ELBİSE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Only Elbise

İster gün içerisinde giymek için daha rahat fakat şık modeller tercih edin, ister özel günlerinizde davetlerde giymek daha asil ve parıltılı modeller seçin. Only elbise modelleri her ihtiyacınıza karşılık gelen modelleri bünyesinde barındırıyor. Birbirinden farklı modellerdeki elbiseleri ihtiyacınıza göre seçtikten sonra geriye kalan tek şey kolayca ödeme işlemini tamamlayarak elbiseyi üstünüzde denemek oluyor.

Only Elbise ve Günlük Modelleri

Only Elbise ve Günlük Modelleri

Pantolon-bluz veya pantolon ile t-shirt ikililerinin yanı sıra günlük hayatta elbise giymek sizleri çift parça kıyafet derdinden kurtararak tek parça beraberinde büyük bir pratiklik getirecek. Tamamen günlük kullanıma uygun ve bu şekilde adapte edilmiş Only elbise sizlere bir elbisede ne ihtiyacınız varsa onu verecek. Only yazlık elbise ile vücudunuza oturmayan modelleri tercih ederek yaz sıcağından bu şekilde kaçınabilirsiniz. Açık renk modelleri tercih ederek güneş ışığından etkilenme derecenizi en aza indirgeyebilirsiniz. Hava alan ve terletmeyi engelleyen pamuk kumaşlar konforlu bir şekilde yaz mevsimini geçirmenizi sağlar. Sadece yazlık elbiseler değil, Only kışlık elbise modelleri de günlük kullanıma uygundur ve büyük konfor sağlar. Kış mevsiminde alışılagelmiş kazak kombinlerini bir yana bırakarak elbise modelleri ile kışın da şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Markanın kışlık elbise kumaşları kullanıcıyı dış etkenlere karşı koruyan, vücut sıcaklığını içeri hapseden ve ısı alışverişini engelleyen yün kumaşlardır. Size kalan ise kışlık elbiselerinizi uygun kaban modelleri ile veya çorap, atkı, bere, eldiven gibi aksesuarlarla kombinlemektir.

Only Elbise ve Gece Modelleri

Only Elbise ve Gece Modelleri

Önemli gecelerde elbise seçimleri oldukça önemlidir. Tercih edilecek elbise modeli gecenin yapılacağı mekan, etkinliğin türü, zaman dilimi gibi faktörlere göre değişiklik gösterir. Bütün koşullara uyum sağlayan modelleri bünyesinde barındıran Only marka elbise ile önemli günlerinizde bu gibi seçimlerde hiç zorluk yaşamazsınız. Sarı, kırmızı, payet desenli, leopar desenli, simli, siyah, beyaz ve benzeri birçok renk ve desende elbiseyi bünyesinde barındıran Only, sizlere çok geniş bir yelpaze sunuyor. Only modelleri arasından etkinlik bazlı seçim sağlayabilirsiniz. Kokteyl gibi etkinliklerde Only kısa elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Kısa modellerin yanı sıra midi ve maxi boylarda da modeller bulunmakta olup tercihinizi bunlardan yana da kullanabilirsiniz. Renk konusunda kararsız kalmışsanız veya sadelikten yana iseniz Only siyah elbise modelleri ile en şık ve sade görünümü yakalayabilirsiniz. Siyah rengin sihri ile bu elbiseler içinde oldukça zarif bir görüntü sağlarsınız. Ayrıca siyah renk ile birlikte beden olarak çok daha toplu bir görüntüye sahip olursunuz. Renk ve boy seçimlerinin yanı sıra yaka ve kol tasarımlarıyla da farklılık gösteren modeller sayesinde spesifik bir seçim sağlayabilirsiniz.

Only Elbise ve Kumaş Türleri

Only Elbise ve Kumaş Türleri

Elbise modellerini birbirinden ayıran en önemli etken tasarımından ziyade kumaş türleridir. Her kumaş türü elbiseye tasarımı nasıl olursa olsun farklı bir hava katar. Kattığı auranın ötesinde de işlevsellik bakımından kullanılan kumaş türü oldukça önemlidir. Kumaş türlerine göre elbisenin kullanım alanı değişir. Only şifon elbise katılacağınız davetlerde giymeniz için uygun bir elbisedir. Uçuş uçuş şifon kumaşla birlikte hafifliği de hesaba katıldığında oldukça rahat ve konforludur. Bunun yanı sıra keten ve pamuk gibi kumaşları yazlık elbiselerde hem görünüm hem de işlevsellik bakımından kullanmak daha doğru olduğundan bu tür kumaşları bu kategoride inceleyebilirsiniz. Kışlık elbiselerde sizleri sıcacık tutan yün kumaşlar ise bir başka örnektir. Alışılagelmiş kumaş çeşitleri dışında Only payetli elbise modelleri ile davetlerde, kokteyllerde göz kamaştırabilir, akşamın yıldızı iddialı elbiseniz ile siz olabilirsiniz. Only elbise yeni sezon ürünleri ile her mevsim en güncel ve en trend modelleri edinmenizi sağlıyor. Modaya ayak uydurmak ve trend bir görünüme sahip olmak için sayfamızdaki elbise modellerini inceleyerek size en uygun olanını rahatlıkla seçebilirsiniz.