ELBİSE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.
61 sonuç bulundu.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Collezione Elbise

Elbise, alışıldığında rahatlığından vazgeçilemeyecek bir kıyafet türüdür. Collezione elbise vazgeçmek istemeyeceğiniz güzellikler ile elbisenin mevcut rahatlığını birleştirerek, dolabınızdaki en favori parçalarınızla sizleri tanıştırmaktadır. Uzun kollu, kısa kollu, mini veya bilekte biten uzunluktaki birçok seçenek ve birçok farklı tasarım; elbisenin içindeki rahatlığı güzellik ile birleştirmektedir. Collezione kadın elbise konusunda talebi oldukça fazla olan, piyasada büyük bir yer kaplayan ürünler üretmektedir.

Collezione Elbise Modelleri Tek Parça Kombin Kolaylığı Sağlar

Collezione Elbise Modelleri Tek Parça Kombin Kolaylığı Sağlar

Collezione’nun ürettiği elbise modellerinin yeterli olması nedeniyle tek parçada güzel görünmek oldukça kolay bir hale gelmiştir. Dolabınızda da daha az yer kaplayan, böylelikle dolabın daha kolay toplanmasına neden olan Collezione elbise modelleri her mevsime ayak uyduran kumaş ve tasarımlar ile üretilmiştir. Bunlardan biri, yaz için oldukça uygun olan bir elbise modelidir. Collezione siyah elbise olarak geçse de, beyaz detaylara sahip bir modeldir. %100 viskoz ile üretilen bu elbise modeli terleme yapmaz ve yaz aylarında daha konforlu bir kullanım sağlar. 0 kol, mini ve yuvarlak açık bir yakaya sahip olan bu elbise, oldukça tatlı, sade fakat farklı bir görünüme sahiptir. Siyah ile beyazın muhteşem uyumu elbisenin tasarımında oldukça belli olmaktadır. Altına giyebileceğiniz bir spor ayakkabı ile her mekana uyum sağlayabilirsiniz. Collezione bayan elbise fiyatları, bahsedilen elbise de dahil olmak üzere ekonomiktir. Her bütçeye uyacak fiyatlar ve her zevke uyacak modeller mevcuttur. Çeşitli beden alternatifleri ile vücudunuza göre olan bedeni seçip, kolaylıkla Collezione elbiselerine sahip olabilirsiniz.

Collezione Elbiseler Vücudu Rahatsız Etmeyen Kumaşlar ile Üretilir

Collezione Elbiseler Vücudu Rahatsız Etmeyen Kumaşlar ile Üretilir

Gün içerisinde giyilen kıyafetin vücudu rahatsız etmesinden dolayı ister istemez gün içindeki performansınız düşebilir. Bu gibi sıkıntılar ile sizleri karşılaştırmak istemeyen Collezione, ürettiği elbise modellerinde vücuda zarar vermeyen, içerisinde rahat edebileceğiniz kumaşlar ile üretimini yapmaktadır. En sevilen modellerden biri; Collezione gömlek elbise diye geçen bir modeldir. %60 pamuk ve %40 polyester ile üretilen bu elbise modeli, vücudu rahatsız etmek ve kalıbından dolayı içerisinde hareket etmeniz oldukça basittir. Buz mavisi rengine sahip, beyaz çizgiler ile tasarlanan bu gömlek elbise; diz hizasındadır. Yarım kol olarak tasarlanan ve belindeki kemer ile vücut hatlarınızı daha güzel gösterebilen, oldukça farklı görünüme sahip bir elbisedir. Gömlek şeklinde tasarlanan bu elbise modelinin düğmeleri beyaz renktedir. İstediğiniz gibi yaka kısmını ayarlayabilmeniz düğmeler ile oldukça kolaydır. Collezione bayan elbise kategorisinde oldukça fazla ürün üreterek, farklı tasarımlar ile müşterileri buluşturmaktadır. Bahsedilen gömlek elbise gibi birçok farklı tasarımlı, Collezione üretimli elbiselere dolabınızda yer verdiğiniz takdirde, kullanan diğer insanlar gibi ne kadar rahat ve kullanışlı olduklarını fark edebilirsiniz.

Collezione Elbise Modelleri Her Mevsime Ayak Uydurur

Collezione Elbise Modelleri Her Mevsime Ayak Uydurur

Yaz aylarında daha çok renkli kıyafet giyme olanağı vardır. Collezione çiçekli elbise gibi renkli ve farklı tasarımlar ile yaz aylarında daha canlı hissetmenize yardımcı olmaktadır. Rengarenk, ister günlük olarak isterseniz de plajda giymek için satın alabileceğiniz birçok elbise modeli; Collezione kalitesi ve ekonomik fiyat stratejisi ile birleşince oldukça ideal alışveriş seçeneği haline gelmiştir. Çok sevilen yazlık modellerden biri; mini ve kısa kollu bir elbisedir. Yaka kısmı yuvarlak yakadır ve sarı renginin çoğunlukta olduğu bir tasarıma sahiptir. Ene doğru çizgili bir şekilde siyah ve beyaz renk detayları da mevcuttur. Collezione triko elbise olarak da giyilebilmesi mümkün olan bir elbise modelidir. Altına spor ayakkabı giyip çıkabileceğiniz gibi, triko olarak kullanıp tayt da giyebilirsiniz. Yaz aylarında en çok sevilen tasarımlardan bazı da Collezione beyaz elbise olarak geçmektedir. Beyazın asilliği, yazın renkliliği ve Collezione kalitesi birleşince rahat, canlı ve güzel tasarımlı elbiselere sahip olmanız, yaz aylarınızı güzelleştirebilir. Yaz olduğu gibi, kış ayları için de Collezione uygun elbiseler üretmektedir. Bunların başında uzun, kalın kumaşlı elbise modelleri gelmektedir.