n11

300 TL'ye Varan Sepette Ek İndirimler

Sadece Mobile Özel İndirimler için Acele Et

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Elektronik Festivaline Özel Sepette Ek İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 11-14 Ekim 2021 tarihleri arasında Elektronik kategorisinden yapacakları alışverişlerde 300 TL’ye varan sepette ek indirim fırsatı yakalıyor.
  • 75 TL Sepette Ek İndirim, 2.500 TL ve üzeri,
  • 150 TL Sepette Ek İndirim, 5.000 TL ve üzeri,
  • 225 TL Sepette Ek İndirim, 7.500 TL ve üzeri,
  • 300 TL Sepette Ek İndirim, 10.000 TL ve üzeri Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, TV & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera, Video,Oyun,Konsol alışverişlerinde geçerlidir.
  • 22 TL Sepette Ek İndirim, 400 TL ve üzeri,
  • 44 TL Sepette Ek İndirim, 800 TL ve üzeri Elektrikli Mutfak Aletleri, Ütü, Elektrik Süpürge alışverişlerinde geçerlidir.
  • 75 TL Sepette Ek İndirim, 2.000 TL ve üzeri,
  • 150 TL Sepette Ek İndirim, 4.000 TL ve üzeri Robot Süpürge, Şarjlı ve Dikey Süpürge alışverişlerinde geçerlidir.
Kampanya hangi tarihlerde geçerli? Kampanya, 14 Ekim 2021 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Telefon & Aksesuarları, Bilgisayar, TV & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Fotoğraf & Kamera, Video, Oyun, Konsol, Elektrikli Mutfak Aletleri, Ütü, Elektrik Süpürge, Robot Süpürge, Şarjlı ve Dikey Süpürge kategorilerinde geçerlidir.
*Dijital Kodlar & Ürünler, Oyun ve Yazılım, E-kitap ve Okuyucuları, Yenilenmiş & İkinci El & Teşhir Cihazlar, İkinci El Yenilenmiş Oyun & Konsol, DJ Ekipmanları & Pikap, Sim Kart, Hat Paketler kategorilerinde geçerli değildir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilirsiniz.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

* n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile