PANÇO

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Panço

Dış kıyafetlerde salaş modellerin tercih edilmesi çoğunlukla avantajı beraberinde getirir. Dış Giyim seçeneklerinden biri olan panço pek çok kombinle rahatça kombinlenmesi açısından fazlasıyla tercih ediliyor. Kadın, erkek, bebek, çocuk fark etmeksizin modelleri bulunan panço modelleri bütün yaşlar için kullanıma uygun olarak çeşitlendiriliyor. İnce ve kalın modeller mevsim çeşitliliğini de arttırıyor. Tamamen salaş olanlar veya kemerli modeller bütün taleplerin karşılanmasına yardımcı oluyor. Yalnızca dış kıyafet olarak kullanılmayan panço, elbise olarak da tasarlanabiliyor. Geniş kol yapısı ve salaş bir inişi barındıran modellerin kullanım rahatlığını arttırmak yapılan seçimlere göre ayarlanabiliyor. Pek çok modelde tasarlanan pançolar, bu giysiyi sevenlerin tercihine sunuluyor.

Panço Salaşlığı Konforlu Kullanımı Beraberinde Getiriyor

Panço Salaşlığı Konforlu Kullanımı Beraberinde Getiriyor

Dar dış kıyafetler özellikle kışın hareket kolaylığını ortadan kaldırabiliyor. Pançolar bu gibi durumlarda tercih ediliyor ve rahat bir kullanım oluşturmak isteniyor. Kışın çok kalın iç giysiler tercih edildiğinde montlar veya kabanların da kalın olmasından dolayı hareket etmek zorlaşabiliyor. Panço kaban modellerinin kalın yapısı sıcak tutarken salaş tasarımları iç kıyafet ne kadar kalın olursa olsun rahatlığı sağlıyor. Bayan panço modellerinde bulunan kaban kumaşından modeller, uzun veya kısa olarak tasarlanabiliyor. Omuz dışında herhangi bir sabitliği bulunmayan bu modeller kolayca kombinlenebiliyor. Kadın panço modellerinde isteğe göre büyük şapka veya orta boy şapka detayları bulunabiliyor. Büyün bedeni kaplayan yapıları ekstra muhafazayı beraberinde getiriyor. Düğmeli veya fermuarlı modeller olabiliyor. Aynı zamanda boğazlı pançolar kış şartları için daha uygun oluyor. Pek çok renk seçeneği bulunan modellerin suya dayanıklı olanları da üretiliyor. Pançoların rahatlığı üretildikleri dayanıklı kumaşlarla destekleniyor. Kalın yapıları kırışmaya mahal vermiyor. Yarasa kolların yer yer normal kol detayıyla tamamlanması, kullanım tercihlerine göre oluşabilecek değişkenliğe hitap ediyor. Fermuar veya düğme gibi detayları bulunmadan doğrudan giyilen modeller de mevcut oluyor. Yazlık panço modellerinin salaşlığı sıcak günler için oldukça uygun oluyor. Rüzgarlı bir sahil havasında veya esintili bir akşam yemeğinde tercih edilebilmekle beraber çoğu zaman giyilmek için uygun oluyor. İnce pançolar özellikle mevsim geçişlerinde fazlasıyla tercih ediliyor. Kumaşlarına göre değişkenlik gösteren modellerin yağmurluk stili da bulunuyor. Salaşlıktan gelen rahatlık, klas görünümün şıklığıyla tamamlanıyor. Klasik giyim tarzı için oldukça uygun olan modeller olduğu gibi günlük sportif giyim için de fazlasıyla uygun modeller bulunuyor. Dar dış kıyafetlerin dezavantajından kurtulmak adına konforlu bir seçenek olan pançolar, yalnızca rahatlık değil şıklık adına da fazlasıyla uygun oluyor. Kaliteli modellerin tercih edilmesi uzun ömürlü kullanımı d beraberinde getiriyor. Salaş bir yapıda olduğu için sünmeyecek kumaşların tercih edilmesi konusunda dikkat etmek gerekiyor. Aynı zamanda kaşe niyetinde edinilen modellerde kısa zamanda tüylenme olmaması adına da kaliteden ödün vermemek şart oluyor. Kadın Giyim & Aksesuar içerisinde bulunan modeller de bunlardan biridir.

Panço Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Panço Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pançoların pek çok modeli bulunuyor ve btün mekanlara uyum sağlayacak kumaş çeşitliliği söz konusu oluyor. Panço mont niyetiyle giyilebildiği gibi kumaş türüne göre kazak, hırka olarak da kullanılabiliyor. Örgü panço modelleri rahatlık ve şıklığın vazgeçilmez adresi oluyor. Yapılan örgü stillerine göre sade veya biraz daha gösterişli modellerin bulunduğu tasarımlar, gerek dış gerekse iç giysi olarak tercih edilebiliyor. Örgüden gelen zarif detaylar ve modelin salaş ve duru görüntüsü birleştiğinde elegan görünüm tamamlanmış oluyor. Soğuk kış günlerinde özellikle boğazlı örgü panço modelleri tercih ediliyor. Triko panço modelleri kısa veya uzun olarak tasarlanabiliyor. Bazı zamanlarda oldukça uzun bir elbise şeklinde de sergilendiği oluyor. Kombinleme konusunda konforlu olan modeller kullanıcı isteğine göre kemer eklemesi yapılarak farklı bir şekilde kullanılabiliyor. Hada hafif bir kullanım adına şal şeklinde tasarımlar da bulunuyor. Şal pançolara zaman zaman eklenen püskül detayları özgün bir görünümü beraberinde getiriyor. Püskül detaylar örgü modellerin de vazgeçilmez parçalarından biri olabiliyor. Erkek panço modellerinin daha ince ve tam yarasa kol olmadığı görünüyor. Genelde salaş modellere eklenen büyük ve dökümlü yaka detaylarıyla tasarlanan erkek modelleri, klas bir görünümün destekçisi oluyor. Hamilelik sırasında dar kıyafetler çok büyük problemlere ve rahatsızlığa neden olabiliyor. Yaklaşık 5 aylık son dönemde kıyafet sıkıntısı çekilebiliyor. Kısa bir dönem için sürekli dış kıyafet satın almak istemeyen kullanıcılar hamile panço modelleriyle oldukça rahat ediyor. Pançoların zaten salaş olan yapıları ayrıca hamile kıyafeti almayı gerektirmiyor. Pançolar yağmurluk olmak için çok uygun bir tasarıma sahip bulunuyor. Kış günlerinde bazen montların üzerine dahi yağmurluk giymek gerekebiliyor. Pançoların geniş yapısı büyük montlar üzerine kolayca kullanım sağlamayı kolaylaştırıyor. Yağmurluklar ince olduğundan kolayca çantalarda taşınabiliyor. Böylece ekstra bir yük olmaktan da çıkmış oluyor. Panço yağmurluk modellerinde büyük şapka detayları eklendiğinde yağmurlu havalarda muhafaza kolaylaşmış oluyor. Panço fiyatları çeşitlere ve çeşitlerin modellerine göre değişkenlik gösteriyor. Soğuk kış günlerinde sabit kalmayan pançoların kullanımı her mevsime ve bütün yaşlara yayılarak konforlu kullanımı herkesle buluşturuyor.

Panço Her Yaşa Hitap Ediyor

Panço Her Yaşa Hitap Ediyor

Pançolar yetişkinler tarafından olduğu kadar bebekler ve çocuklar tarafından da kullanılıyor. Bebek panço modelleri daha çok örgü olarak tercih ediliyor. Modellere şirin kulak eklemeleri yapılarak bebek temasına uygun hale d getirilebiliyor. Panço bebek modellerinin önde gelen avantajı giydirme kolaylığı oluyor. Bebeklere pratik bir şekilde giydirilebilen modeller ebeveynler için de ayrıca avantaj haline geliyor. Çocuk panço seçeneklerinde de aynı şekilde küçük yaş temasına uygun şirinlik odaklı eklemeler yapılabiliyor. Şapka ve panço kenarlarına eklenmiş kürk detayları çocukların da giymek istemesine yol açıyor. Renk seçenekleri oldukça fazla olmakla beraber, kumaş seçenekleri de fazlaca bulunuyor. Daha çok örgü olarak tercih edilen modeller, atkı ve eldiven modelleriyle set haline getirilebiliyor. Panço çocuk giyim kategorisinde mont pançolar da bulunuyor. Genelde kaşe kumaş ile üretilen montlar ara boy veya kısa boy olarak tasarlanabiliyor. Çocuk pançoların da şal stilinde tasarlananları bulunuyor. Özellikle hareket etme kabiliyetleri oturmuş çocuklarda fazlasıyla tercih edilen modellerde, şal modellerde yaygın olarak kullanılan püskül detayları fazlasıyla tercih ediliyor. Mont stillerinde tamamı yarasa kol olmayan modeller de yoğunlukla tercih ediliyor. Panço giyim küçükten büyüğe herkese hitap etmeye devam ediyor. Kışlık panço tercih ederken pançonun salaş yapısının dezavantaja dönüşmeyeceği modellerden yana tercih yapmak daha avantajlı oluyor. Soğuk kış günlerinde doğru seçilmiş bir panço gerçek bir kurtarıcı olabiliyor. Rahat ve zarif duruşları pançoların diğer avantajları oluyor. Pançoların dikimi ve örülmesi konusunda modellere göre kolaylık bulunuyor. Genelde örgü modeller satın alınmadan kendin yap yöntemiyle edinilebiliyor. Özellikle bebek pançoların örgü modelleri, bebek görmeye giderken güzel bir hediye olabiliyor. Her mevsime hitap eden pançolar, bütün şartlara uygun olmalarının yanı sıra rahatlıklarıyla tercih edilen ürün olmaya devam ediyor.