Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Anne & Bebek kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 14 Ekim tarihinde 18.00 – 23.59 saatleri arasında Anne & Bebek ürünlerinde tek seferde gerçekleştirdikleri 150 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında %11 indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 14 Ekim 2018 saat 23:59’a kadar 150 TL ve üzeri alışveriş yapılarak indirim kazanılır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya yalnızca Anne & Bebek kategorisinin Bebek Giyim, Hamile Giyim, Çocuk Giyim, Bebek Arabaları, Oto Koltuğu ve Anakucağı, Beslenme ve mama sandalyeleri, Bebek odası ve park yatak, Biberon ve Aksesuarları, Emzirme Ürünleri, Yürüteç ve Yürüme Yardımcıları, Bebek Güvenlik, Bebek bakım Sağlık, Banyo ve Tuvalet kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 150 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Kazanabileceğim maksimum indirim tutarı nedir? Maksimum kazanım 22 TL'dir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınızkadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarındaise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile