KADIN ATLET, FANİLA, BODY

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Atlet, Fanila, Body

Kadın iç giyim ürünleri arasında bulunan kadın atlet ve fanila modelleri, yaz-kış sağlıklı bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kalite ve rahat kullanım özelliklerine sahip bu ürünler, kıyafetlerin altına giyilerek vücudu dış etkilerden korurlar. Farklı renk, model ve beden özelliklerinde gelen atlet ve fanila modelleri; klasik, spor ve fantezi gibi değişik tasarım özelliklerinde üretilmektedir.

Kadın Fanila ve Atlet Modelleri

Kadın Fanila ve Atlet Modelleri

Dış giyimine olduğu kadar iç giyimine de önem gösteren kadınlar için üretilen, zarif ve feminen çizgilere sahip atlet ve fanila modelleri konforlu bir kullanım sunmaktadır. Vücuda direkt temas eden atlet ve fanilalar, vücutla kıyafetler arasında bir katman oluşturmaktadır. Pamuklu, likra, yün, elastan, naylon gibi tekstil malzemelerinden üretilen atlet ve fanilalar, her mevsime uygun özelliklerde üretilmektedir. Kadın yün fanilalar genellikle kışın vücudu sıcak tutmak için kullanılır. Yazın ise teri emerek vücudun nefes almasını sağlayan pamuklu kadın atlet modelleri tercih edilmektedir. Ayrıca kıyafetlerin tene değerek kaşıntı veya alerji yapmasını da engelleyen atlet ve fanilalar, sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Klasik kadın atlet modelleri ihtiyaca göre; ince askılı atlet, kalın askılı atlet, spor atlet ve yarım atlet olarak üretilmektedir. Eğer iç çamaşırı modellerinde dantel detaylardan hoşlanıyorsanız, birbirinden şık dantelli atlet modellerini inceleyebilirsiniz. Atletler tekli olarak alınabildiği gibi kadın atlet külot takımı olarak da alınabilmektedir.

Body Modelleri

Body Modelleri

Tek parçadan oluşan body iç giyim ürünleri, tasarım olarak mayoyu andıran ve vücudu tam olarak saran bir atlet modelidir. Rahat ve konforlu kullanımları sayesinde kadınların vazgeçilmezi olan çıtçıtlı body modelleri, soğuk havalarda bel ve karın bölgesini sararak sağlıklı bir kullanım sunar. Vücudu saran ve aşağıdan tutturulan çıtçıtlı bodyler, belin açılması sorununu ortadan kaldırmaktadır. Atlet ile aynı kumaş türlerinden üretilen bodyler, her mevsim için ideal bir kullanım sunar. Siyah, beyaz ve ten rengi olmak üzere birçok renk seçeneğine sahip bodyler, farklı modellerde üretilmektedir. Askılı body ve uzun kollu body modelleri mevsime göre tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kazakların vücudu kaşındırması sorununa karşın vücudu saran uzun kollu bodyler rahat bir kullanım sunmaktadır.

Kadın İç Giyim Fiyatları

Kadın İç Giyim Fiyatları

Gün içinde kıyafetlerinizle daha rahat etmeniz için tasarlanan atlet, fanila ve body modelleri, farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Kategorimiz altında ince-kalın askılı, kısa kollu, dantelli, dikişsiz, toparlayıcı, sporcu, straplez modeller olarak geniş bir ürün seçkisine sahip çok sayıda kadın atlet ve fanila çeşidi, hem tek parça hem de takım olarak yer almaktadır. Farklı beden aralıklarında seçeneklere sahip bayan fanila, body ve atlet fiyatları; seçeceğiniz ürünün markasına, modeline, üretildiği kumaş türüne, özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ürün tercihi sürecinde, üretildiği kumaş türü en ayırt edici özellik olarak öne çıkıyor. Uzun saatler sürecek rahat bir kullanım arzu ediyorsanız kumaş türüne dikkat etmelisiniz. Kategorimizdeki geniş ürün yelpazesini inceleyerek bütçenize ve zevkinize en uygun ürünleri satın alabilirsiniz. İç Giyim & Uyku Giyim kategorimiz altında, atlet ve fanila modellerinin yanı sıra uzun diğer kadın iç giyim ürünlerini bulabilirsiniz.