Tık Hızında Kuponlar

Kuponlara tıkla, anında kazan, istediğin üründe kullan

Sıkça Sorulan Sorulara Git
7,500 Adet

15 TL

KUPON

200 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.

HEMEN HESABIMA YÜKLE
11,000 Adet

55 TL

KUPON

1,000 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.

HEMEN HESABIMA YÜKLE
11,000 Adet

133 TL

KUPON

3,500 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.

HEMEN HESABIMA YÜKLE
11,000 Adet

250 TL

KUPON

6,000 TL ve üstü alışverişlerde geçerlidir.

HEMEN HESABIMA YÜKLE
n11

Mobile Özel İndirimler için Acele Et

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Mobil uygulamada geçerli Elektronik Festivaline Özel Tık Hızında Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 14 - 16 Eylül 2021 tarihleri arasında kampanya sayfasındaki butona tıklayarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, n11 mobil uygulamasına girerek Elektronik kategorisinden tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor.
  • 15 TLdeğerindeki kupon 200 TL ve üzeri,
  • 55 TLdeğerindeki kuponu 1.000 TL ve üzeri,
  • 133 TLdeğerindeki kupon 3.500 TL ve üzeri,
  • 250 TLdeğerindeki kupon 6.000 TL ve üzeri Elektronik alışverişlerinde geçerlidir.
Kampanya hangi tarihlerde geçerli? Kuponlar, 16 Eylül 2021, saat 23.59’a kadar kampanya sayfasında yer alacaktır.
Hesabıma yüklediğim kuponu ne zamana kadar kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, 16 Eylül 2021, saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Kuponlara tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir. Kuponlar tek kullanımlıktır ve bölünemez. Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir.
Hesabıma yüklediğim kuponu sadece mobilde mi kullanabilirim? Kuponları kullanarak sadece mobil uygulamadan alışveriş yapabilirsiniz.
Kampanya hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar; Cep Telefonu Yedek Parça, Cep Telefonu Aksesuarları, Telsiz & Masaüstü Telefon, Cep Telefonu, Giyilebilir Teknoloji, İkinci El - Yenilenmiş Telefonlar, Tuşlu Telefon, Dizüstü Bilgisayar, Yazıcı,Tarayıcı ve Aksesuarları, Sunucu ve Aksesuarları, Ofis Elektroniği, Çevre Birimleri, Tablet, Projeksiyon ve Aksesuarları, Bilgisayar Bileşenleri, Yedekleme Ürünleri, Aksesuar & Yedek Parça, Modem & Ağ Ürünleri, Masaüstü Bilgisayar, Müzik Sistemleri (Dj Ekipmanları Hariç), Televizyon, MP3,MP4 Çalar & Aksesuar, Bluetooth Hoparlörler, DVD,Blu-Ray,Medya Oynatıcı, Ses Sistemleri (Plak Hariç), Uydu Sistemleri, Pil, Televizyon Aksesuarları, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, PlayStation 3, Microsoft Xbox One, One S & One X, Xbox 360, Xbox Series X & Series S, Beyaz Eşya, Elektrikli Ev Aletleri kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı ile aktif aynı saatteki kampanya içerisindeki kuponlardan sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Kuponlar, 40.500 adet ile sınırlıdır. 15 TL değerindeki kupon 7.500 adet; 55 TL, 133 TL ve 250 TL değerindeki kupon 11.000 adetle sınırlıdır.
Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum? Kampanyadan faydalanmak için n11.com uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanyadan yalnızca n11.com üyeleri faydalanabilir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Üye İptal/İade n11 üyeleri, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kupon üyenin hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Üyelerin, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon, üyenin hesabına iptal veya iade tutarı kadar telafi olarak yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin, sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’da sona erecektir.
Satıcı İptal Mağaza; n11 üyelerinin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyenin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin, sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’da sona erecektir.

* n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*** 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

**** Kuponlar, nakde çevrilemez.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile