Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

  • Kuponlar Hesaba

    kupon66 ve kupon100 kodlarını hesabına tanımla

  • İndirimli Alışveriş

    Kuponları Telefon & Aksesuarları,Televizyon & Ses Sistemleri ve Bilgisayar kategorisinden yapacağın farklı tutarlarda alışverişlerinde kullan

  • Son Gün 13 Mayıs

    Kuponların 13 Mayıs 2018 saat 23.59'a kadar geçerli olduğunu unutma

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Elektronik kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 12-13 Mayıs günü, Telefon & Aksesuarları, Televizyon & Ses Sistemleri ve Bilgisayar, kategorilerinden tek seferde yaptıkları 1500TL ve üzeri alışverişlerde 66TL, ve 2500 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim kuponu kullanmaya hak kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? Hesabınızdaki kuponlarım kısmından, "kupon66" ve "kupon100" kodlu yeni kupon girerek indirim kuponlarını hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Kuponlar 5000 adetle sınırlıdır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 13 Mayıs 2017 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim Telefon & Aksesuarları,Televizyon & Ses Sistemleri ve Bilgisayar kategorisinde geçerlidir. Kampanya Sim Kart, Hat, Paketler kategorisinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır. koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile