BAŞ ÖRTÜSÜ

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Başörtüsü

Tesettürlü kişilerin en önemli dış kıyafetlerinin başında gelen başörtüsü, birçok model ve tasarıma sahip olabilir. Başörtülerinin farklı model ve renge sahip olması, kullanıcılar için sayısız çeşidin oluşmasına yol açmıştır. Farklı markalara ait sayısız başörtüsü modeline yer verilen sayfamızda, herkesin beğenisine hitap edecek ilanlara yer verilmiştir. Başörtüsü modelleri , günlük kullanım ya da özel günlerde kullanım açısından farklı şekillerde tasarlanabilir. Günlük kullanımlar için ideal modeller arasında, pamuklu başörtüsü ve penye kumaştan elde edilen başörtüsü modellerine yer verilmektedir. Özellikle günlük kullanımlarda kolaylık oluşturması adına, hazır başörtüsü tasarımları oldukça fazla tercih edilmektedir. Aradığınız her model ve özellikteki başörtüsü modellerine ulaşmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Her Beğeniye Hitap Eden Başörtüsü Modelleri

Her Beğeniye Hitap Eden Başörtüsü Modelleri

Birbirinden farklı başörtüsü modellerinin bulunması, kişilerin kendilerine uygun modelleri tercih etmesine yardımcı olmaktadır. Tesettür giyim tarzına ve zevklerine hitap eden tasarımlar, modern ya da klasik özellik barındırabilirler. Başörtüsüne dair tüm aparatların da yer aldığı sayfamız üzerinde, başörtülerinin kırışmadan saklanmasını sağlayan özel askılıklar mevcuttur. Dolap içlerinde ve askılarda kırışmadan saklanabilen başörtüleri, ütü sorunu oluşturmadan kulanım imkânı tanımaktadır. Başörtüsünde iğne kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için özel çıtçıt ve mıknatıslar üretilmiştir. Özellikle hassas kumaşlara sahip olan başörtülerinin hasar görmesini engelleyen başörtüsü mıknatısları, başörtülerinin kolayca takılmasını ve hazırlanma süresinin kısalmasını desteklemektedir. Pratik başörtüsü modellerine ilgi duyan ve gündelik hayatta daha kolay şekilde takılabilen modelleri tercih eden kişiler için çıtçıtlı başörtüsü tasarıları geliştirilmiştir. Kendiliğinden çıtçıtları bulunan hazır başörtülerinde, herhangi bir iğne ya da topuz kullanma zorunluluğu bulunmamaktadır. Aynaya bakmadan dahi saniyeler içerisinde takılabilen çıtçıtlı başörtüleri, gündelik hayatta büyük avantaj sağlamaktadır. İstenen her anda kolayca takılıp çıkarılabilmesi, özellikle yeni kapanan kişilerin zorlanmadan başörtüsü yapmasına yardımcı olacaktır. Günlük hayatın koşturmacası içerisinde, dayanıklı ve kolay kullanılabilir tasarımlar arasında yer alan başörtüsü modelleri sayesinde, dışarı çıkma sürenizi kısaltabilirsiniz. Hazırlanma aşamasında sıkıntı yaşıyor ve başörtülerini istediğiniz modelde yapamıyorsanız, hazır başörtüsü tasarımları sizler için büyük kolaylık oluşturacaktır. Aradığınız her model ve özellikteki başörtüsü tasarımlarına yer verilen sayfamız üzerinden, ihtiyacınızı karşılayacak ideal ürünlere erişim sağlayabilirsiniz. Başörtüsü modellerinden başörtüsü için gerekli olan aparatların tamamına varan çeşitler, sayfamız üzerinden sizlere sunulmaktadır. İhtiyacınıza uygun modeller arasında seçim yapmak için sayfamızda yer alan filtreleme özelliğini kullanabilir ya da modelleri doğrudan sayfamızda aratabilirsiniz. Başörtülerinin kullanılma amacına ve kumaş yapılarına bağlı olarak, tercih edeceğiniz ürünlerin özellikleri değişiklik gösterecektir. Aradığınız ürünleri kolayca bulmak adına, sayfamızdaki modelleri incelemeniz yeterli olacaktır. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, alışverişlerinize devam edebilir ve seçtiğiniz tüm ürünleri kısa sürede ürünleri satın alarak, alışverişi tamamlayabilirsiniz. Armine başörtüsü ürün seçeneklerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Renk Renk Başörtüsü Modelleri

Renk Renk Başörtüsü Modelleri

Başörtüsü çeşitleri arasından istediğiniz her modele erişim sağlamanız söz konusudur. Çeşitli model ve özelliklerde hazırlanan tasarımlardan faydalanarak, günlük hayatta ve özel günlerde kullanabileceğiniz çeşitli başörtülerine erişim sağlayabilirsiniz. Özellikle temizlenmesi ve ütülenmesi kolay olan kumaşlardan elde edilen başörtüleri, günlük hayat için kullanışlı sayılmaktadır. Sıcak havalarda terletmemesi ve kullanım süresi boyunca hafiflik hissi oluşturması, günlük başörtü modelleri için olmazsa olmaz kriterler arasında yer almaktadır. Uzun başörtüsü tasarımları, dolama tarzı başörtüsü kullanımını tercih eden kişiler için ideal sayılmaktadır. Başörtülerinin istenen şekilde vücudunuzu kapatabilmesi için ortalama boyutların üzerinde olması etkili sonuçlar doğuracaktır. Dolama ya da farklı modellerdeki başörtüsü kullanımlarına yardımcı olan uzun model başörtüleri, istenen boyutlarda olacak şekilde kullanıcıların seçimine sunulmuştur. Klasik başörtüsü tazından uzaklaşıp, daha modern ve göz alıcı çizgilere ilgi duyan kişiler için şapkalı başörtüsü tasarımları hazırlanmıştır. Özel günlerde farklılık oluşturması adına tercih edilen şapkalı modeller, her beğeniye hitap etmesi adına farklı şekillerde tasarlanmıştır. Günlük hayatınızda farklılıklardan hoşlanıyor ve farklı modeldeki tasarımları kullanmaya ilgi duyuyorsanız, şapkalı başörtüleri sizler için farklı bir deneyim sayılabilir. Şapkalı ya da tül detaylı hazır başörtüleri, özellikle nikâh ve nişan gibi önemli günlerde tercih edilmektedir. Gelin adaylarının kıyafetlerini tamamlayan şapkalı modeller, taç görüntüsü elde edilmesini sağlamakta ve başörtülerinin alışılmış görünümden uzaklaşmasına yardımcı olmaktadır. Kıyafetlerinize uyumlu başörtüsü modellerini tercih ederek, giyiminizde uyumu yakalamanız söz konusudur. Her kıyafet için farklı tonlarda başörtülerinin tercih edilmesi, başörtüsü ve giysileriniz arasında mutlak uyum sağlamanıza ve daha şık görünmenize yardımcı olacaktır. Kombin konusuna dikkat ediyor ve renkler arasında uyum sağlamaktan hoşlanıyorsanız, kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olacak başörtüsü renkleri belirlemelisiniz. Çok fazla başörtüsü almak yerine, birkaç tane başörtüsünü kullanışlı hale getirmek isterseniz, her renkle uyum sağlayacak modellere yönelmeniz gerekmektedir. Başörtüsü renkleri için belirli bir renk skalasının üzerinden giderek, her kıyafetinize uyum sağlayacak başörtü koleksiyonları elde edebilirsiniz. Levidor başörtüsü seçenekleri uygun fiyat alternatifleri ile sizleri bekliyor.

 Her Bütçeye Uygun Başörtüsü Tasarımları

Her Bütçeye Uygun Başörtüsü Tasarımları

Bütçenize hitap eden sayısız model ve tasarımda başörtüsüne sahip olan sayfamız, beklentilerinizi karşılayacak modelleri özel olarak sıralamaktadır. Her bütçeye hitap eden ve aradığınız kaliteyi barındıran özel tasarımlar sayesinde, yüksek tutarda ödemeler yapma zorunluluğunuz ortadan kalkmaktadır. Başörtüsü modelleri ve fiyatları, tercih ettiğiniz markaya, ürüne, tasarıma ve kumaşa bağlı olarak farklılık gösterebilir. Aradığınız markaların sağlamış olduğu çeşitli kampanya ve paketlerden faydalanarak, daha uygun bütçelerle beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. Başörtüsü fiyatları için belirli bir sıralama yapan sayfamızda, fiyatların en düşükten en yükseğe doğru ilerlediğini görebilir ve sizlere hitap eden fiyat aralığındaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Günlük kullanım ya da özel günlerde kullanım için hazırlanan birbirinden farklı modelin yer aldığı sayfamızda, her markanın yeni koleksiyonlarına erişim sağlanması söz konusudur. Başörtüsü kullanımının yanında, temizliği ve bakımı için farklı aparatlara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle ipekli ya da hassas kumaşlardan elde edilen başörtülerinin temizlenmesi için özel deterjan ve sabunlar geliştirilmiştir. Tüm bu ürünlerin kullanımı, hassas kumaştan elde edilmiş ürünlerin daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Başörtüsü temizliği için geliştirilen özel yıkama ürünlerinin yanında, kumaşların yıpranmasını engelleyen birçok aparat bulunmaktadır. İğne kullanmaktan hoşlanmıyor ve örtülerinizin zarar görmesini istemiyorsanız, kumaşlara zarar vermeyen mıknatısları ya da metal aparatları kullanarak, istediğiniz örtü modelini yapabilirsiniz. Sayfamızda yer alan başörtüsü çeşitleri arasında tercih yaparak, tarzınıza uygun kombinler elde edebilirsiniz. Kıyafetlerinizle kolayca uyum sağlayacak renklerin tercih edilmesi, günlük kombinleri hızlıca belirlemenize yardım edecektir. Kendiniz için en ideal renkleri belirlemek adına, giymekten hoşlandığınız kıyafetlerinizin genel renklerini belirleyebilir ve alacağınız ürünleri, bu renk tonları üzerinden seçebilirsiniz. Anlık ihtiyaçlarınızda her an elinizin altında olan sayısız başörtüsü modelini barındıran sayfamız, ihtiyaçlarınızı karşılayacak her renk ve modelde ürünü tek bir ortamda bir araya getirmiştir. Kıyafetlerinizi tamamlamak ya da günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak adına gerekli olacak her türlü başörtüsü modeli ve aparatına, sayfamızdan kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.