Havalar ısındıysa yaz geldi; yaz geldiyse de yolculuk ve tatil planları başladı demektir! Seyahat öncesi yapılan aktivitelerden belki de en keyiflisi bavul hazırlamak, değil mi? Eğer siz de yaz tatilini erkenden planlamaya başlayanlardansanız doğru adreste olduğunuz kesin. Yolculuğunuzu ve tatilinizi çok daha keyifli hale getirecek bavul ve valiz modelleri n11.com ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Şimdi valiz hazırlama zamanı!

Doğru Bavul Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru Bavul Seçimi Nasıl Yapılır?

Kategorimizde çeşit çeşit valiz modelleri ile karşılaşmanız ve doğru seçim konusunda kararsız kalmanız oldukça olası. Bavul seçimi gerçekten de çok önemli; zira çeşit çeşit bavul modelleri arasından yolculuk türünüze ve tatilinizin uzunluğuna göre doğru modeli seçmeniz şart. Eğer tek gecelik bir seyahat planlıyorsanız ve tatildeki vaktiniz kısıtlıysa en doğru tercih kabin boy valiz kullanmak olacaktır. Özellikle uçak yolculuklarında size kolaylık sağlayacak olan bu mini bavulları uçakta yanınıza alabilir, hafifliğinden yararlanabilir ve bagaj sırası bekleyerek vakit kaybetmek zorunda kalmazsınız. Öte yandan 4-5 günlük bir yaz tatili planlıyorsanız sizi orta boy valizden aşağısı kurtarmaz, bizden söylemesi! 1 haftadan uzun tatillerde, özellikle de yurtdışı seyahatlerinde ise ne ile karşılaşacağınızı bilemeyeceğiniz için her ihtimale karşı bir büyük boy valiz toplamanızda fayda var. Aradığınız her boyda valiz seti ve dünyaca ünlü valiz markaları için doğru yerdesiniz.

Bavul Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bavul Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pratiklik, kolaylık ve çabukluğun ön planda olduğu günümüzde bavul ve valiz hazırlamanın da ince ve püf noktaları yok değil. Bavulunuza ne koyacağınızla ilgili karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerden bir tanesi tabii ki seyahatinizi yapmayı planladığınız mevsim. Eğer yaz ayları için bir tatil planı yapıyorsanız olabildiğince hafif ve ince kıyafetler toplamanızda, bir yandan da her ihtimale karşı yanınıza uzun kollu birer hırka veya üst almanızda fayda var. Havanın daha soğuk olduğu aylar için bir seyahat planlıyorsanız işler biraz değişir; zira bavulunuza koyduğunuz kıyafetler kalınlaştıkça boş alanlar da ona göre daralır. İlkbahar veya sonbahar gibi geçiş mevsimleri için bir yolculuk planınız varsa biz lafı hiç uzatmayalım; bu blog yazımız size çok daha iyi yardımcı olabilir.

Bavul hazırlarken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta, yanınıza yalnızca gerçekten ihtiyaç duyacağınız parçaları almanız. Gerçekten de o beş adet topuklu ayakkabıya ihtiyacınız olacak mı? O dördüncü eteği de koyarsanız sizce valiz kapanır mı? En ideal valizler, yalnızca zaruri malzemelerden oluşan, en önemlisi de birbiri ile uyumlu ve giyilebilir kıyafet alternatiflerinin bulunduğu valizlerdir. Tabii yer ve ağırlık tasarrufu yaparken ilaçları, kozmetik ihtiyaçları ve hijyenik ürünleri atlamadığınıza da emin olmalısınız.

Valizinizi toplarken kıyafetlerinizi nasıl katladığınız da önem taşıyan bir diğer husus. Pamuklu veya keten kumaşlı, yumuşak ve kolay toplanan kıyafetleri yuvarlayarak toplamak daha fazla alan açmanıza yardımcı olurken yün veya deri gibi sert kumaşlı kıyafetlerinizi katlamanız daha fazla alan tasarrufu yapmanıza olanak sağlayacaktır.

Her İhtiyaca ve Her Bütçeye Uygun Bavullar, Valizler ve Seyahat Çantaları

Her İhtiyaca ve Her Bütçeye Uygun Bavullar, Valizler ve Seyahat Çantaları

n11.com'un size özel hazırladığı ve dünyaca ünlü markaların bulunduğu bavul koleksiyonunda her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bavul modelleri ve bavul fiyatları ile karşılaşmanız mümkün. Günübirlik yolculuklara özel kullanışlı seyahat çantaları, kısa seyahatlerinizi kolaylaştıracak kabin boy valiz çanta çeşitleri ve koruyucu özelliği ile bavulunuzun uzun ömürlü olmasını sağlayan valiz kılıfı modelleri burada sizleri bekliyor. Ground, Eastpak, Fossil ve US Polo valizler en çok tercih edilen valiz çeşitleri arasında. Farklı renk, boy ve model seçenekleri, en uygun valiz fiyatları ve n11.com kalitesi ile önce alışveriş, sonra da tatil başlasın!

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile