n11

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ, BERABER BAŞARACAĞIZ

Değerli İş Ortağımız;

Küresel olarak koronavirüs (Covid-19) nedeniyle daha önce eşi benzeri görülmemiş bir süreçten geçiyoruz. İçinde bulunduğumuz bu zorlu koşullarda işlerimizin devamlılığını sağlamak için özveriyle çalışıyoruz.

İş Ortaklarımızın gelişimine katkı sağlama amacıyla geçen yıl hayata geçirdiğimiz online e-ticaret eğitimlerimizi bu dönemde hız kesmeden ve sayılarını artırarak sürdürürken; bir yandan da Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri olarak 180 binden fazla kayıtlı İş Ortağımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam ediyoruz.

Bu doğrultuda İş Ortaklarımızın iş sürekliliğini sağlayabilmelerine destek olmak adına 11 Nisan 2020 tarihinden 11 Haziran 2020 tarihine kadar 2 ay süreyle, tüm kategorilerimiz için siparişin tamamlanmasını takiben tarafınıza yapacağımız ödemelere ilişkin mevcut 7 günlük ödeme vademizi 3 güne çekiyoruz*.

İçinde bulunduğumuz süreci el birliği, güç birliği ve dayanışma içinde hep beraber atlatacağımıza inancımız tam. Müşterilerimize kesintisiz hizmet veren tüm İş Ortaklarımıza bu vesile ile sonsuz teşekkür ederiz.

Size, çalışanlarınıza ve kıymetli ailelerinize sağlıklı günler dileriz,

n11.com

(*) n11.com tarafınızla akdedilen Satıcı İşbirliği ve İlan Sözleşmesi’ne istinaden ödeme gün sayısını güncelleme haklarını elinde tutar. Ödeme vadesi 3 günden az olan kategorilerde mevcut vade devam edecektir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile