Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Cep Telefonu Aksesuarları, Yedek Parça & Giyilebilir Teknoloji kategorisi kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 15 Mayıs tarihinde Cep Telefonu Aksesuarları, Cep Telefonu Yedek Parça & Giyilebilir Teknoloji kategorilerinden tek seferde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde 7 TL sepette ek indirim kazanıyor.
İndirim kuponunu hesabıma nasıl yüklerim? 7 TL indiriminiz sepette yansıyacaktır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 15 Mayıs 2019 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? İndirim Cep Telefonu Aksesuarları, Cep Telefonu Yedek Parça & Giyilebilir Teknoloji kategorilerinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile