yatak alezi modellerimizi incelemeden geçmeyin!

Ürüne Git

YATAK

Vücut tipinize ve varsa sağlık probleminize uygun olarak seçmiş olduğunuz bir yatak hem uyku hem de yaşam kalitenizi doğrudan etkileyecektir. Kategorimizde yer alan visco, ortopedik, lateks, yaylı ve diğer yatak modellerinden ihtiyacınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Ürüne Git

BAZA

Bazalar; yatağın yüksekliğini ve rahatlığını etkiliyor olmanın yanı sıra pek çok ev için adeta yüklük görevi görmektedir. Kullanılmayan birçok eşyanızı, yastık ve yorganlarınızı bazaların altında kolayca muhafaza edebilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik kişilik baza modelleri burada!

Ürüne Git

YATAK ÖRTÜSÜ

Renklerin uyku deneyiminiz üzerinde ciddi bir etkisi olduğu aşikar. Söz konusu yatak örtüsü seçimi olduğu zaman ise pastel tonların, soft renklerin ve sade desenlerin önemi büyük. Binbir renk seçeneği sunan yatak örtüsü modelleri ile kusursuz bir uyku keyfi sizi kucaklayacak.

Ürüne Git

PİKE TAKIMI

Pike takımı deyip geçmemeli; sıcak yaz aylarının kurtarıcı setlerinden pike takımları sayesinde dört dörtlük bir uyku çekmeniz mümkün. Pamuklu ve nefes alan bir yüzey, ideal vücut ısınızı korumanıza yardımcı olan bir kumaş ve tabi ki içinizi açan renk ve desenler…Deliksiz uykunun formülü burada!

Ürüne Git

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile