KADIN KAZAK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Kazak

Kadınlar kazak tercihlerini en çok triko modellerden yana yaparlar. Triko kazaklar, pamuk ve yün iplerinin örgü makinesinde dokunması sonucu meydana gelirler. Triko kazaklar vücutta sıcaklığını uzun süreli korumanın yanında dayanıklı ve kırışmayan bir yapıya da sahiptir. Kadın triko kazaklarında da V yaka, U yaka, üçgen yaka, bisiklet yaka, oval yaka gibi modeller sıklıkla kullanılır. Bu kategorimizden istediğiniz kazak modellerini alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Çeşitli Kadın Kazak Modelleri

Çeşitli Kadın Kazak Modelleri

Triko kadın kazaklarda kendinize hem spor hem klasik tarzda şıklığı yaratabilirsiniz. Kadın kazaklarında düğmeli, düğmesiz, fermuarlı, standart kalıp (regular fit) ve dar kalıp (slim fit) modelleri kullanılır. Dar kalıp triko kazakları klasik model ceket altına giyerek şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Eğer giyeceğiniz kazağın altında gömlek kullanacaksanız V yaka modeller tam size göre. V yaka kazak, gömlek yakalarının görünmesine destek sağlar. Siyah, beyaz, lacivert, bej gibi triko kazaklar ile çeşitli renkte kıyafetlerinizi rahatlıkla kombin edebilirsiniz. Düz model bir kazağa ufak dokunuşlarla farklı modeller verebilirsiniz. Triko kazaklarınızla fular, broş gibi aksesuarları kullanarak şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Spor ve Klasik Tarzda Triko Kazaklar

Spor ve Klasik Tarzda Triko Kazaklar

Spor giyinmeyi seven kadınlar düğmeli, desenli ve dik yakalı modelde kazakları tercih edebilir. Bele tam oturan uzun kollu kazaklar üst kısmınızın kıvrımlı ve zayıf görünmesini sağlar. Polyester kumaştan yapılan kazaklar kırışma yapmaz, uzun süreli olarak kullanılır. Polyester, elyaflardan yapılan bir kumaş türüdür ve sık yıkamaya karşı kazakların kalitesini korur. Mevsimlik kazak kullanmak istediğinizde merserize kumaşlı olanları tercih edebilirsiniz. Merserize; pamuk ipliği materyalinden yapılır. Kışlık kazak tercihlerinizi örgü kazak modellerinden yana yapabilirsiniz. Baklava desenler örgü kumaş kazaklarda en çok tercih edilen modeller arasındadır. Boğazlı kazaklar vücudu saran likralı yapıdadır. Balıkçı yaka kadın kazakları boğazlı kazaklarla benzer görünümdedir. Bu model kazakların yaka kısmı boğazın yarısını sarar.

En Şık Triko Modelleri

En Şık Triko Modelleri

Triko kazakları en fazla 30 derecede yıkayabilirsiniz. Kazakların altına giyeceğiniz gömleklerin etek uçlarının görünmesini isterseniz kısa kazak modellerini tercih edebilirsiniz. Dik yaka, boğazlı yaka kazaklar ile uzun kolyelerinizi kombin ederek şık görüntüler meydana getirebilirsiniz. Kazakların üzerinde kemer kullanabilirsiniz. Kazaklarla beraber kalın kemer çeşitlerini kullanabilirsiniz. Korse kemerler göğüs altı ile belin üst kısmının arasına takılır. Kazaklarla beraber kuşak kemerleri de kullanabilirsiniz. Kadın kazaklarında nokta, puantiye, baskı, çizgi, örgü, düz, balıksırtı, kamuflaj, motif, ekose, geometrik gibi modeller sıklıkla kullanılır. Eğer diğer kadın triko modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek isterseniz Triko kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bunları Biliyor musunuz?

  • Dikine çizgili kazaklar zayıf görünmenizde yardımcı olur.
  • V yakalı kazaklar üst kısmınızı uzun gösterir.
  • Göğüs bölgenizdeki fazlalıkları kapatmak isterseniz giydiğiniz kazakları uzun ve iri desenli kolyeler ile kombin edebilirsiniz.

Dikkat Edilmesi Gerekenler!

  • Triko kazakların çekmemesi için ilk alındığı zaman bir gün boyunca suda bekletildikten sonra makinede yıkanmalıdır.
  • Kısa boyun yapısı olanlar fularları bağlamak yerine uzunlamasına omuzlarından aşağı sarkıtmalıdır.