TESETTÜR ABİYE ELBİSE

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Perya Boncuk İşlemeli Şifon Abiye Elbise Lacivert Kadın Giyim

  499,10 TL

  459,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Perya Taş ve Boncuk İşlemeli Şifon Abiye Elbise Siyah

  459,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Dantelli Lacivert Tesettür Abiye Elbise 709

  170,00 TL

  136,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Kolyeli Dantelli Siyah Tesettür Abiye Elbise 665

  409,00 TL

  327,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Gül Dantelli Pudra Tesettür Abiye Elbise 600

  170,00 TL

  136,00 TL

Kadın Tesettür Abiye & Elbise

tesettür elbise birçok kadın tarafından tercih edilen ve oldukça geniş bir kitle tarafından kullanımı sürdürülen bir giyim şekli olarak karşınıza çıkmaktadır. Tesettür elbise kategorisinin yanı sıra tesettür abiye seçimi de kullanıcılar açısından oldukça fazla kullanılan bir diğer alternatif olarak kadın giyim seçenekleri arasında yerini almaktadır. Bu giyim şeklini benimsemiş kişiler için hayatın birçok alanında kullanılabilecek rahat ve şık kıyafetler üretildiği görülmektedir. Ofiste kullanılmak üzere tasarlanmış olan elbise modellerinin yanında günlük hayatta konforlu bir şekilde zaman geçirmeyi engellemeyecek türden modeller de tasarlanmaktadır. Tesettür elbise modelleri günlük ve ofis modellerinin haricinde spor şıklık için de ayrı bir kategori altında değerlendirilebilmektedir. Bunlara örnek olarak kol kısmı ve etek kısmı zımbalı olan spor elbiseleri gösterilebilmektedir. Bu elbiseler sayesinde herhangi bir şekilde kıyafetin formunda bozulma yaşanmadan rahatlıkla spor yapmak mümkün olacaktır. Kişi bu sayede kıyafetine ekstra dikkat gösterme ihtiyacı duymadan tek parça bir kıyafet tercihi ile rahatlıkla rutin sporuna devam edebilecektir. Günlük olarak tasarlanan tesettür elbise modellerinde de aynı amaç düşünülmüştür. Kişinin gün içerisinde hareket kabiliyetini engellemeyecek ve onun günü rahat bir şekilde tamamlamasına yardımcı olacak tasarımlar yapılmıştır. Her iki kategoride amaçlanan hedef rahatlık olsa da birçok farklı seçenek ile kişi kendine uygun olduğunu düşündüğü renk ve modelde bir tesettür kıyafetine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Bu durum özellikle abiye ve elbise modellerinde daha da çok alternatifi bulunan bir durum olmaktadır. Abiye modelleri de tıpkı günlük kullanıma uygun olacak şekilde ve spor kıyafetleri gibi en başta kullanacak olan kişinin konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Buna ek olarak abiye modellerinde ek olarak birçok farklı kumaş, renk ve değişik tasarım bulunmaktadır. Kişinin kendine en çok yakıştırdığı modeli bulabilmesi için birçok farklı alternatifi bulunmaktadır. Bu modeller birçok farklı yönden ayrıma tabii tutulabilmektedir. Kullanılan kumaşın farklı olmasından başlayarak kol kısmının hangi tipte olacağına kadar farklı pek fazla seçenek bulunmaktadır. Kişi, vücut tipine göre ve kendi estetik değerleri doğrultusunda bu seçenekler arasından en uygun olanı bulabilir.

Tasarımı ve Şıklığı ile Fark Yaratan Abiye Modelleri

Tasarımı ve Şıklığı ile Fark Yaratan Abiye Modelleri

Tesettür abiye modelleri farklılık göstermekle birlikte bu farklılıkları birkaç kategoride değerlendirmek mümkün olmaktadır. Özellikle etek boyu bu giyim tercihlerinde birçok seçeneğe sahip olan bir kategoridir. Temelde üç farklı seçenek bulunmaktadır. Maxi, midi ve mini olmak üzere bunları sıralamak mümkündür. Mini ve midi modeller genellikle tunik şeklinde kullanımı tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Bütün bu çeşitliliğe kol tipini de eklemek mümkündür çünkü tesettür abiye elbise modellerinde oldukça fazla kol modeli bulunmaktadır. Günlük kullanım için seçilecek olan abiye modellerinde genellikle normal kol tercih edildiği gözlenmiştir. Buna ek olarak, volanlı kol, yarasa kol gibi diğer tasarımlar genellikle özel günler için kullanılacak modellerde bulunmaktadır. Bu modeller için farklı kumaş ve doku seçenekleri de bulunmaktadır. İspanyol kol ve düşük kol da tesettür elbise genç kullanıcıları tarafından oldukça tercih edilen tasarımların başında gelmektedir. Bu seçeneklerin yanı sıra yaka tipinde de oldukça farklı alternatifler bulunmaktadır. Bunlara ilk olarak yuvarlak ve sıfır yakalı modeller verilebilmektedir. Kullanım açısından en rahat yakalardan ikisi olarak göze çarpan bu tasarımlar için farklı desen ve renkleri de temin edebilmek mümkündür. Ek olarak, bisiklet yaka, bebe yaka, hakim yaka, dik yaka, v yaka, balıkçı yaka, kayık yaka, asimetrik yaka, gömlek yaka, kalp yaka, choker yaka, kruvaze yaka, u yaka ve diğerlerine kıyasla daha az seçeneği barındırmakla beraber boyundan bağlamalı modelleri bulabilmek mümkündür. Yaka şekline tek başına karar vermek tesettür bir abiye alırken doğru olmamakla birlikte alınan kıyafetin ne ile kombinlenerek kullanılabileceğine de dikkat etmek önemli olmaktadır. Eğer takım şekilde alınacak bir model ise buna dikkat etmek o kadar önemli olmayabilir ancak tek başına alınacak parçalarda bu duruma dikkat edilmesi kişinin, kıyafeti kaç farklı şekilde kullanacağını ve ne kadar verim alabileceğini etkileyebilmektedir. Bu nedenle seçim yapılırken bu noktaya da dikkat edilmesi önemlidir. Eşarp ile birlikte satışa sunulan tesettür abiye takımları bulunmakla beraber sporda kullanılmak üzere tasarlanan tek parça modelleri bulmak da mümkündür. Başka kıyafetlerle ne şekilde giyilip giyilemeyeceğine karar vermek bu noktada kişinin kendi tercihine kalmaktadır. Çoğunlukla takım şeklinde satışta bulunan ürünlerde bu türden sorunlar yaşanma olasılığı diğerlerine göre daha düşük olmaktadır.

 Modern Tesettür Elbise Modelleri

Modern Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür elbise günlük modelleri ve tesettür elbise abiye modelleri olarak iki genel kategoride değerlendirilebilmektedir. Bu kategorileri daha da spesifik şekilde açıklamak mümkündür. Günlük tesettür modellerinin içine spor kıyafetleri gibi kullanışlı olması daha çok önemli olan modeller girebilmektedir. Abiye modellerine bakıldığında ise daha çok gösterişli ve birden fazla detayı bulunan tasarımlar göze çarpmaktadır. Özellikle abiye modellerinde ürün birçok farklı detaya sahip olabilmektedir. Kumaş seçenekleri her iki kategori için de oldukça fazladır. Buna ek olarak abiye modellerinde ürün desen açısından da çeşitlenmektedir. Bu çeşitleri; işlemeli, dantel detaylı, payetli, kemerli, güpür detaylı, simli, inci detaylı, bağlama detaylı, fırfırlı, volanlı, nakışlı, pilise detaylı, drapeli, düğmeli, beli büzgülü, cepli olarak sıralamak mümkün olmaktadır. Dantel ve güpür gibi ürün işlemelerinin hem genç hem de yetişkinler tarafından oldukça tercih edilmesine ek olarak kemerli, piliseli ve püsküllü olan modellerin gençler tarafından daha çok kullanıldığı gözlenmiştir. Bu modeller, kullanan kişiye hem şık hem de modern bir görünüm vermenin yanı sıra farklı bir tarza kavuşmalarını da sağlamaktadır. Yine farklı şekilde detaylandırılmış bir model olarak karşınıza çıkan dokulu kumaşlar daha çok yetişkinlerin özel günlerde tercih ettiği modellerden olmaktadır. Tesettür abiye takım şeklinde dokulu bir yapıya sahip olan kumaştan elde edilebilmektedir. Böylece kumaş dokuları arasında bir fark bulunmadan uyumlu ve şık bir kombin elde etmek mümkün olmaktadır. Püsküllü, ponponlu ve aplike detayının bulunduğu modeller de yine daha genç yaştaki tesettür giyim kullanıcıları arasında yaygın olan ürün detaylarından olmaktadır. İşlemeli ve daha koyu renkli modellerin yetişkinler arasında daha yaygın olarak kullanıldığı gözlenmiştir. Her iki yaş grubu için de oldukça fazla alternatif bulunmaktadır. Görüldüğü üzere, sadece kumaş için bile birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu sayede, kişi aldığı kıyafette kendi benliğini yansıtacak materyali rahatlıkla bulabilecektir. Hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada bulabilecek modellere sahip olan tesettür abiye modelleri hem günlük hayatta hem de özel günlerde kişinin kurtarıcı parçası olarak göze çarpmaktadır.

 Tesettür Elbise ve Abiye Fiyatları

Tesettür Elbise ve Abiye Fiyatları

Tesettür elbise modelleri kumaş, doku, ürün detayı, kullanılan materyaller bakımından birçok farklı kategoriye ayrıldığı gibi fiyat anlamında da tek bir ücretlendirmeye tabii tutulmamaktadır. Alınan kıyafette kullanılan eklere ve aksesuarlara bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar bulunabilmektedir. Ürünün alındığı zaman ve takım ya da tek başına alınmış olması gibi farklı özellikleri de fiyatını etkileyen başka durumların başında gelmektedir. Buna ek olarak tesettür abiye genç ve yetişkinler açısından da farklı şekilde modellere sahiptir. Bu da fiyat skalasını etkileyen bir diğer durumlardan olmaktadır. Tesettür elbise yazlık ve kışlık olarak da ayrılabilmektedir. Yazlık modellerde tercih edilenler daha çok terletmeyecek ve tende rahatsızlık hissi yaratmayacak türdendir. Bu modeller için kullanılan kumaşlar ile kışlık modellerde kullanılan kumaşlar da birbirinden farklılık göstermektedir. Bu kumaş farklılığı da fiyat için bir etken olabilmektedir. Fiyat faktörünü etkileyen bu denli özellik bulunması, bir bakımdan da tesettür giyim modellerinde ne kadar çok alternatif bulunduğunun göstergesi olmaktadır. Tesettür elbise modelleri genç kullanıcılar bakımında da bu çeşitlilik sayesinde oldukça önemli bir paydayı kapsamaktadır. Kullanım kolaylığı ve tek bir kıyafetten oluşan bir kıyafeti giymek parça şeklinde kombin yapmaktan daha kolay olduğu için de genç kesim tarafından tercih edilmektedir. İstendiği takdirde alınan takımın eşarp ve diğer kısımları değiştirilebilir ve böylelikle farklı zamanlara, mekanlara uyum sağlanabilmektedir. Bunun yanı sıra, tesettür giyim modellerinde kişilerin beden ölçüleri için de oldukça sınırsız seçenek bulunmaktadır. Büyük bedenden başlayarak dar kesime kadar birçok modeli içerisinde barındırmaktadır. Bu aralıkta yer alan diğer seçenekler hem beden ölçüsü hem de buna ek olarak birkaç farklı aksesuar kullanımına yer vermektedir. Örneğin; beli lastikli, kemerli ve buna benzer seçenekler de beden ölçüsüne ek olarak verilen farkların başında gelmektedir. Oversize modelleri de içerisinde barındıran tesettür giyim seçenekleri, tercih etmek isteyen kişilerin birçok anlamda daha kolay seçim yapabilmesine yardımcı olmaktadır. Kişi, vücut ölçülerine göre tesettür bir abiyeyi kolaylıkla bulabilecek ya da tesettür günlük giyim seçeneklerinden faydalanabilecektir.

 Tesettür Giyim ile Her Mevsim Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Tesettür Giyim ile Her Mevsim Şıklık ve Rahatlık Bir Arada

