GELİNLİK İÇ GİYİM

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Gelinlik İç Giyim

Düğünler her insanın hayatının en özel günleri arasında yer alır. Düğünde giyilen gelinlik kadar içine giyilen iç giyim de gelinlere kendini iyi hissettirir. Tekstilin günümüzde geldiği noktada estetik, kullanışlı ve rahat iç giyim kıyafetleri kullanıcılarını beğenisini kazanır. En küçük bedenden en büyük bedene kadar farklı ölçülerde üretilen ürünler siyah, beyaz, pembe ve kırmızının ağırlıkta olduğu farklı renkleriyle de dikkat çeker. Saten, kadife, jarse, viskon ve penye gibi farklı malzemeler ile iç giyime görsel bir estetik katan modelleriyle gelinlik iç giyim kategorisi zengin ürün gamına sahiptir. İç çamaşırlarından geceliklere varan ürün portföyü kullanıcısına geniş ürün yelpazesi sunar. Dantel ve güpür detayları ürüne farklı bir hava katarken penyeden üretilen iç giyim ve uyku giyim modelleri daha çok günlük kullanımlarda tercih edilir. Abiye giyim tarzını tercih edenler ise maxi, midi ve mini modelleriyle elbise tarzı gecelik tercih edenler için uygundur. Kategori bel detayında da yüksek, düşük ve normal bele sahip ürünleri kullanıcılarıyla buluşturur. Ayrıca kalıp olarak bol, dar, düz ve klasik kesin gibi farklı kesim modelleri ile her zevke hitap etmeyi başarır. Özellikle çeyiz hazırlayan gelin adayları için hazırlanan bohçalar rengarenk, dantelli ve güpürlü iç giyim kıyafetleriyle gelin adaylarının beğenisini kazanır. Gelinlik iç giyimi oldukça kişisel bir tercihtir. Bununla birlikte saten, dantel, güpür gibi materyallerin kullanıldığı gelinlik modelleri içinde vücuda uygun kullanılan kıyafetler gelinliği muntazam gösterir. Özellikle gelinliği deforme göstermeyecek iç giyim tercihi önemlidir. Hem gelinin rahat etmesini sağlar hem de hem şık hem de konforlu olmayı sağlar. Gelinlik iç çamaşırı modelleri farklı kombinasyon ve özellikleriyle her tip gelinliğe uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Büstiyer, jartiyer, sütyen, korse gibi detayların yer aldığı kategori birbirinden farklı modelleriyle gelinlerin kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olur. İç giyim sadece giyildiğinde estetik görünmekle kalmaz aynı zamanda gelinlik ile de bütünleşerek gelinliğin en başarılı haliyle modelini göstermesine yardımcı olur. Modele göre seçilen sütyen, külot, büstiyer ve jartiyer seçimi vücut ölçüsü ne olursa olsun kusurları kapatarak gelinliğin mükemmel görünmesine yardımcı olur. Ayrıca ürünlerin üretildiği materyallerin yumuşak dokusu gelinin rahat etmesine destek olur. Gelin makyajı bir gelin için ne kadar önemliyse iç çamaşırı seçimi de o derece önemlidir.

Kadın Gelinlik İç Giyim Tercihi Önemlidir

Kadın Gelinlik İç Giyim Tercihi Önemlidir

Gelinlik altı iç giyim seçiminin yapılacağı en uygun zaman gelinlik modelinin belli olduğu zamandır. Balık modelden, kısa veya dekolteli, straplez gelinlik modelleri ile uyumlu alternatiflerin fazla olması gelin adaylarının kendi tarz ve beklentilerine uygun olan ürünleri bulmalarını kolaylaştırır. İç giyim modelleri genellikle sezonsuzdur. Ayrıca her dönemin kendine özgü modelleri olsa da birçok fantezi model zamansız olmasıyla her dönem gardıropları süsler. Kategoride yer alan İçi hafif yarım dolgu kap desteksiz sütyen takımı, dantelli üst ve alt model, askılı sütyen takımı %50 polyester, %40 polyamid, %5 pamuk ve %5 elasten bileşiminden üretilmiştir. Bele kadar uzanan dantelli model farklı renkleri ve göğüs arasından çıkan aynı renk ip dekolteye farklı bir hava katar. Ürün günlük olarak kullanılabileceği gibi tercihe bağlı olarak gelinlik altında da kullanılabilir. Gelinlikler gelinleri en güzel hali ile sunan en önemli özel gün giysilerindendir. Tasarımları nedeniyle şık görünmenin yanında hareketleri kısıtlayan modeller iç giyimler rahat tarzda modellerden seçilerek gelinlik biraz daha konforlu hale getirilebilir. Gelinlik fantazi iç giyim modelleri her tip gelinliğe uygun modelleriyle dikkat çeker. Gösterişli tasarımları, materyal ve modelleriyle kullanıcılarının hayal ettiği kombin ile en güzel gününe adım atmasına katkı sağlar. Kategori sahip olduğu farklı tasarım ve renklere sahip iç giyim modelleriyle gelin adaylarını hayallerine kavuşturur. Bu modeller arasında yer alan %82 poliamid, %18 elasten materyallerinin birleşiminden oluşan jartiyer, dantelli, tüllü, çoraplı seçenekleriyle modeller oldukça iddialı tasarımlara sahiptir. Gelin adayları kendilerini güzel hissedecekleri tasarılardan birini tercih eder. Başka bir model %96 pamuk penye ve %4 elasten malzemeden üretilmiştir. Ürünler vücudu sarararak kullanıcının kolay hareket etmesine yardımcı olur. Penye yapısından dolayı sportif görünümünün yanında dantel detayı ile aynı zamanda şık bir görünüme sahiptir. Bordo renkli dantelli iç giyim modeli bordo rengin şıklığını iç giyime taşırken içi dolu sütyen ve dantel detaylı üst ve alt giyimin yanında sabit askıya sahiptir. Yoğunlukla polyester ve poliamid detaylardan oluşan üründe bir miktar pamuk ve elasten de kullanılmıştır. Alt kısmın beli yüksek bel olarak tasarlanmıştır. Sütyen kısmı ve takımın bel detayı alt kısmı dantelli olarak tasarlanmıştır. Ürün sezonsuz bir ürün olup günlük kullanıma da uygundur. Başka bir modelde alt kısım şort olarak tasarlanmıştır. Penye ve elasten ağırlıklı takımda sütyen kısmı ve şort kısmı dantel detaya sahiptir. Alt kısmın şort olarak tasarlanmış olması özellikle dar gelinlikler için avantajdır. Gelin iç giyim önerileri kullanıcı zevkine göre belirlense farklı iç giyim modellerini görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Kadın Gelinlik İç Giyim Hayallerinize Ulaştırır

Kadın Gelinlik İç Giyim Hayallerinize Ulaştırır

Düğün gününden aylar önce başlanan düğün hazırlıklarının önemli parçalarından biri de iç giyimdir. Bazı gelin adayları fantezi giyimleri tercih ederken bazıları ise tercihlerini daha günlük tarzlardan yana kullanır. Günlük bile olsa dantel ve tasarımlarında yer alan estetik detaylar kıyafetlere farklı bir hava katar. Modele bağlı olarak gelinliğin altına 2 parça olarak kullanıma sunulan sütyen ve külottan oluşan gelin iç çamaşırı seti giyilebileceği gibi tercihe bağlı olarak tek parça korseli içi çamaşırı, büstiyer ve jartiyerden oluşan bir takım da tercih edilebilir. Düğünler gece düğün yemeği de düşünüldüğünde neredeyse bir tam gün süren törenlerdir. Bu törenlerde tek amacı güzel görünmek ve güzel anılar biriktirmek olan gelinler iç giyimlerini seçerken şık ve gün boyunca rahat edecekleri modellere yönelirler. Bu modeller gelinlik içinde rahat olmayı sağlayan ürünlerdir. Bazı gelin adayları alışveriş yaparken düğün boyunca giyecekleri iç giyim modellerini daha rahat tarzlardan sonrasında giyeceklerini ise fantezi tarzlardan seçerler. Bunun yanında gelinliğin rengi ve modeline göre belirlenen iç giyimlerden özellikle sütyenin toparlayıcı ve deforme göstermeyen modelde olması önemlidir. Bunun yanında straplez gelinlik için askısız bir sütyen, sırt dekolteli modelde ise arkadan bantlı bir sütyen modeli düşünülebilir. Ayrıca büstiyer modelleri de dolgulu dolgusuz seçenekleri ile kullanıcılarının beğenisine sunulur. İşlemeli dantelli, fantezi iç giyim modelleri de alternatif tercihler olarak farklı renk tasarımları ile kullanıcıları ile buluşurken gelinlik içinde dantel belli olmadığı durumlarda dantelli, güpürlü takımlar beğenilen modeller arasında yer alır. Gelinliğin vücudu sardığı ve işleme detayı gibi herhangi bir detayın olmadığı modeller de sade iç giyim tercih edilmesi önerilir. Ayrıca alt bedeni incelten gelinlik iç çamaşırı korseli modellerde gelin adaylarının sıkça tercih ettiği modeller arasında yer alır. En küçük bedenden en büyük bedene uyabilecek beden ölçülerinin olması kullanıcılara kolaylık sağlar. Kalın askılı model günlük kullanım için uygun olsa da modeline bağlı olarak gelinlik altında da kullanılabilecek modeller arasında yer alır. Başka bir korseli model straplez çıtçıtlı bütün korse olarak üretilmiştir. Üst vücutta incelme sağlarken karın bölgesinde yer alan takviye sayesinde bel çevresini de toparlayarak şekillendirir. Basen bölgesinde yer alan özel tül ise ince dokusu ile iz yapmadan basen bölgesini toparlar.

 Kadın Gelinlik İç Giyim Kategorisi Zengin Ürün Çeşidi ile Dikkat Çeker

Kadın Gelinlik İç Giyim Kategorisi Zengin Ürün Çeşidi ile Dikkat Çeker

Gelinlik modeli ne olursa olsun her modele uyan iç giyim çeşitleri gelin adaylarına istedikleri gelinliği giyebilme avantajı sağlar. Göğüs dekoltesi olan gelinlikler için kullanılacak sütyen modeli ile kapalı model altına giyilecek sütyen farklı olacağı gibi balık modellerde de iç çamaşırının ya da korsenin belli olmayacak incelikte ve kesimde olması önerilir. Gelinlik iç çamaşır takımları arasında yer alan geniş göğüs dekolteli ve normal bel olarak tasarlanan takımlar siyah ve ekru renk seçenekleri ve güpür detayı ile göğüs dekoltesi olan ve dantel detaylı gelinliklere uygundur. Bel detayı olan takımların yanında basit tasarımlı iç giyim takımları da dantelli modelleri ile yalın ve kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Korseye ihtiyaç duymayan gelin adaylarının tercih edeceği ürünler arasında yer alır. Başka bir gelinlik modeli sırt dekolteli modeldir. Bu modeller için de uygun olan yapışkanlı modeller kullanıcısını memnun eder. Ayrıca renkli görsellere sahip iç giyim modelleri kalın kumaşlı gelinliklerde tercih edilebilecek ürünlerdir. Bordo, mor, mavi, kırmızı, siyah gibi farklı renkler güpür ve dantel detaylarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanan modellerdir. Gelinlik altı büstiyer modelleri arasında yer alan model, jartiyer, askılı straplez üst, destekli sütyen, string külot ve jartiyer çorabından oluşur. Bel bölgesinde yer alan balenler karnı sararak korse etkisi yaratır. Kumaş içeriği ise %90 poliamid ve %10 elastenden üretilmiştir. Elaten ve polyesterden üretilen iç giyim takımı saten leopar desenli ve dantelli görseliyle dikkat çeker. Bazı renkli modeller üçgen kap ve desteksiz olarak üretilmiştir. Takımın tamamında yer alan dantel detaylar lila, mor pembe gibi renklerde kalın kumaşlı gelinliğin altına giyilebilir. Başka bir içi giyim modelinin sütyen arkasında yer alan dantel detaylar dikkat çekerken, ürünler ekru mor, bordo, lacivert gibi renklerde üretilmiştir. İkili takımların altı geniş gelinlikler ile giyilmesi önerilirken dar ve vücudu saran gelinliklerde genellikle gelin adaylarının tercihi büstiyer ya da korse gibi tek parçadan oluşan kıyafetlerdir. Ayrıca ince ve saten modellerde dantel ya da güpürlü iç giyimden ziyade sade olan dikişsiz ve sade modeller tercih edilir. Gelin iç çamaşır takımı daha çok dantelli ve tarlatan kullanılan gelinliklerde tercih edilirken kalın kumaşlarda da detay belli olmayacağı için kullanıldığında gelinliğin altından belli olmaz.

 Kadın Gelinlik İç Giyim ile Güzel Anılar Biriktirin

Kadın Gelinlik İç Giyim ile Güzel Anılar Biriktirin

En güzel ve özel anılardan biri olan düğünler seneler geçse bile fotoğraflarda canlı kalmaya devam eder. Gelinliğin duruşu, estetik görsel gelinlerin baktıklarında kendileriyle gururlandığı anılar arasında yer alır. Gelinliğin muntazam duruşunun sebeplerinden biri de doğru seçilen iç giyimlerdir. Gelinlik iç giyim modelleri ikili parça, korseli, tek parça, üçgen kap gibi modellerin yanında renkleriyle de gelinlik içi giyim olarak başarılı durur. Gelin adayları alışveriş listesiyle başladıkları hazırlıkları birbirine uyan giyimleri bir araya getirerek sonlandırdıklarında düğünlerinin en güzel düğün olacağına inanırlar. İç giyim tercihleri giyim tarzlarına ve tercih ettikleri gelinlik modeline göre değişir. Bazı kullanıcılar sade takımları tercih ederken bazı kullanıcılar gösterişli modellerin kendilerini daha iyi ifade ettiğini düşünür. Jartiyerli modeller gösterişli iç giyim modelleri arasında popülerdir. Hem estetik hem de külotlu çorapların aksine bacakta biten ve vücuda hava aldıran ürünler gelinlerin uzun süren düğün töreni ve sonrasında rahat etmelerine yardımcı olur. Yeni gelin iç çamaşır modelleri daha çok beyaz ve dantelli olarak düşünülse de kategori her renk ve detayda iç giyim modeli ile zengin ürün portföyüne sahiptir. Dantelli sütyen modelleri ile kullanıcılar sade ve şık bir görünüm yakalarken lifting özelliği dantel sütyenin göğsü kaldırarak daha dik durmasına katkı sağlar. Dolgu detayın üzerinden taşan romantik dantel görsel ve göğüs dekoltesinde boynun arkasına kadar giden çift taraflı giden bant detay estetik bir görsel yakalarken bant ve dantel arasında yer alan dekolte ürüne ayrı bir görsel estetik katar. String külot ile tamamlanan takıma dileyen kullanıcı jartiyer de ekleyebilir. Başka bir modelde polyester ve elasten karışımlı saten iç giyim modelinde göğüslere doğal bir dolgunluk verir. Dolgulu kısım yumuşak saten ile kaplanmıştır. Sırt kısmında yer alan transparan doku ile saten başarılı bir uyum yakalar. İç giyim etrafında yer alan biye detaylar ve askıda yer alan taş detaylar ile oldukça şık durur. Ayrıca askı çıkarıldığında da kullanılabilen sütyen straplez gelinlikler için de uygun hale gelir. Büyük oranda poliamid ve bir miktar elasten kullanılarak üretilen model dantel şıklığı ile göz doldurur. Kapların üzerinde bulunan dantel karın kısmına ve askılarda da ortaya çıkar. İkili takımın büyük bir kısmında dantel kullanımı ürüne romantik bir hava katar.

Kadın Gelinlik İç Giyim ile Keyifli Düğün Hazırlığı

Kadın Gelinlik İç Giyim ile Keyifli Düğün Hazırlığı

Gelin bohçası iç çamaşırı seti çeyizlerin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Romantik modelden, fantezi ve spor modele kadar gelin adayının kendi zevkine göre seçtiği iç giyim modelleri çeyiz sandıklarında yerini alır. Sette genellikle çiftli takım bulunur. Gelin bohçasında bulunan iç çamaşırı kategorisi en dikkat çeken kategoridir. Gelin adayının tarzı dikkate alınarak seçilmesi gereken iç giyim ipek, saten, dantelli ve pamuklu malzemeden üretilen tasarımlarıyla oldukça geniş bir ürün porföyüne sahiptir. Genellikle erkek tarafının yaptığı bohça içinde bulunan ürünler gelin adayının da zevki dikkate alınarak seçilir. Gelin adayı genellikle gelinlik altına giyeceği iç giyimleri özel olarak ayrı almayı tercih eder. Gelinlik modeline karar verdikten sonra seçeceği iç giyim modellerinde renginden jartiyer ve dantel detaylarına kadar detaylı araştırma yapan gelin adayı gelinlikten belli olmayacak modellerde karar kılar. Ayrıca bazı modellerin korseli olması zayıf görünmek isteyen gelin adayları için avantajdır. Sütyenlerdeki ek toparlama ve destek özelliği de gelinliğin güzel durmasına destek olur. V yaka gelinlik tercih edenler dekolteli üçgen kap sütyeni tercih ederken sırt dekoltesi olanlar için yapışkan kaplar tercih edilir. Straplez gelinliklerde askısı çıkabilen sütyenler, dar gelinlikler için ise dikişsiz düz ve tek parça modeller gelin adaylarının tercihleri arasındadır. Bunun yanında renkli fantezi giyimler de gelinlik altına giyilen ürünler arasındadır. Tüm gün sürecek düğün merasiminde rahat etmek isteyen gelin adayı güpürlü modellerin yanında korseli pamuk iç giyim modellerini de tercih edebilir. Gelinlik iç giyim ceyizlik set tamamen gelinin stiline göre oluşturacağı bir settir. En güzel günü olan düğün gününü özel hale getirmek isteyen gelin adayı gelinlikle güzel görünmenin yanında iç giyimiyle de çekici görünmek ister. Kategori her zevke hitap eden zengin ürün yelpazesiyle gelinlerin en güzel günlerini sunduğu iç giyim modelleriyle renklendirme konusunda iddialıdır. Kategoride yer alan Gelinlik altı iç çamaşırı fiyatları modele göre değişkenlik gösterir. Hem gelinlik iç giyim modelleri hem de fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz.