Dünyaca Ünlü Kalem Markaları

n11.com'da

Kalite, mükemmellik ve geleneksellik üçgenine sadık kalan Graf von Faber Castell, Heritage serisiyle en zarif yazı enstrümanlarından birine hayat veriyor. Bu sınırlı koleksiyondaki dolma kalemler, renkleri, desenleri ve harikulade işçilikleriyle güderi rengi hediye kutusunda sunuluyor.

Ürünlere Git

Montblanc, Antoine de Saint-Exupéry'nin çok sevilen edebi karakterinden esinlenen özel seri Meisterstück Le Petit Prince modeliyle, hayal gücünün ve sevdiğimiz kişilere fikir ve değer aktarmanın önemini kutluyor.

Ürünlere Git

Klasik Century modelinin zarafetini korurken daha cesur bir tasarım sunan Century II, dengesi ve ağırlığıyla yazdıklarınıza anlam kazandırır.

Ürünlere Git

Zengin detaylar ve üstün işçiliğin getirdiği güç ve mükemmeliyet duygusuyla, Parker Duofold Prestige güzel yazı mirasının zarafetini çağdaş bir dokunuşla yakalıyor.

Ürünlere Git

İlhamını İstanbul’dan alan Heritage serisi, altın kaplama iridyum noktalı çelik ucuyla konforlu bir yazı deneyimi sunuyor.

Ürünlere Git

Ürünlerini kullanıcıların isteklerine göre tasarlayan Twsbi, eşsiz piston dolum sistemi ve kristal berraklığında akrilik gövdesiyle fark yaratıyor.

Ürünlere Git

Üstün Alman kalitesinin işlevselliğini ön planda tutan ödüllü tasarımlarıyla, Lamy Safari hem amatörlere hem de deneyimli koleksiyonculara hitap ediyor.

Ürünlere Git

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile