n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Kitap kategorisinde 20 TL’ye varan sepette ek indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 16 Eylül 2020 tarihinde Eğitim ve Ders Kitapları kategorisinde tek seferde yapacakları 75 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 5 TL sepette ek indirim fırsatı yakalıyor. Sepet tutarı arttıkça, indirimler katlanarak artmaya devam ediyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 16 Eylül 2020 saat 23.59’a kadar, 75 TL ve üzeri alışveriş yapılarak indirim kazanılır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? 16 Eylül 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya yalnızca Eğitim ve Ders Kitapları kategorisinde geçerlidir.
En yüksek indirim tutarı nedir?

En yüksek indirim tutarı 20 TL’dir.

  • 75 TL’lik alışverişlerde 5 TL,
  • 150 TL’lik alışverişlerde 10 TL,
  • 225 TL’lik alışverişlerde 15 TL,
  • 300 TL’lik alışverişlerde 20 TL sepette ek indirim kazanılacaktır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile