Aktif Kuponlar

HEMEN HESABIMA YÜKLE
HEMEN HESABIMA YÜKLE
HEMEN HESABIMA YÜKLE
HEMEN HESABIMA YÜKLE

Tık Hızında Kuponlar

Kuponlara tıkla, anında kazan, istediğin üründe kullan

Sıkça Sorulan Sorulara Git

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Elektronik, Elektrikli Ev Aletleri ve Kişisel Bakım Kategorilerine Özel Tık Hızında Kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 22-23 Ocak tarihleri arasında kampanya sayfasındaki butona basarak hesaplarına yükledikleri indirim kuponunu, 23 Ocak 2019 tarihinde tek seferde yapacakları Elektronik, Elektrikli Ev Aletleri ve seçili Kişisel Bakım Kategorilerindeki alışverişlerinde kullanmaya hak kazanıyor. Kampanyadan yalnızca n11.com üyeleri faydalanabilir.
Kuponları hesabıma nasıl yüklerim? Kupon tıklandığında anında n11.com hesabınıza yüklenir.
Kuponlar hangi alışverişlerde geçerli? 11 TL değerindeki kupon 250 TL ve üzeri alışverişlerde, 22 TL değerindeki kupon 500 TL ve üzeri alışverişlerde, 33 TL değerindeki kupon 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde, 111 TL değerindeki kupon 3.500 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir. Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir.
Kuponlar ne zamana kadar geçerli? Kazanılan kuponlar, 23 Ocak 2019 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kapsamında bir kullanıcı hesabı sadece 1 kupon yüklemesi yapılabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Kuponlar, 18.000 adet ile sınırlıdır. 11 TL değerindeki kupon 4.000, 22 TL değerindeki kupon 4.000, 33 TL değerindeki kupon 5.000, 111 TL değerindeki kupon 5.000 adet ile sınırlıdır.
Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum? Kampanyadan faydalanmak için n11.com uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya kapsamında yüklenilen kupon, n11.com'daki diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar; Cep Telefonu & Aksesuar (Sim Kart ,Hat, Paketler kategorisi hariç); Bilgisayar; Televizyon & Ses Sistemleri; Beyaz Eşya, Saç Düzleştiricisi, Saç Maşası, Saç Kurutma & Fön Makinesi, Tıraş Makinesi, Saç & Sakal Makinesi, Epilatör kategorilerinde geçerlidir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

*n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile