Nasıl Kupon Kazanırım?

Hemen alışveriş yapmaya başla, kupon/kuponlar kazan, istediğin ürünü indirimli al

Sıkça Sorulan Sorulara Git
Kupon Hesabakadınayakışır kupon kodunu
hesabına yükle
%11 İndirimİndirim kuponunu 125 TL ve üzeri
alışverişlerde kullan
Kadınlar Günü’ne ÖzelKuponun bugün 10.00 - 23.59 arasında geçerli olduğunu unutma

Onu Mutlu Et

Ona en çok yakışacak hediyeyi seçin çünkü kadına en çok mutlu olmak yakışır

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Kadınlar Günü kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 8 Mart 2017 tarihinde saat 10.00 - 23.59 arasında % 11 değerindeki kuponu hesaplarına yükleyerek aynı gün içinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde kullanılabilirler.
Kuponları hesabıma nasıl yükleyebilirim? Kuponlar, n11.com web sitesinden veya mobil uygulamasından hesaba yüklenebilir. Web sitesinden Hesabım>Kuponlarım sayfasından, mobil uygulamadan ise Hesabım>Avantajlarım sayfasından kuponlar hesaba tanımlanabilir.
Hesabıma yükleyeceğim kopon kodu nedir? Hesaplara yüklenecek kupon kodu “kadınayakışır” Kupon, farklı yazım şekilleri ile hesaba yüklenemez. Örneğin; kadinayakisir yazılamaz.
Kuponları ne zamana kadar kullanabilirim? Kuponlar, yüklendikten sonra aynı gün saat 23.59’a kadar kullanılmalıdır. Aynı gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir? %11 değerindeki kupondan maksimum kazanılacak indirim tutarı 55 TL’dir.
Kuponlarda adet sınırı var mı? Kuponlar 15.000 adet ile sınırlıdır.
Hesabıma birden fazla kupon yükleyebilir miyim? Kullanıcı, hesabına 1 adet yükleme hakkına sahiptir.
Kuponları ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim? Kupon, 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya birden fazla kez katılabilir miyim? Aynı üye sadece 1 kez kampanyadan yararlanabilir. Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır.
Kuponlar hangi kategorilerde geçerlidir? Kuponlar; Kadın giyim & aksesuar, kadın ayakabı, kadın çanta, kadın & unisex güneş gözlüğü, bilgisayar, tv & ses sistemleri, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, cep telefonu, cep telefonu aksesuarları, giyilebilir teknoloji, fotoğraf&kamera, mobilya, dekorasyon & aydınlatma, ev tekstili, mutfak gereçleri, banyo&ev gereçleri, anne&bebek (bebek bezi & ıslak mendil hariç), kadın parfüm, deodorant&roll on, saç bakım şekillendirme, yüz&vücut bakımı, makyaj, kadın bakım ürünleri, ağız diş&banyo ürünleri, el ayak tırnak bakımı, güneş bronzluk ürünleri, güzellik salonu&kuaför ürünleri, kadın saat, pırlanta takılar, altın takılar, gümüş takılar, çelik takılar, bijuteri takılar ve aksesuar, fitness&kondisyon, spor giyim&ayakkabı, outdoor&kamp, kitap film müzik, tatil&eğlence kategorilerinde geçerlidir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur? Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.
Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur? Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü

8 Mart Dünya Kadınlar Günü veya asıl adıyla 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, her yıl aynı gün hemen hemen bütün ülkelerde kutlanır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamaları bölgeden bölgeye değişiklik gösterse de genel olarak kadınlara ekonomik, politik ve toplumsal başarılarından ötürü saygı, minnet ve sevgi göstermeyi amaçlar. En etkili 8 Mart Dünya Kadınlar Günü eylemlerinden biri 1975 İzlanda kadın greviyle gerçekleşti ve bu eylem, İzlanda’da dünyanın ilk kadın başkanının seçilmesiyle sonuçlandı. Bazı yerlerde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü politik havasını kaybederek Anneler Günü ve Sevgililer Günü’nün bir karışımı olarak insanların kadınlara sevgilerini gösterecekleri bir vesileye dönüştü.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedir?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedir?

8 Mart Kadınlar Günü, emekçi kadınlar başta olmak üzere tüm kadınlara saygı ve sevginin gösterildiği bir gündür dedik. Ama bu günü tam olarak anlamak için tarihçesinden de haberdar olmak şart. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün ortaya çıkışı oldukça eskiye dayanır. 2017’de bile cinsiyetler arasında maaş uçurumu ve benzeri birçok hak ihlali varken 1900’lerin başındaki durumu bir düşünün: On sekizinci ve on dokuzuncu yüzyıllarda sanayi devriminin etkileri kadınlar üzerindeki olumsuz etkisini iyiden iyiye hissettirmiş ve kadınlar ya evlerinde çalışmak ya da fabrikalarda eşitsiz şartlar altında çalışmak zorunda kalmıştı. 1800’lerin sonunda kadınlar Sufrajet hareketiyle 1800’lerin sonlarında seslerini daha da yükseltmişlerdi ama hala alınacak daha çok yol vardı. Yirminci yüzyıla girerken Kuzey Amerika’da ve Avrupa’daki kadınların huzursuzluğu ve politik tartışmalar gitgide artıyordu.

Perde ve Halı Uyumu Önemli!

1908 yılında 15.000 kadın New York City’de daha kısa çalışma saatleri, daha yüksek maaş ve oy verme hakları için yürüyüş düzenledi. 1909 yılında Amerikan Sosyalist Parti’sinin bildirisiyle ilk Ulusal Kadınlar Günü 28 Şubat’ta kutlandı. Kadınlar, Ulusal Kadınlar Günü’nü 1913’e kadar şubatın son pazar gününde kutlamayı sürdürdü. 1910’da Kopenhag’da ikinci Uluslararası Emekçi Kadınlar Konferansı düzenlendi. Clara Zetkin, bu konferansta Dünya Kadınlar Günü fikrini sundu ve her yerde yılın aynı günü kutlanması gerektiğini belirtti. Fikir büyük bir kabul gördü. Konferansta verilen karardan sonra 1911 yılında Avusturya, Danimarka, Almanya ve İsviçre’de 19 Mart’ta ilk defa Dünya Kadınlar Günü kutlandı. Ama 1. Dünya Savaşı sırasında Rusya’da kadınlar hala şubatın son haftasını Kadınlar Günü olarak kutluyorlardı. 1914 yılında ise Sufrajet hareketine destek olmak üzere Londra’da 8 Mart’ta Kadınlar Günü yürüyüşü yapıldı. 1917 yılında Dünya Kadınlar Günü, ülkedeki kadın grevinden dolayı 23 Şubat’ta kutlanan Rusya haricinde 8 Mart tarihine sabitlenmişti. Birleşmiş Milletler’in onay vermesiyle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel günler arasında resmi olarak yerini almış oldu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri ülkeden ülkeye ve şehirden şehre değişiklik gösterebiliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu etkinlikler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün nasıl algılandığına da bağlı. Ama birçok yerde kadın yürüyüşleri oldukça yaygın. Yürüyüşler içinİstanbul’da Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi, Londra’da Trafalgar Meydanı, New York’ta Times Square gibi merkezi noktalar seçiliyor. Örneğin, 2016 yılında İstanbul’da Feminist Gece Yürüyüşü düzenlenmişti ve oldukça fazla katılım sağlanmıştı. Türkiye’de 2017 yılı için de özellikle kültür sanat alanında 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri düzenlenecek. Örneğin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İstanbul Modern bütün kadınlara ücretsiz. Belediyelerin ve üniversitelerin de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel etkinlikleri oluyor. Yaşadığınız yere yakın olanların web sitelerinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinlikleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları ve Hediyeleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajları ve hediyeleri, temel olarak kadınların eşitlik ve hak arayışını destekleyen mesajlardır. Çalışan kadınların maaşlarının çalışan erkeklerle aynı olması, çalışma alanlarında kadınların haksızlığa ve istismara maruz kalmaması, ev kadınlarının da çalışan kadın olduğunun kabul edilmesi ve emeklerinin hiçe sayılmaması gibi birçok konuda mesaj verilebilir. Bu açıdan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajlarının sadece sevgi saygı sözcükleriyle sınırlı kalmaması ve erkeklerle işverenler tarafından etkin biçimde desteklenmesi önemli. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü elbette önemli mesajlar içeren bir gün olmalı ama hayatınızdaki kadınları düşündüğünüzü belli etmek için onlara küçük hediyeler vermenizde tabii ki bir sakınca yok. >Bugün dünya üzerindeki tüm kadınların günü. Annemizi, sevgilimizi ya da hayatımızda önemli yere sahip olan kadınları düşündüğümüzü ve değer verdiğimizi belli etmenin en güzel yollarından birisi. Tıpkı Anneler Günü gibi, sevdiğimiz kadınların gününü kutlayarak kendilerini özel hissettirebiliriz. 8 Mart gününün dünyadaki anlamından dolayı hayatımızdaki özel kadınlara özel hissedecekleri hediyeler vermek oldukça anlamlıdır. Siz de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde anlamlı bir hediye ile annenizi sevindirebilir ya da değer verdiğiniz diğer kadınlara küçük hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. Kadınlar Günü hediyesi olabilecek pek çok ürün bulunuyor. Dilerseniz bir buket çiçek, daha da güzel hissetmelerini sağlayacak kozmetik ürünleri, yeni anne olmuş bir kadın için bebek kıyafetleri ya da nefis yemekler yapan eller için mutfak mutfak malzemeleri. Bunlar ve kadınlara hediye olabilecek pek çok ürünü daha n11.com'da bulabilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile