Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Balık kategorisinde her 50 TL'ye 5 TL Sepette Ek İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 14 Eylül saat 09.00 – 15 Eylül saat 23.59 tarihlerinde Evcil Hayvan Ürünleri, Balık kategorisinde tek seferde gerçekleştirdikleri her 50 TL ve üzeri alışverişlerinde 5 TL sepette ek indirim fırsatı yakalıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Evcil Hayvan Ürünleri, Balık kategorisinde tek seferde gerçekleştireceğiniz her 50 TL ve üzeri alışverişte 5 TL’lik indirim sepetinize yansıtılacaktır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 15 Eylül 09.00’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya Evcil Hayvan Ürünleri (Balık) kategorisinde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile