Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Elektrikli Ev Aletleri kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 14 - 15 Nisan 2019 tarihlerinde tüm Elektrikli Ev Aletleri ürünlerinde tek seferde yapacakları 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında 11 TL indirim fırsatı yakalıyor. Sepet tutarı arttıkça, indirimler katlanarak artmaya devam ediyor.

  • 200 TL’ye 11 TL anında indirim
  • 400 TL’ye 22 TL anında indirim
  • 600 TL’ye 33 TL anında indirim
  • 800 TL’ye 44 TL anında indirim
  • 1.000 TL’ye 55 TL anında indirim
  • 1.200 TL’ye 66 TL anında indirim
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 14 Nisan 2019 saat 00.00’dan 15 Nisan 2019 saat 23.59’a kadar 200 TL ve üzeri alışveriş yaparak indirim hakkı kazanılıyor.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya tüm elektrikli ev aletleri kategorisinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 200 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
En yüksek indirim tutarı nedir? Kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı 66 TL'dir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınızkadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

*n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile