Pardesü

için 548 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pardesü

Bayan pardesü modelleri, genelde ayak bileğine kadar uzun olan dış giyim ürünleri arasındadır. Özellikle kapalı kadınlar tarafından kullanılan pardesülerin onlarca farklı rengi ve modeli bulunmaktadır. Pardesüler trençkot çeşitleri ile karıştırılsa da birbirinden farklıdır. En çok tercih edilen pardesü markaları arasında: Tuğba, Kayra, Nihan, Zühre, Arzu Ergen, Semira, Ravzanur, Armine yer almaktadır. Tarzını ve stilini ön plana çıkarmak isteyen kapalı kadınlar, tesettür pardesü modelleri arasında yer alan renkli ürünleri tercih ediyor. Son derece sade tasarımlara sahip olan pardesü modelleri, dışarıda kadınların oldukça şık görünmesine yardımcı oluyor. Siyah başörtüsü ve siyah ayakkabılarınızla birlikte, üzerinize açık mavi bir pardesü giymeyi tercih ederek oldukça hoş görünebilirsiniz.

Kayra pardesü modelleri arasında belden kemerli olanları bulunmaktadır. İnce belli kadınlar, estetik ve zarif bir görüntü oluşturmak için pardesü seçimini kemerli olanlardan yapabilir. Özellikle genç hanımlar, bel kısmında taşlı kemerleri bulunan pardesü modelleri ile oldukça şık olabilirler. Fazla kilolarınız varsa ve bunları saklamak istiyorsanız, düz kesim bir pardesü giymeyi tercih edebilirsiniz. Pardesü modelleri arasında fermuarlı olanları ve düğmeli olanları bulunmaktadır. Fermuarlı pardesülerin giyimi daha kolay olduğu için daha rahat ve daha pratik şekilde giyilebilirler. Farklılık yaratmak isteyen kadınlar, yarasa kollu bayan pardesü modellerinden giymeyi tercih edebilirler.

Pardesü çeşitleri arasında yazlık pardesü modelleri ve kışlık pardesü modelleri bulunmaktadır. Yazlık pardesüler daha ince ve renkli kumaşlardan üretilirken; kışlık pardesüler de koyu renklerde ve daha kalın kumaşlarda üretilmektedir. Armine bayan pardesü modelleri arasında yer alan haki renkli kışlık pardesünün sade tasarımı, sokakta şık görünmek isteyen kadınlar için uygundur. Yazlık pardesülerin özel kumaşı terleme yapmayan materyallerden tercih edilmektedir. Genç hanımlar, yazın coşkusunu yaşamak ve cıvıl cıvıl görünmek için pembe, kırmızı, mavi ve yeşil gibi canlı renklerde üretilen pardesü modellerinden giymeyi tercih edebilirler. Armine pardesü ve Zühre pardesü modellerine, kalitesini sokakta da göstermek isteyenler tarafından rağbet büyüktür. Siz de yeni bir pardesü satın alacaksanız, kategorimizde yer alan pardesü fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Marka

turkuazmoda (204)
SCL (34)
Galaxi (29)
Kayra (21)
Günay (11)
(7)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (23)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL