BOLERO

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bolero

Kadınlara özel olarak tasarlanan boleroların etek boyu bel hizasının üstünde kalır. Hırkaya benzer görünümde olan bolerolar kadın giyiminin bir parçası olduğu kadar aksesuar olarak da kullanılırlar. Boleroları hem yazın hem kışın kullanabilirsiniz. Boleroları gece davetlerinde, günlük kıyafetlerinizle klasik ve spor tarzda kombin edebilirsiniz. Bu kategorimizde birbirinden şık ve kullanışlı bolerolar sizi bekliyor.

Triko Bolero Kullanmanın Avantajları Neler?

Triko Bolero Kullanmanın Avantajları Neler?

Soğuk havalar için kullanılan kalın bolerolar en çok triko kumaşlardan üretilir. Trikolar pamuk ya da yün iplerin örgü makinesinde dokunarak kumaş haline gelmesi ile oluşur. Triko kumaş uzun ömürlüdür ve dayanıklıdır. Kırışma yapmayan triko kumaşlar ile çeşitli modelde bolero tasarımları gerçekleştirilir. Spor tarz giyimlerde önden bağlamalı bolero modellerini seçebilirsiniz. Bolerolarda V yaka, U yaka, üçgen yaka, ceket yaka, yuvarlak yaka çeşitleri kullanılır. Triko boleroları klasik kıyafetlerle kombin edebilirsiniz. Truvakar kol, bolerolarda en çok kullanılan modellerdendir. Truvakar; dirsekle el bileğinin arasında kalan kol kısmına denir. Truvakar modelde olan bolerolar klasik giyimler ile rahatlıkla kombin edilir. Vatkalı bolerolarla da ceket görüntüsü sağlayabilirsiniz. Yarasa kol bolerolar da rahat kullanımlar sunar. Bu boleronun kol kısımları boldur ve dirseklere kadardır. Dantelli bolerolarda yarasa kollu modelleri bulabilirsiniz.

En Şık Abiye Boleroları Alabilirsiniz

En Şık Abiye Boleroları Alabilirsiniz

Bolerolar, abiye kıyafetlerinizin üzerine alabileceğiniz en doğru seçeneklerden birisidir. Gece kıyafetlerinize uygun bolero seçmenizi kolaylaştıran çeşitli bolerolar vardır. Kürklü bolerolar abiyelerle sıklıkla kombin edilen modellerdir. Bu boleroların kürkleri kısaltılmış sentetik tüylerin bir araya getirilmesi ile oluşur. En çok kürklü beyaz bolero ve siyah bolerolar tercih edilir. Beyaz kürk bolerolar gelinlik üzerinde kombin edilebilir. Kürklü bolerolarda da hem yarım hem uzun kollu modeller vardır. Boleroların yaka kısımları genelde kopça ya da taşlı yaka iğneleri ile tutturulur. Kopçalar, boleronun iki yakasını birleştiren metal tutturuculardır. Eğer kopçaları sade bulursanız taşlı yaka iğnelerini kullanabilirsiniz. Tül bolerolar da abiye kıyafetleriniz için tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. Siyah tüllü bolerolar gece kıyafetlerinde sıklıkla kullanılır. Tüllü boleroların omuz ve etek kısmında tül detayları olan modelleri vardır. Pul işlemeli bir bolero ile düz model bir elbiseden şık kombinler oluşturabilirsiniz.

Ekonomik Fiyatlara Sahip Kullanışlı Bolerolar

Ekonomik Fiyatlara Sahip Kullanışlı Bolerolar

Ceket görünümünde üretilen suni deri bolerolarda uzun kollu modeller bulunur. Suni deri uzun kollu bolerolarınızı hem spor hem klasik kıyafetlerinizle kombin edebilirsiniz. Ilık havalarda kullanmak için penye pamuk kumaştan üretilen boleroları alabilirsiniz. Bu kumaşlar nemi vücuttan kolaylıkla emer ve sıcak havalarda sizi rahatsız etmez. Sıcak havalarda da uzun kollu giymeyi tercih eden kadınlar penye boleroları gönül rahatlığı ile kullanabilir. Boleroların genelde birçok alt giyim kıyafetle kombin edilebilmesi için düz modelde üretimleri yapılır. Bu tip boleroları ve daha fazlasını kategorimizi inceleyerek uygun fiyatlarla zevkinize göre rahatlıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz Kadın Giyim & Aksesuar kategorimizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan diğer kadın giyim ürün modelleri ve fiyatlarını detaylı olarak inceleme fırsatı bulabilirsiniz.