Tesettür giyimi tercih eden kişiler için bir diğer sorun da, mevsimlere ve özellikle de mevsim geçişlerinde kendilerini rahatsız etmeyecek seçenekleri bulabilmektir. Tesettür giyim sayfamızda, hem yazın hem de kışın kullanılabilecek tesettür giyim seçenekleri yer almaktadır. Özellikle yaz aylarında kullanılan kıyafetlerin çok daha özenli seçilmesi gerekmektedir. Havasız ve kapalı kalacak olan derinin, kıyafetin altından hava alabilecek olması önemlidir. Sağlık problemlerinden de kaçınmanın bir yolu derinin havasız kalmasının önlenmesinden geçmektedir. Bu nedenle, iki mevsim için özellikle farklı kumaşlarda ve farklı dokulara sahip kıyafetlerin seçilmesi önemlidir. Örneğin, tesettür abiye tulum şeklinde de bulunabilmektedir. Bu seçenekteki modellerde hem yaz hem de kış mevsimi için tasarlanmış ürünler mevcuttur. Kullanılmak istenen mevsime ve mevsimin gereklerine göre hareket ederek doğru bir tercih yapmak mümkün olacaktır. Bu şekilde, kişi en rahat edeceği kıyafeti bulmuş olacaktır. Bu gibi işlevsel özelliklere ek olarak, alınacak olan kıyafetin modern ve şık bir görünüme sahip olması da önemlidir. Bunun için birçok farklı desene sahip olan ürünler tercih edilebilmektedir. Tesettür abiyelerde, düz, çiçekli, baskılı, baklava desenli, puantiyeli, çizgili, ekoseli, kareli, kazayağı, balıksırtı, tropik, örgü ve şal şeklinde desenleri bulmak mümkün olmaktadır. Bu modeller içerisinden kişi kendine en uygun olanı rahatlıkla bulabilmektedir. Tesettür elbise fiyatları yukarıda bahsedilen etkenlere ek olarak, kimi zaman desen ve kumaş türü gibi etkenler ile de değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle seçim yapılırken, bu durumun da göz önünde bulundurulması gerekebilmektedir. Yapılacak olan seçime gelindiğinde, daha modern bir görünüme kavuşmak isteyen kişiler için genellikle kazayağı ve balıksırtı desenlerinin yanında geometrik desenler de bulunmaktadır. Daha klasik bir görünüm yaratmak isteyenler için ise, düz, geometrik desenli, çizgili ya da kareli desenler önerilebilmektedir. Bunların yanı sıra diğer seçeneği adı altında burada yer alan kategorilerden farklı olarak daha sıra dışı desenlere ulaşmak da mümkündür. Bu modeller genellikle daha genç yaştaki kişiler tarafından tercih edilmekle beraber yetişkinler tarafından da kullanıldığı gözlenmiştir. Şık ve modern bir görünümün anahtarı olan desenli tesettür giyim modelleri hem yetişkin hem de gençler tarafından tercih edilirliği yüksek modellerdir. Arin abiye elbise seçenekleri de uygun fiyatlarla sayfamızda sizleri bekliyor.

 Tesettür Giyim Modelleri ile Şık Bir Görünüm

Tesettür Giyim Modelleri ile Şık Bir Görünüm

Tesettür elbise kombinleri kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra birçok farklı desen ve modele sahip olmasıyla kullanan kişinin stilini yansıtabilen parçalar haline gelmiştir. Sadece bir elbise olarak değerlendirilmekten ziyade özel günlerde de abiye şeklinde tasarımlarına yer verilen tesettür modellerinde oldukça farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler, taşlı, pullu, güpürlü, simli ve daha birçok gösterişli aksesuarı barındıranlar ve daha günlük, sportif şıklığı amaçlayanlar olarak iki kategoriye ayrılabilmektedir. Yapılan bu ayrım, kişinin aradığı modele çok daha kolay ulaşabilmesi için yardımcı bir faktör olmakla birlikte içinde barındırdığı seçeneklerin çeşitliliğini de gözler önüne sermektedir. Bu seçeneklerin arasında kumaş ve renk çeşitliliği de, seçim yapacak kişiye birçok alternatif oluşturmaktadır. Renkler bakımından da geniş bir yelpazesi bulunan tesettür abiye ve giyim modelleri arasından, istenen tonun bulunması oldukça kolay olmaktadır. Bu renklerin arasında temel renkler sayılabilecek, sarı, mavi, pembe, kırmızı, siyah, beyaz, yeşil gibi renklere ek olarak lila, gül kurusu, krem, füme, camel gibi diğer renkler de yer almaktadır. Bu renkler sayesinde kişi kendi cilt tonuna en yakışan seçeneği bulma konusunda daha az zorluk çekecektir. Özellikle kişi cilt alt tonunu biliyorsa bu durum daha da kolay olacaktır. Pembe ya da sarı alt cilt tonlarında hangisine sahip olunduğu ve bu cilt at tonuna hangi renklerin yakışacağı öğrenildikten sonra bir tercih yapmak çok daha doğru olacaktır. İster günlük hayatta giymek için olsun ister profesyonel iş hayatında isterse de özel bir gün için, alınacak olan giyim modelinin en önemli noktası renktir. Bir model seçtikten sonra o modelin renkleri arasında da seçim doğru yapılmalıdır. Bu anlamda, sayfamızda birçok modelin birden fazla rengi bulunmaktadır. Renk seçeneklerinin yanı sıra kumaş seçeneklerinin arasında bulunan saten seçeneği, özellikle düğün ve nişan elbiseleri için tercih edilirliği yüksek olan kumaşlar arasında bulunmaktadır. Hem gösterişli hem de vücutta bıraktığı his bakımından rahatsız edici olmayan saten kumaştan üretilen modellerin kullanımı hem modern hem de yenilikçi bir görünüm yakalamaktadır. Dilerseniz Armine abiye elbise ürün çeşitlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.