Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Bebek Odası Ürünlerinde anında indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 14 Şubat 2019 saat 00:00 ile 23:59 saatleri arasında, Bebek Odası Mobilyaları, Beşik & Park Yatak, Bebek Odası Dekorasyon ve Tekstili kategorilerinde yapacağınız her 200 TL’ye 10 TL indirim kazanırsınız
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 14 Şubat 2019 saat 00:00 ile 23:59 saatleri arasında yapacağınız her 200 TL’ye 10 TL indirim kazanırsınız. Maksimum kazanım tutarı 80 TL’dir.
  • 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL
  • 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL
  • 600 TL ve üzeri alışverişlerinizde 30 TL
  • 800 TL ve üzeri alışverişlerinizde 40 TL
  • 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL
  • 1200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 60 TL
  • 1400 TL ve üzeri alışverişlerinizde 70 TL
  • 1600 TL ve üzeri alışverişlerinizde 80 TL indirim kazanırsınız
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya yalnızca Bebek Odası Mobilyaları, Beşik & Park Yatak, Bebek Odası Dekorasyon ve Tekstili kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 150 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Aldığım ürünleri iade edebilir miyim? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile