Akbank Direkt Öde'in Avantajları

 • 6 Ay'a varan Vadelerle Kredili Ödeme
 • Hesaptan Havale ile Ödeme
 • Tahsis Ücreti Yok

Akbank Direkt Öde ile Nasıl Ödeme Yaparım?

Aşağıdaki adımları takip ederek Akbank Direkt Öde ile kolayca ödeme yapabilirsin.

 • Akbank Direkt Öde

  Sepetinizdeki ürünleri satın almak için
  n11.com’un ödeme sayfasında
  "Akbank Direkt Öde"’yi seçin

 • Kolay Başvuru

  Akbank Direkt üyelik bilgilerinizle giriş
  yaparak Akbank Direkt Kredi veya
  Hesaptan Havale seçeneklerinden birini tercih edin

 • Anında Onaylı Kredi

  Akbank Direkt Kredi için istediğiniz vadeyi seçin
  ve bilgilerinizi kontrol edin. Ödemeyi Onayla ve
  Sepete Dön butonuna basarak alışverişinizi tamamlayın

Kredimi Ne Zaman Kullanabilirim?

Yukarıdaki adımları tamamlayıp Ödemeyi Onayla ve Sepete Dön butonuna bastıktan sonra sepet tutarın kadar alışveriş Direkt Kredi
anında onaylanır ve n11.com hesabına aktarılır.

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Akbank Direkt Öde nedir? n11.com’dan yaptığınız alışverişlerde, Akbank Direkt Öde’nin sunduğu Direkt Kredi veya Havale seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Akbank Direkt Öde ile internet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, kredi kartı limitinizi doldurmadan Direkt Kredi ile 1.000 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 6 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.
Akbank Direkt Öde’yi hangi tutarlardaki alışverişlerimde kullanabilirim?
 • Akbank Direkt Kredi ile 1.000 TL – 15.000 TL arası,
 • Havale ile 15.000 TL’ye kadar ödeme yapabilirsiniz. (11.11 kampanyasına özel 11.11.2018 tarihi için Akbank Direkt Öde havale üst limiti 350.000 TL olacaktır.)
Akbank Direkt Öde ile nasıl ödeme yaparım? Ödeme adımına geldiğinizde, Akbank Direkt Öde seçeneğini işaretleyip Akbank Müşteri Numarası veya TCKN’niz ve Akbank Direkt şifrenizi girip, ödeme yöntemini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt şifrenizi unuttuysanız “Şifre Al” butonundan şifrenizi hemen alabilirsiniz.
Akbank Direkt Öde’yi kullanmak için Akbank müşterisi olmam gerekiyor mu? Akbank Direkt Öde ile alışveriş yapabilmek için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir.
Akbank Direkt Öde ile yaptığım alışverişlerde iptal veya iade yapabilir miyim? Ürün iadelerinde standart prosedür geçerlidir. İadeniz kabul edildiği takdirde, ürün bedeli Akbank mevduat hesabınıza iade edilecektir. Ayrıca, Direkt Kredi ile yaptığınız ödemelerin iade taleplerinde, iadeniz kabul edildiği takdirde, kredi kullanımını takip eden 30. güne kadar 4442525 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak ya da Akbank Direkt İnternet’te yer alan “İletişim” menüsündeki “Bize Ulaşın” adımından kayıt oluşturarak kredinizi ücretsiz kapatabilirsiniz.
Akbank Direkt Öde ile yaptığım alışverişi iade edersem kredim otomatik olarak kapanır mı? Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise, kredi kullanımını takip eden 30. güne kadar 4442525 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak ya da Akbank Direkt İnternet’te yer alan “İletişim” menüsündeki “Bize Ulaşın” adımından kayıt oluşturarak kredinizi ücretsiz kapatabilirsiniz.
Akbank Direkt Kredi başvurum neden reddedildi? Kredi başvurularınız Akbank tarafından değerlendirilmektedir. n11.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur.
Akbank Direkt Öde ile tüm kategorilerde alışveriş yapabilir miyim? Evet, tüm kategorilerde Akbank Direkt Öde kullanılabilir. Ancak, Araba, Araç Satış, Motosiklet, Motosiklet Modelleri, Elektrikli Bisiklet, Scooter, Karavan ve Ekipmanları, Bot & Tekne kategorilerinde Akbank Direkt Kredi seçeneği kullanılamaz. Bu kategorilerde Havale ile ödeme yapılabilir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile