Sağlıklı ve Organik Ürünler

Seventh Generation

Seventh Generation, ailenizi ve gelecek kuşakları önemsiyor, temiz ve yaşanılabilir bir gelecek için; hem çevreci hem hijyenik çözümler sunuyor.Ürünlerimizin hava, tüm yüzeyler, tekstil ürünleri, evcil hayvanlar ve insanlar için evde, toplulukta ve onun dışındaki çevrede sağlıklı çözümler sunduğuna inanıyoruz.2002 yılında Amerika Tarım Bakanlığı tarafından başlatılan USDA Bio Preferred programı, içeriğindeki bitkisel bazlı ürün yüzdesini gösteren bir akreditasyon sertifikasıdır. Seventh Generation bu sertifika programına ilk katılan firmalardan biridir ve bu programda %95 ve üzeri sertifikasını alabilen tek firmadır.Tüm ürünlerimiz cruelty-free sertifikasına sahiptir, hiçbir şekilde hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve hiçbir hayvansal içerik kullanılmamıştır.Paraben ve diğer petrol yan ürünleri, gluten, ftalat sodyum, eter sülfat, PEG, PPG, MEA, DEA, TEA, Glikol veya petrolyum bazlı içerikler, sentetik renk ve koku, alüminyum, fosfat, Silikon gibi zararlı kimyasal maddeler içermez. Ürünlerimiz geri dönüşümlü olup, doğada parçalanabilen yenilenebilir kaynak sahibi ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Tooth Tissues,

Dünyanın en çok tercih edilen doğal diş temizleme mendili olan Tooth Tissues; florür ve paraben içermez, %100 doğaldır, NPA sertifikalı ve FDA onaylıdır. Bambudan imal edilmiştir. ABD’nin en prestijli doğal ürün kuruluşu N.P.A. (Natural Product Association) sertifikasına sahip Tooth Tissues, onaylı doğal içeriği ve kolay kullanımıyla tüm dünyada bilinçli ebeveynlerin bir numaralı tercihi. Tooth Tissues Diş Temizleme Mendilleri %100 doğal içeriği ile bebeklerin ve küçük çocukların dişlerindeki bakteri plağını temizlemeye, diş çürüklerinin oluşumunu engellemeye, ağız florasını zararlı bakterilerden arındırmaya yardımcı oluyor.

ABD’li diş doktorları Grace Lo ve Jonathan Korn’un kendi çocuklarının ağız sağlığını korumak amacıyla geliştirdikleri My Dentist’s Choice Tooth Tissues Diş Temizleme Mendili, yeni doğan bebeklerde, beslenme sonrası diş eti ve dildeki bakterilerin oluşmasını, 7. aydan itibaren çıkan süt dişlerinin çürümesini engeller. 1 yaş üstü bebekler ve küçük çocuklarda ise diş fırçalamanın uygun olmadığı zamanlarda alternatif olarak kullanılabilir. Süt dişleri dökülen çocukların diş boşluklarını temizlemek için idealdir. Yetişkinlerde de ağız hijyeninin sağlanması için kullanılması önerilir.

Waterwipes

%99.9 saf su ve %0.1 greyfurt çekirdeği özütü içeren doğal WaterWipes ıslak mendili; bebeğinizin doğumundan itibaren el, yüz ve tüm vücut temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Alkol, paraben, parfüm, boya ve toksik madde içermez. Saf su içeriği ile "yumuşak bir his" ve etkili temizlik sonucu verir. Hipoalerjenik formülü ve %0.1 greyfurt çekirdeği özütü ile cildi korumaya yardımcı olur ve nemlendirir. Paraben ve diğer petrol yan ürünleri, gluten, ftalat sodyum, eter sülfat, PEG, PPG, MEA, DEA, TEA, Glikol veya petrolyum bazlı içerikler, sentetik renk ve koku, alüminyum, fosfat, silikon gibi zararlı kimyasal maddeler içermez. Ürünlerimiz geri dönüşümlü olup, doğada parçalanabilen yenilenebilir kaynak sahibi ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Desert Essence

1978 yılında ABD’de kurulan Desert Essence, yalnızca en iyi bileşenleri kullandığı yüksek kalitedeki doğal kozmetik ürünleri ile sağlıklı güzelliği herkes için ulaşılabilir kılıyor. Jojoba yağını ilk kez ürünlerinde kullanarak kozmetik dünyasına kazandıran Desert Essence, organik bebek ürünlerinden, yüz, vücut ve saç bakımına geniş ürün çeşitliliğiyle 35 yıldır her yaştan kullanıcıya sağlıklı kozmetik ürünleri sunuyor. Minimum bileşenle maksimum fayda sağlayan Desert Essence, NPA Seal, USDA Seal ve NSF sertifikalarına sahip yüksek kalitedeki doğal ve organik ürünleriyle dünyada kozmetik sektörünün yenilikçi markası olarak tanınıyor.

DOĞAYLA & SAĞLIKLA UYUMLU

Desert Essence ürünlerinde kullandığı bileşenlerin tamamının doğayla uyumlu, sürdürülebilir ve ekolojik olması konusunda çalışmalarının tüm aşamalarında büyük hassasiyet gösteriyor. Ürünlerin her biri beden ile uyum içinde çalışıyor ve tüm bileşenler ürünlerin üzerindeki etiketlerde yer alıyor. Paraben ve diğer petrol yan ürünleri, gluten, ftalat sodyum, eter sülfat, PEG, PPG, MEA, DEA, TEA, Glikol veya petrolyum bazlı içerikler, sentetik renk ve koku, alüminyum, fosfat, silikon gibi zararlı kimyasal maddeler içermez. Ürünlerimiz geri dönüşümlü olup, doğada parçalanabilen yenilenebilir kaynak sahibi ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

DAHA İYİ UYGULAMALARLA MÜKEMMEL SONUÇ

Desert Essence, dünyanın dört bir yanındaki sürdürülebilirliği destekleyen tedarikçilerden sağladığı doğal ve organik bileşenleri kullanıyor. Suni böcek, bitki ve mantar ilacı kullanmamak adına teminat imzalayan Avustralya Çiftçiler Federasyonu’nu destekliyor.

TEPEDEN TIRNAĞA YEŞİL

Basılı materyallerde geri dönüşümlü malzeme kullanılıyor. Dessert Essence ekibi, ofisteki bir odadan ayrılırken ışıkları kapatarak yıllık elektrik harcamalarını dengelemeye çalışıyor.

HAYVANLAR GÜZELDİR

Desert Essence ürün ve bileşenleri hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Desert Essence, bileşen tedarikçilerinin de bu kurala uymasını şart koşuyor.

Kiss My Face

Amerika'nın önde gelen doğal markaları arasında bulunan Kiss My Face ürünleri, Türkiye'de. Hikaye, 1980'lerin başında iki genç vejetaryenin; organik çiftlikte, zeytinyağı kullanarak yapmaya başladıkları doğal vücut bakım ürünleriyle başlamış. Organik içeriğe sahip olan Kiss My Face markasının gluten toleransı bulunmayanlar ve veganlar içinde ürünleri bulunuyor. Kiss My Face ürünlerinde sentetik yağlar, sentetik boyalar, sülfat ve phthalate (fatalat), sentetik koruyucu kullanılmıyor. Ayrıca marka hayvanlar üzerinde hiçbir şekilde test yapmıyor. Çevre dostu ürünleriyle size doğal, güvenilir, etkili kişisel bakım ve yaşam tarzı sunar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile