n11
Ürünü Gör
Konforlu ve Pratik Pamuklu yapısıyla bebeklerin hassas cildini korur. Gerekli kalite testlerinden geçen Babyglow tulumlarının kullanımı kolay ve pratiktir.
Bebeğinizin Uykusunu Bölmez Bebeğinizin uykusu bölünmesin istiyor ama uyurken ateşini ölçemiyorsanız endişe etmeyin, Babyglow tulumunu giydirin. Bebeğinizin ateşi 36,5 dereceyi geçtiği anda Babyglow tulumu renk değiştirir.
Hızlı ve Kolay Ölçüm Bebekler 24 aylık olana kadar ateşleri olduğunu fark edemez. Babyglow tulumu, bebeğinizin ateşini sürekli olarak ölçer, içiniz hep rahat eder. Yükselen ateşle rengi değişen tulum, ateş düştükçe kendi rengine döner.
%100 Pamuk ve Dayanıklı Babyglow bebek tulumu, çamaşır makinesinde yıkanmaya dayanıklıdır. Tulumu içten dışa çevirerek gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz.
Güvenlik Standartlarına Uygun Babyglow bebek tulumları, bebeğinizin güvenliği ve sağlığı düşünülerek pek çok testten geçirilmektedir ve ilgili ISO standartlarına uygundur.
24 Saat Gözlem Bebeğiniz hastayken onu hiç rahatsız etmeden ateşini gözlemleyebilir, tulumun rengi ile ateş düşürücülerin etkisini kontrol edebilirsiniz. Bebeğiniz tulumu giydiği sürece ateşini gözlemleyebilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile