KADIN BÜYÜK BEDEN MONT & KABAN

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Büyük Beden Mont & Kaban

Sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmez parçası olan mont ve kabanlar, büyük beden modası ile buluşarak ortaya konforlu, şık ve estetik bir koleksiyon çıkmasına vesile oluyor. En trend ve popüler büyük beden kaban ve mont modelleri için doğru adrestesiniz.

Büyük Beden Mont Modelleri

Büyük Beden Mont Modelleri

Kaban çeşitlerine göre daha hafif ve ince olarak üretilen, bu nedenle de genelde kış ayları yerine havaların yeni yeni soğumaya başladığı sonbahar mevsiminde tercih edilen büyük beden montlar kumaş, renk ve model seçenekleri ile göz dolduruyor. Kapüşonlu salaş pançolar, kürk detaylı şişme montlar ve polar mont çeşitleri, kategorimizdeki büyük beden mont yelpazesinde karşınıza çıkacak ürünlerden yalnızca birkaçı. Üstelik bu sezonun mont modasında siyah, kahve ve vizon gibi alışılmış renklerin dışında fosforlu sarı, ateş kırmızısı ve fuşya gibi canlı, iddialı renkler de yer alıyor. Bomber montlar da rahatlıkları, spor-şık görüntüleri ve elastik kumaşları ile büyük beden modasında yerini alıyor. Bedeninize ve vücut hatlarınıza uygun bir mont tercih ederek siz de en güncel trendlere rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz.

Büyük Beden Kaban Modelleri

Büyük Beden Kaban Modelleri

Yağmurlu, rüzgarlı, karlı kış aylarının olmazsa olmaz parçası kabanlar, büyük beden modasını takip eden kadınlar için özel olarak tasarlandı ve burada beğeninize sunuluyor. Kapitone, kaşe, kürk ve kaz tüyü olmak üzere farklı materyallerden üretilen büyük beden kaban modelleri kış şıklığınızı tamamlayan bir numaralı parça olacak. Pekiyi doğru büyük beden kaban seçimi nasıl yapılmalı? Öncelikle kaban seçimi yaparken bedeninizi çok iyi tanımalı ve bir yandan fazlalıklarınızı kapatırken bir yandan gurur duyduğunuz hatlarınızı ortaya çıkartacak bir kabana yönelmelisiniz. Örneğin basenlerinizdeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz belden kuşaklı, siyah kaşe bir kaban tercih ederek belinizin olduğundan önce görünmesine vesile olabilirsiniz. Öte yandan göğüs ve omuz kısımlarınızda fazlalıkların olduğunu düşünüyorsanız kemersiz, kapitone bir kaban vücudunuz ile güzel bir uyum sağlayabilir. Klasik şişme montlar ise her vücudu olduğundan fit gösterebilecek mucizevi bir parça!

Kaban & Mont Fiyatları

Kaban & Mont Fiyatları

Söz konusu büyük beden kaban fiyatları olduğu zaman geniş bir fiyat skalası ile karşı karşıya kalacaksınız. Kaz tüyü kabanlar genellikle bütçenizi en zorlayacak parçalar olurken kapitone ya da kaşe kabanlar daha uygun fiyatlarla satılabiliyor. Kategorimizdeki mont fiyatları da aynı şekilde model, marka ve materyale göre değişiklik gösterebiliyor. Eğer bütçeniz kısıtlıysa sonbahar havaları için bir bomber ceket tercih edebilirsiniz. Öte yandan uzun süreli kullanım ve maksimum sıcaklık için bütçenizi biraz daha esneterek kaz tüyü şişme mont tercih edebilir ya da kaliteli bir yün palto satın almayı düşünebilirsiniz. Rmg, Ex-Line, Günay, Faik Sönmez ve Dodona başta olmak üzere pek çok sevilen büyük beden markasına ait kaban ve mont modellerinin yer aldığı kategorimizde ihtiyacınıza, bedeninize ve zevkinize uygun bir parça bulacağınız kesin.