KADIN MAYO

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Mayo

Plaj modasının hiç geçmeyen giyim kıyafetlerinden olan mayolar gün geçtikçe daha fazla çeşitliliğe ulaşıyor. Yüzme faaliyetlerinde daha rahat hareket etmeyi sağlamasının yanında kusurları da mükemmel bir şekilde kapatarak konfor sağlıyor. Kategorimizi inceleyerek siz de en yeni kadın mayo modellerine ulaşabilir, kendinize uygun olan rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Kadın Mayo Modelleri

Kadın Mayo Modelleri

Kadın mayolar bilindiği üzere tek parçadan oluşan kıyafetlerdir. Yüzme, dalış, sörf, su kayağı gibi hobi ve spor faaliyetleri için üretilen mayolar su içerisinde giyilmeye uygun kumaşlardan üretilmelidir. Retro kadın mayoları son zamanların en çok kullanılan modelleri arasında yer alıyor. Geçmişin izlerini taşıyan bu mayo modelleri çeşitli çizgilerde, desenlerde, puantiyelerde ve renklerde üretiliyor. Üstelik kadın mayo modelleri arasında balenli, balensiz, askılı ve askısız olanlara da ulaşabiliyorsunuz. Etekli mayo modelleri ise hobi olarak yüzenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Bunların dışında Cut-Out detaylı mayolar mükemmel sırt dekolteleri ile fiziğinizi ön plana çıkarıyor. Ayrıca profesyonel yüzme sporu yapıyorsanız bunlar için özel üretilen şortlu ve yarım kollu yapıdaki vücudu tamamen saran modellere de ulaşabiliyorsunuz.

Mayo Seçimlerinde Bunlara Dikkat!

Mayo Seçimlerinde Bunlara Dikkat!

Kadın mayo çeşitlerinden birini seçerken su içerisinde rahat hareket olanağı sağlamak için önce kumaşına bakmalısınız. Genelde mayo kumaşları lateks ve naylon karışımından üretilirken, sporcu mayolarda özel tutuş için spandeks gibi dirençli kumaşlar kullanılır. Bu noktada sağlık sorunlarına yol açmaması için kumaşın hızlı kuruyan yapıya da sahip olması gerekir. Daha sonrasında ise vücut ölçülerinize uygun doğru bedeni tercih etmelisiniz. Çünkü mayonun sıkıca oturması kas titreşimini azaltarak hareket serbestliği ve yüksek performans sunar. Sıkı olsun diye de küçük bedenler tercih edilmemelidir. Aksi halde mayonun kasık ve kol altı bölgelerinde sıkma yaparak rahatsızlık hissi yaratabilir. Son olarak bayan mayoların göğüs kısmının süngerli olup olmadığından emin olunmalıdır.

Kadın Mayo Fiyatları

Kadın Mayo Fiyatları

Kadın mayo fiyatları son derece çeşitlilik gösteren ürünler arasında yer alıyor. Bu noktada sağlıklı yüzüş ve hijyen sağlamak için fiyatından önce mayonun kalitesine bakılmalıdır. Profesyonel bir yüzücüyseniz uygun fiyatlı olanları değil performansınızı arttıracak olanlardan yana tercihinizi yapmalısınız. Saliselerin önemli olduğu yüzme sporunda yaratılabilecek en ufak fark sizi bir adım öne taşıyacaktır. Model çeşitliliğinin fazla olduğu bu ürünlerde fiyat çeşitliliği de her bütçeye uygun mayo edinmenize fırsat tanımakta. Daha fazla çeşitlilik ve model için bu kategorimizdeki ürünlerini inceleyerek kendinize uygun olanı bulabilirsiniz. Ayrıca mayo dışındaki bikini ve pareo ihtiyaçlarınızı da Mayo, Bikini, Pareo kategorimizi ziyaret ederek karşılayabilirsiniz.

Mayo Kullanımlarınızda Öneriler

  • Havuzdan çıkar çıkmaz mayonuzu klordan arındırmanız kullanım ömrünün uzun olmasını sağlar.
  • Güneş yağı, güneş sütü ve benzeri kozmetik ürünler ile temas ettirmemeniz dokusunun korunmasını sağlar.

Mayo Temizliğinde Bunlara Dikkat!

  • Mayonuzu direkt güneşte kurutmayın.
  • Yıkarken deterjan kullanmayın.
  • Çamaşır makinesinde ve sıcak suda yıkamayın.