Panço

Kadınlara pratik ve rahat bir kullanım sunan pançoların yapımında çoğunlukla yün, pamuk, polyester, viskon, akrilik kumaşlar kullanılır. Pamuk kumaş, vücut ısısının dengede kalmasını sağlar. Yün kumaş, soğuk kış günleri için idealdir. Polyester kumaş, kırışma yapmayan soğuğa ve güneşe karşı dayanıklı olan bir yapıya sahiptir. Akrilik kumaşlar yapı olarak yün kumaşa, viskon kumaşlar ise pamuk kumaşa benzer. Panço almak istediğinizde aradığınız modelleri bu kategorimizde rahatlıkla bulacaksınız.

Kadın Pançolar Hangi Şekillerde Kullanılır?

Kadın Pançolar Hangi Şekillerde Kullanılır?

Omuzdan geçirilen pançoları giyerken ve çıkarırken zorlanmazsınız. Pançolar genelde omuzdan bacaklara kadar uzanan bol kesimli kıyafetlerdir. Şal şeklinde pançoların önü açıktır. Bu model pançolar pratik bir kullanım sunar. Bu panço modelleri ile hem spor hem klasik tarzda kıyafetlerinizi kombin edebilirsiniz. Şal pançoların yakası açık olduğu için üzerinizdeki aksesuarlar da rahat bir şekilde görünür. Etek kısmı püsküllü olan modelde şal pançolar bulabilirsiniz. Bu tarz pançolar genelde mevsimliktir. Özellikle püsküllü pançoların İspanyol paçalı pantolonlarla gönül rahatlığı ile kombin edebilirsiniz. Viskon kumaştan yapılan pançolar penye elbise görünümündedir. Bu kumaştan desenli kadın panço modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Üzerinizde ağırlığını hissetmeyeceğiniz bu panço modelini soğuk olmayan havalarda günlük elbise yerine giyebilirsiniz.

Kadın Pançoları ile Şık Kombinler Oluşturun

Kadın Pançoları ile Şık Kombinler Oluşturun

Biye desenli kısa pançoları farklı model arayan kadınlar tercih edebilir. Biye; kıyafetin kendi kumaşından ya da farklı kumaştan elde edilen ve şerit halinde kesilip kıyafette kullanılan kesim modelidir. Ön tarafı bel hizasının üstünde olan pançolarda deri biyeli modeller vardır. Bu tarz pançoyu deri bir pantolon ya da etekle kombin edebilirsiniz. Kullanacağınız pançoda çok desen varsa giyeceğiniz diğer kıyafetleri daha sade modelde tercih edersiniz uyumlu bir kombin elde edebilirsiniz. Pançonuzu genelde klasik kıyafetler ile kombin edecekseniz tek renkte ince kumaşlı olan modelleri tercih edebilirsiniz. Pançolar bohem giyim ile beraber rahatlıkla kombin edilebilir. Bohem; rahat bir giyim stilidir. Püskül detayı kullanılan bu tarz giyimlerde kullanılan kıyafetler salaş modeldedir. Desenli ve renkli bir panço Bohem giyim tarzını sevenlerin kullanabileceği modellerdendir. Kadın pançolarının üzerinde kemer ya da kuşak kullanarak şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

Panço Modeli Seçerken Zorlanmayacaksınız

Panço Modeli Seçerken Zorlanmayacaksınız

Kışlık kadın pançosu almak istediğinizde hasır örgülü modelleri tercih edebilirsiniz. Hasır örgü modeli kalın olduğu için soğuğa karşı sizi maksimum şekilde korur. Bu pançoların kollarında birer tane düğme bulunur. Pelerin pançolar hamile kadınlar için de kurtarıcı kıyafetlerdendir. Pançolar, bol kesim olmasından dolayı hamilelere hem rahat hareket etme olanağı verir hem de karın bölgelerinin gözükmemesini sağlar. Pançolarda düz, geometrik, çizgili, balıksırtı, zebra, çiçekli modeller bulunur. Pançoları 30 derecelik ısı ile makinede yıkayabilirsiniz. Pançoları deformasyona uğramaması için makinenin sıkma programında kurutmamanızda fayda var. Pançoyu kurutmak için makineden çıkarıp yatay olarak düz bir zemine serebilirsiniz. Pançoların temizliğini çamaşır suyu gibi ağartıcı maddeler ile yapmamanız gerekir. Bu tür maddeler pançonun renginin bozulmasına neden olabilir. Panço modellerini çok uygun fiyatlarla alacaksınız. Buna benzer diğer kadın dış giyim ürünleri için Dış Giyim kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Panço

için 268 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Sezon

(2)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(2)
(1)
(12)
(4)
(1)
(4)
(2)
Koton (21)
(2)
(5)
(2)
(1)
(1)
Sateen (17)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Desen / Figür

Düz (7)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Malzeme

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (11)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL