TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tesettür Mayo

için 2,318 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Tesettür Mayo

Kadınlar, sahip oldukları çeşitli giyim tarzlarına bağlı olarak edindikleri giyim ürünlerinde belirgin görünümleri tercih ederler. Tesettür giyim tarzını benimseyen kadınlar için tasarlanan ürünler çoğunlukla kapatıcı özellikleriyle öne çıkarlar. Bu giyim tarzıyla çeşitli ortamlarda rahat hissedebilmek isteyen kadınlar için dizayn edilen giyim ürünleri arasında tesettür mayolar da yer alıyor. Tesettür mayo , tesettür giyim tarzına sahip kadınların plajda ve havuz kenarında arzu ettikleri estetik özelliklere sahip bir mayoya sahip olabilmelerini sağlayan ürünlerdir. Tesettür mayo çeşitleri renkleriyle, fonksiyonel özellikleriyle, kesimleriyle ve genel tasarım yapıları itibarıyla birbirlerinden ayrılıyorlar. Siz de çeşitli markaların piyasada kullanıcılarla buluşturduğu mayoları inceleyerek, kişisel tarzınıza uygun olan modeli edinerek denizin, kumun, güneşin tadını rahatlıkça çıkarabilirsiniz.

Tesettür Mayo Stillerine Göz Atın

Tesettür Mayo Stillerine Göz Atın

Tesettür mayo olarak da tasvir edilebilen mayo modelleri, çoğunlukla vücudun genelini kaplayabilen tasarımlarla piyasada yer alıyorlar ancak kullanıcılara sunulan tesettür mayo çeşitlerinin kesim özellikleri farklılaşabiliyor. Bu noktada iki tip mayonun söz konusu olduğu söylenebilir. Tam kapalı ve yarı kapalı olarak birbirinden ayrılan seçenekler, farklı konfor ihtiyaçlarına yanıt veriyorlar. Yarı kapalı tesettür mayo çeşitleri de kendi aralarında çeşitleniyorlar. Modellerin bir kısmında üst bölge kısa ve tunik formunda olabilirken, bazılarında ise alt bölge kısa tayt şeklinde olabiliyor. Kullanıcıların kendi kişisel değerlerine göre seçim yapabilecekleri çok sayıda farklı kesime sahip alternatifini bulabileceğiniz yarı kapalı modeller ile stilinizi yansıtabiliyorsunuz. Tam kapalı modelleri ise ayak bileği, kol bileği ve boyun sınırlarında olacak şekilde dizayn ediliyorlar. Takım halindeki tam kapalı mayo seçeneklerinin, estetik açıdan gövde parçalarıyla uyumlu boneleri de bulunabiliyor. İki temel grupta karşınıza çıkan mayoların renk alternatiflerinin de oldukça fazla olduğu söylenebilir. Siyah tesettür mayo alternatifleri, kullanıcıların beğenerek tercih ettikleri seçenekler arasında yer alıyorlar. Vücut hatlarını gizleyici rol oynayabilen siyah rengin etkisini taşıyan mayo seçenekleriyle, fiziksel açıdan kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Gizemli ve bir o kadar şık görünümler elde etmek üzere tercih edebileceğiniz siyah renkli modellerle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Tesettür mayo çeşitleri arasında beyaz renkli alternatifler de yer alıyor. Vücudunuzu hoş bir şekilde kavrayarak hem tarzınızı yansıtmanızı hem de göz alıcı bir parlaklık kazanmanızı sağlayabilen beyaz renkteki mayo çeşitlerinin zarif görünümünü taşıyarak yaz sezonuna çarpıcı görünümlerle giriş yapabilirsiniz. Markaların piyasada kullanıcılarla buluşturdukları alternatiflerinin daha birçok renk seçeneği bulunabiliyor. Lacivert, tesettür giyim tarzını benimseyen kadınların beğenerek tercih ettikleri bir diğer renktir. Lacivert renkli modeller, ferah ve derin görünümleriyle tarzınızı tamamlarken tercihiniz olabiliyorlar. Sıcak yaz aylarında, serinletici bir imajla çıkmak istediğinizde tercih edebileceğiniz lacivertin dikkat çekici tonlarına sahip modeller, plajda da tarzınızı yansıtmanızı sağlıyorlar. Kadın Giyim & Aksesuar kategorisi üzerinden mayo seçeneklerini renkli görünümleriyle ve kesimleriyle inceleyerek, sizin için uygun estetik standartlardaki modelleri belirleyebilirsiniz.

Tesettür Mayo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tesettür Mayo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Plaj giyim ürünleri üreten markalar, kullanıcılarına sundukları mayolarda ve bikinilerde genel olarak ilgili kullanım alanlarına uygun özelliklere yer verirler. Böylelikle kullanıcılar sahip oldukları parçalarla bulundukları ortamlarda kendilerini konforlu hissedebilirler, rahatça etkinliklere katılabilirler. Piyasada yer alan tesettür mayo modelleri de kadınların plajda ya da havuz kenarında konforlarını arttıracak özelliklerle tasarlanıyorlar. Bu özellikler arasında modellerin üretiminde kullanılan kumaşın teknik nitelikleri sonucunda ortaya çıkan hızlı kuruma yer alıyor. Mayonuz ile serinlemek için suyun tadını çıkardıktan sonra kurulanmanız oldukça kısa sürebiliyor. Hızlı kuruma teknolojisine sahip kumaşlarla tasarlanan modeller, su itebilen yüzeyleriyle suyu hızlı bir şekilde tahliye ediyorlar. Böylelikle mayolar ağırlaşmadan vücudunuza rahat hissettiriyorlar. Bayan tesettür mayo seçeneklerinde görülen özelliklerden birisi de su tutmamadır. Denizde ya da havuzda yüzerken mayonuzun vücudunuza ağırlık yapmaması için gözenekli bir dokuyla tasarlanan alternatifler, suyu tutmuyor hem suyun içinde hem de yüzeyde kendinizi rahat hissedebilmenizi sağlıyorlar. Tesettür mayolar genellikle sıcak yaz aylarında kullanılan giyim ürünleri olduklarından ve vücudun büyük bir kısmını kapladıklarından, üreticiler modellerin cildinize rahat hissettirecek özelliklere de yer verdiği görülebiliyor. Islandığında şeffaflık kazanmayan, su tutmayan ve bu özelliklerinin yanında nefes alabilirlikten de ödün vermeyen mayo alternatifleri sayesinde kuruyken terlemiyorsunuz. Bu sayede cildiniz mayoyla geçirdiğiniz süre boyunca serin ve kuru kalabiliyor. Piyasada yer alan tesettür mayo çeşitleri, tek ya da birkaç parçadan oluşabiliyor. Tek parça olarak tercih edebileceğiniz modeller, kolay giyilebilir birer tulum gibi işlev görüyorlar. Görsel olarak kadınların tarzlarını açığa çıkarabilmeleri için düz bir yüzey yerine fırfırlı etek bölümü bulunan modeller, modern tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyorlar. İki ya da üç parçadan oluşabilen modeller ise kullanıcıların kişisel olarak arzu ettikleri şekilde şekillendirebilecekleri modeller olarak karşınıza çıkıyorlar. Farklı tek parçaları kullanarak tarzını değiştirebileceğiniz bu çok parçalı alternatiflerle kendi özgün tarzınızı yaratmak konusunda özgür hissedebiliyorsunuz. Tesettür mayo fiyatları genel olarak modellerin taşıdıkları teknik özelliklere ve tasarım çizgilerine göre değişiyor. Modellerdeki teknolojik özelliklerin artışıyla beraber fiyatlar da artış gösterebiliyor ancak genel olarak piyasada farklı bütçeler için uygun modeller bulunabiliyor.

Tesettür Mayo Tasarımlarında Dikkat Çeken Detaylar

Tesettür Mayo Tasarımlarında Dikkat Çeken Detaylar

Günlük giyim tarzınız, çoğunlukla kişisel imajınızı yansıtmakta kullandığınız bir araçtır. Giydiğiniz parçaların renkleri, katmanları, desenleri ve dokuları çevrenize size dair mesajlar verirler. Tesettür Giyimi tercih eden muhafazakar kadınlar için tasarlanan mayolar da çeşitli görünümlerle piyasada yer alıyorlar ve böylelikle kullanıcılar kendi tarzlarını yansıtmak konusunda bu modellerden güç alabiliyorlar. Taytlı tesettür mayo alternatifleri, piyasada çift parça olarak bulunabilen ve kadınların hem görsel hem de fiziksel açıdan konforlu hissedebilecekleri modellerdir. Bu modellerde tayt birimi, bacakları ayak bileklerine kadar sararken; üst parça ile uyumlu görünümle karşınıza çıkıyor. Yarım tesettür mayo modellerinde tayt biriminin diz hizası ve diz hizasının altına uzanan seçenekleri de görülebiliyor. Kullanıcıların tercih edebilecekleri çeşitlerin farklı kalıplardaki seçenekleri de piyasada bulunabiliyor. Kilolu kadınların fiziksel açıdan konforlu hissetmelerini ve estetik açıdan da arzu ettikleri görünümü yakalayabilmeleri adına dizayn edilen büyük beden tesettür mayo seçenekleri, rahat kalıplarıyla dikkat çekiyorlar. Vücudu göstermeyen katmanları sayesinde yırtmaçlarından nefes alabilirlik sağlayan ve yüksek esneklik özellikleri bulunan büyük beden modeller, kullanıcılarına her açıdan rahat hissetmeleri için destek oluyorlar. Vücuda yapışmayan ve su tutmayan özellikleriyle de dikkat çeken alternatifler, kadınlara yaz sezonunun tadını çıkarabilmeleri konusunda da fayda sağlıyorlar. Mayolar, genel yapıları itibarıyla vücudun geniş bir alanını kapladıklarından markalar ürettikleri modellerde çeşitli süslemelere de yer verebiliyorlar. Bazı model alternatifleri, üst kısımda tunik görünümüne sahip parçalarıyla öne çıkıyorlar. Bu modellerde göğüs bölgesini kaplayan kısımda püsküller, taşlar ve çeşitli dikkat çekici desenler görülebiliyor. Piyasadaki modeller, çoğunlukla önden fermuarlı olarak tasarlanıyorlar. Bir ceket gibi giyilebilen ve boyun hizasına kadar fermuarı çekilerek kullanılabilen modeller, kullanıcılarının kolay bir şekilde giyip çıkarabilecekleri mayolar olarak piyasada bulunuyorlar. Modelleri, hassas cilde sahip kadınlar da ciltlerini güneşin zararlı etkilerinden korumak için kullanabiliyorlar. Dilerseniz siz de şimdi çeşitli markaların satışa sunduğu tesettür mayo modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için Spor & Deniz kategorisini inceleyebilir, mayo seçenekleri arasından beğendiğiniz alternatifi hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Adasea (252)
Aişe (18)
Alfasa (96)
Arena (1)
Argento (1)
Argisa (125)
Armes (162)
Chelly (42)
Dagi (3)
(699)
Emayo (18)
Estiva (165)
Fantasy (33)
Form Angel (18)
Haşema (113)
Ladytes (35)
Manila (25)
Maranda (1)
Marina (150)
Modawars (2)
MOODBASIC (3)
My-O (41)
Nbb (19)
Ranuna (3)
Rivamare (55)
Ruko Maio (59)
SEAMAY (39)
Seazer (17)
Sezer (7)
Sunmore (3)
TESMAY (35)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(776)
(696)
(692)
(668)
(391)
(377)
(372)
(350)
(347)
(339)
(236)
(233)
(173)
(118)
(104)
(100)
(91)
(79)
(58)
(49)
(36)
(33)
(20)
(17)
(15)
(15)
(13)
(13)
(7)
(4)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (2268)
Unisex (7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Tesettür (668)
Basic (22)
(2)
Başka bir kelime deneyin

İçerik

(159)
(104)
(70)
(67)
(51)
(41)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kol Tipi

Uzun Kol (300)
Kısa Kol (67)
Kolsuz (38)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen

Düz (128)
(56)
Çiçekli (20)
Çizgili (18)
Baskılı (7)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaka Tipi

(130)
(29)
(24)
(23)
(22)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Detayı

(87)
(29)
(15)
(10)
(7)
(7)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(112)
ve üzeri (144)
ve üzeri (152)
ve üzeri (154)
ve üzeri (159)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL