Bir yandan çocuğunuzun yaratıcılığı ve hayal gücünü geliştiren, bir yandan da huzurlu ve dekoratif bir hava yaratan bir çocuk odası olsun istemez miydiniz? n11.com'un çocuk odası özel sayfası ile bu mümkün! Çocuğunuzun favori çizgi film kahramanları ve en sevdiği karakterler bir bir odasında buluşuyor. Çocuk halısı modellerinden çocuk odası perde çeşitlerine, çocuk nevresim takımları seçeneklerinden banyo tekstiline çocuk odaıs için aradığınız tüm aksesuarlar ve çocuk odası eşyaları beğeninize sunuluyor.

Çocuk Odası Perde Çeşitleri

Çocuk Odası Perde Çeşitleri

Bir odanın dekorasyonuna farklı bir hava katan ve odayı sıcak ve samimi hale getiren yegane eşya perdedir; hele ki bu oda çocuk odasıysa perdenin önemi daha da artar. Çocuğunuzun odasındaki sıradan, düz renkteki perdeleri onun en sevdiği hayali karakteri içeren eğlenceli perdeler ile değiştirmeye ne dersiniz? Çocuk odası koleksiyonunda bulunan çocuk odası perde çeşitleri miniğiniz için sevimli ve konforlu bir yaşam alanı yaratmanıza yardımcı oluyor. Mickey Mouse, Minnions, Spiderman ve daha pek çok sevilen çocuk çizgi film karakterinin bulunduğu perde modelleri burada buluşuyor. Taç, Brillant, Else Perde ve Kidboo gibi popüler markaların çocuk perde modelleri için doğru adrestesiniz.

Çocuk Odası Halı Modelleri

Çocuk Odası Halı Modelleri

Bir odanın karakterini ve havasını belirleyen ve en az perde kadar önemli olan bir diğer unsur da tabii ki halılardır. Çocukların sandalyede ya da masada oturmaktan ziyade yerde vakit geçirmeyi, oynamayı ve oyalanmayı tercih ettiği aşikar, bu yüzden de çocuk odası halısı seçimi bir hayli önem taşıyor. Madem miniğiniz yerde zaman geçirecek, neden en sevdiği kahramanlarla birlikte geçirmesin ki? Jungle Halı, Confetti, Poypoy ve Bebişim Halı gibi popüler çocuk odası halı markaları çocuğunuz için bu sayfamızda bir araya geliyor. Spongebob, Minnie, Frozen, Monster High ve Şirinler halı modellerinin tamamı burada. Anne ve babalar tarafından en çok tercih edilen, çocuklar tarafından ise çokça sevilen tüm çocuk odası halıları arasından seçim yapmaya hazır mısınız?

Çocuk Odası Nevresimleri, Çocuk Bornozları ve Çok Daha Fazlası...

Çocuk Odası Nevresimleri, Çocuk Bornozları ve Çok Daha Fazlası...

Şirin mi şirin bir çocuk odası yaratmak için ihtiyacınız olanlar elbette sadece çocuk odası perdesi ve çocuk odası halısı ile sınırlı değil. Çocuğunuzun odasını onun için adeta minik bir dünya haline getirmek için kullanabileceğiniz daha pek çok çocuk odası aksesuarı mevcut. Cars nevresim takımı ile oğlunuzun yatağına hız kazandırabilir, Barbie'li bornoz modelleri ile kızınızdan bir prenses yaratabilir ve Masha ve Koca ayı temalı battaniyeler ile sıcacık ve rahat bir uyku çekmesine yardımcı olabilirsiniz. Çocuk odası eşyaları sayfamızdaki seçenekler neredeyse sınırsız; tek yapmanız gereken miniğinizin favori karakterlerini belirlemek ve en uygun fiyatlar eşliğinde hemen alışverişe başlamak! Evinize ve çocuğunuzun odasına huzur ve renk katacak ürünler tek tıkla n11.com güvencesi ile kapınızda.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile