İş Elbiseleri

Bayan iş önlükleri arasında; hemşire önlükleri, hastane önlükleri ve çeşitli iş önlükleri yer almaktadır. Temizlik ya da imalat gibi çeşitli işlerde çalışanlar, üzerinin kirlenmemesi için iş önlüklerini kullanmayı tercih ediyor. Bayan iş önlükleri arasında farklı renklerde üretilenleri bulunmaktadır. Mavi kareli çizgilerden ve pembe kareli çizgilerden üretilen bayan iş önlüklerinden dilediğinizi satın alarak kullanabilirsiniz. Böylece çalışırken üzeriniz kirlenmeyecek, kıyafetlerinizde de çıkmayan lekeler oluşmayacak. Hemşire önlükleri genelde pembe ve mor gibi çeşitli renklerde olurken; doktor önlükleri ise beyaz renktedir. Bayan hemşire önlüklerinin ve bayan doktor önlüklerinin değişik tasarımlarda üretilenleri bulunmaktadır. Yaka ve düğme farklılıkları olan bayan doktor önlüklerinden dilediğinizi tercih ederek kullanabilirsiniz. Doktor üniforma ve hemşire üniforma modelleri birbirinden farklı olduğu için satın alacağınız ürünlerin özelliklerine bakmanızda yarar olacaktır.

Hemşire kıyafetlerinde de birbirinden farklı olanlar bulunmaktadır. Bazıları önlük gibi olan hemşire kıyafetleri arasında pantolonlu olanlar da bulunmaktadır. Hemşire kıyafetleri, yazlık ve kışlık olarak üretilmektedir. Yazlık hemşire kıyafetleri, kısa kollu tişörtlerden ve uzun kollu pantolonlardan oluşabilmektedir. Çalışırken rahat edebilmek için seçtiğiniz hemşire kıyafetlerinin biraz bol olmasına dikkat etmenizde yarar olacaktır. Hemşire forma modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Hemşire formalarını, hemşire terlikleri ile birlikte kullanmanız, gün içinde daha rahat hareket edebilmenize olanak sağlayacaktır. Forma satın almak için ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Bayan doktor önlükleri gibi, bayan doktor formaları da bulunmaktadır. Altlı ve üstlü olarak satılan bayan doktor formaları arasında birbirinden farklı renkler bulunmaktadır. Hastanenizde hangi renk bayan doktor forması kullanılıyorsa, onu satın alabilirsiniz. Birkaç yedek doktor forması bulundurarak hafta içi formanızı temizi ile değiştirebilirsiniz. Doktor formalarının ve işçi formalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bayan iş kıyafetleri arasında bir de bayan aşçı kıyafetleri bulunmaktadır. Yemek yaparken üzerinin kirlenmemesi için genelde bayan aşçı formaları ve aşçı boneleri kullanılmaktadır. Aşçı olarak çalışan kadınların, hijyen ve temizlik sağlamak için aşçı üniformalarını kullanmaları gerekmektedir. Bayan işçi kıyafetleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

İş Elbiseleri

için 1,280 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (421)
(18)
Baskılı (8)
Çizgili (7)
Egzotik (6)
Kareli (6)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Marka

(1)
(1)
(1)
(1)
(72)
Public (17)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (12)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(124)
ve üzeri (169)
ve üzeri (182)
ve üzeri (183)
ve üzeri (190)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL