Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları aşağıda

DisneyCollection Sinema Bileti kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 08 Mayıs - 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında “DisneyCollection” mağazasından tek seferde yapacakları 40 TL ve üzeri ilk alışverişlerinden sinema bileti kazanıyor.
Sinema bileti ne zaman gönderilecek? Sinema bileti, fatura tutarı 40 TL ve üzeri olan alışverişlerde sepet toplamı kontrol edilerek sipariş ile birlikte gönderilecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Üyeler kampanyaya bir kereden fazla katılabilir.
Sinema biletimi ne zaman kullanabilirim? Sinema bileti sipariş tarihinden 15 gün sonra aktif olacaktır.
Sinema biletini ne zamana kadar kullanabilirim? Sinema bileti, alışveriş yapıldıktan sonra 4 ay içerisinde kullanılmalıdır.
Bilet hangi sinemalarda geçerli? Bilet, cuma, cumartesi, pazar günleri ve 3D, Imax ve Premium Cinemaximum’lar hariç tüm Türkiye'de cinemaximum’larda geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden bilet kazanılır.
Siparişimi iade edersem bileti de iade etmem gerekiyor mu? İade durumlarında, siparişe ait ürün ile birlikte hediye bilet geri gönderilmelidir. Hediye biletin geri gönderilmediği iade talepleri kabul edilmeyecektir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile