KADIN AKSESURLAR

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Aksesurlar

Bayan iç giyim ve uyku giyim ürünlerinin yanı sıra bunları destekleyen aksesuarlar da kadınlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Hayatınızı kolaylaştıracak agraf, askı, sütyen yıkama topu, silikon pedler gibi yardımcı ürünler ile rahat bir kullanım elde edebilirsiniz. Kadınlar için pratik çözümler sunan bu ürünler ile aynı zamanda iç çamaşırlarınızı da daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Kadın İç Giyim Aksesuarları

Kadın İç Giyim Aksesuarları

Kategorimizde yer alan iç giyim aksesuarları ile hayatınız kolaylaşacak. Pratik tasarımalara sahip bu kullanışlı aksesuarlar arasında yer alan sütyen yıkama topu ve sütyen yıkama filesi sayesinde, sütyenlerinizi formunu kaybetmeden çamaşır makinesinde yıkayabileceksiniz. İç çamaşırlarınızın ömrünü uzatan bu ürün sayesinde hem temiz hem de sağlıklı bir kullanım elde edebilirsiniz. Kategorimizde yer alan Yeni İnci protez göğüsler, tek ya da her iki göğsü alınmış bayanların ameliyat sonrası fiziksel yapısını operasyon öncesi görüntüsüne geri kazandırmak amacıyla üretilmiş özel bir üründür. Göğsü şekle sokan protezler, gün boyu destek ve rahat bir kullanım sağlar. Bunun yanı sıra yine kategorimizden ulaşabileceğiniz aksesuarlardan biri olan 57 parçalık Bra Magic askı setinde; 3 adet ten rengi, 3 adet siyah ve 3 adet beyaz askı klipsinin yanı sıra 48 adet görünmez sütyen bandı da bulunmaktadır.

Sütyen Aparatları

Sütyen Aparatları

Kadınların vazgeçilmez iç giyim ürünlerinden olan sütyenler, göğüsleri dik tutmak ve dolgun göstermek amacı ile kullanılan iç çamaşırlarıdır. Birbirinden farklı renk ve modellerde tasarlanan sütyenler, farklı beden aralıklarında üretilmektedir. Ancak her kıyafetin altına uygun sütyen bulmak bazen zordur. İşte bu noktada devreye sütyen aksesuarları girmektedir. Bu aksesuarlardan biri olan ve silikon malzemeden üretilen yapışkan sütyenler, sırt dekolteli kıyafetler için ideal bir kullanım sunar. Yine silikondan üretilen göğüs ucu pedleri, göğüs ucuna yapıştırılmak suretiyle derin göğüs dekolteli kıyafetler içinde hem rahat etmenizi hem de kusursuz görünmenizi sağlarlar. Bunların yanı sıra straplez elbise ve üst giyim için kullanılan göğüs toparlayıcı dikleştirici sütyenler, göğüslerin daha dik ve dolgun görünmesini sağlamaktadır. Ayrıca kadınların en çok kullandığı sütyen aksesuarı olan sütyen askısı; sütyen askı seti sayesinde sütyenler, her giyim modeli için uygun olarak ayarlanabilmektedir.

Diğer İç Giyim Aksesuarları

Diğer İç Giyim Aksesuarları

Kullanışlı sütyen aksesuarı modellerinden olan dekolte kapatıcılar günlük giyimde dekolteden rahatsız olan bayanlar için oldukça pratik ve kullanışlı bir üründür. Kilo aldığınızda sütyenlerinizin sırt kısmı sizi sıkarak rahatsızlık verebilir. Bu gibi durumlarda yeni sütyen almak yerine sütyen arkası uzatma agrafı satın alabilirsiniz. Sütyen klipslerine tutturulan bu ürün ile sütyeninizin sırt kısmını dilediğiniz genişlikte ayarlayabilirsiniz. Yine kullanışlı iç giyim aksesuarları arasında bulunan kalça kaldıran korseler ise kaçlayı toparlayarak daha dik görünmesini sağlar. Bayan iç çamaşırı aksesuarlarının yanı sıra uyku giyim ve gelinlik aksesuarları da oldukça popülerdir. Kışın soğuk havalarda evde terlik yerine yumuşak ve sıcak tutan bir yapıya sahip ev ayakkabısı modellerinden olan bayan panduflarından giyebilirsiniz. Kaliteli bir uyku için ise gün ışığından etkilenmemenizi sağlayan uyku bandı, gürültüden rahatsız olmamanız için ise uyku kulak tıkacı aksesuarlarını tercih edebilirsiniz.