AKSESUARLAR

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Aksesuarlar

Kıyafetler kadar aksesuarların da kadınlar için önemli bir yeri bulunur. Kadınlar aksesuar olarak eşarp, şapka & bere, fular, şal, atkı, şemsiye, eldiven ve kemerleri kullanır. Bu aksesuarlarda bulunan çeşitli model seçenekleri size en şık kombinleri oluşturmanızda destek sağlar. Kategorimizde birbirinden kaliteli ve kullanışlı kadın aksesuarları bulabilirsiniz.

Kadın Aksesuarlarında Şık Kombinler

Kadın Aksesuarlarında Şık Kombinler

Eşarplar hem tesettürlü hem de tesettürsüz bayanların sıklıkla kullandığı aksesuarlardandır. Başörtüsü olarak ya da boyuna bağlanarak kullanılabilirler. Pamuk ya da ipek kumaştan üretilen eşarpları üçgen şekline getirerek omuzunuza atabilirsiniz. Başörtüsünü omuzunuza attıktan sonra sabit durması için iki ucunu birbirine bağlayabilirsiniz ya da yaka iğnesi ile tutturabilirsiniz. Eşarbı uzunlamasına katlayıp omuzunuzdan aşağı sarkıtabilir ya da boynunuza bağlayabilirsiniz. Bu modelleri kullanmak için eşarplar size büyük boyutlu geliyorsa fularları tercih edebilirsiniz. Fular eşarplar ile hem spor hem de klasik tarzda kıyafetlerinizi kombin edebilirsiniz. Fularlar başınızda bandana olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda fularları çantanızın kulp kısmına bağlayarak farklı bir model oluşturabilirsiniz. Kısa fularları el bileğinize de bağlayabilir ve kıyafetlerinize uygun bir aksesuara dönüştürebilirsiniz. Başörtü ve fularların mümkün olduğunca elde yıkamaya özen gösterin.

Soğuk Havalarda Kullanılan Aksesuarlar

Soğuk Havalarda Kullanılan Aksesuarlar

Kadınlara özel olarak üretilen atkılar, bereler ve şapkalar soğuktan korurken aynı zamanda şık kombinler elde etmenize de yardım eder. Kışlık bere, şapka ve atkılarda seçimlerinizi yün ve pamuk iplerden yana yapabilirsiniz. Atkılarda kadın örme boyunluklar soğuk havalarda sıklıkla kullanılan modellerdendir. Eğer el yapımı bir atkı isterseniz örgü boyunlukları alabilirsiniz. Kaban ve mont üzerinde kullanmak için şalları tercih edebilirsiniz. Özellikle üçgen şal modelleri sırt bölgesini tamamen sarar ve soğuktan korunmanıza yardım eder. Kadınlar için üretilen desenli berelerde çeşitli modeller bulunur. Farklı bere modeli isterseniz ingilizce kısa yazılı bereleri, gülen emojeli bereleri tercih edebilirsiniz. Ponponlu bereler de sıklıkla kullanılan modeller arasındadır. Kadın fötr şapkaları düz modelde ve kenarı kıvrımlı modellerde bulabilirsiniz. Özel tasarım bere isterseniz kurbağa başına benzeyen modelleri alabilirsiniz.

Kıyafet Aksesuarlarında Geniş Seçenekler

Kıyafet Aksesuarlarında Geniş Seçenekler

Eldivenler kadınların en çok kullandığı aksesuarlardandır. Kadın kışlık eldiven tercihinizi pamuk ve yün kumaştan yapılan modellerden yana kullanabilirsiniz. Parmaksız eldivenler ile arabaları, motorsikletleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadın deri eldivenler elinizin ince görünmesinde destek sağlar. Özel tasarım dokunmatik eldivenler ile akıllı telefonlarınızı rahatça kullanabilirsiniz. Düğün, nişan, nikah gibi organizasyonlarda gelinliğinizle ya da diğer abiyelerinizle gelinlik eldivenlerini kombin edebilirsiniz. Giyim tarzınıza uygun şemsiye modellerini de seçebilirsiniz. Eğer büyük bir şemsiye istiyorsanız baston saplı 24 telli olan şemsiyeleri alabilirsiniz. Çantanıza sığabilen mini şemsiyeleri de bulabilirsiniz. Şemsiyeyi kolay kullanmak için otomatik açılıp kapanan modelleri tercih edebilirsiniz. Düğün fotoğraf çekimlerinizde kalpli ve dantelli şemsiye modellerini kullanabilirsiniz. Kıyafetlerle sıklıkla kombin edilen kemerlerde ince ve kalın modeller bulunur. Altın rengi (dora) modelde kemerler sade kıyafetlerinizde şık bir görünüm katar. Kuşak kemerler bele dolanarak kullanılır. Lastikli korse kemerler göğüs boşluğunun altında kullanılır. Bu tarz kemerler beli ince gösterir. Abiye kıyafetlerinizle taşlı zincir kemerleri tercih edebilirsiniz. Aksesuarlarınızla şık kombinler oluşturmanızı sağlayacak kadın giyim ürünlerini incelemek isterseniz Kadın Giyim & Aksesuar kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.