Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

El & Ayak Bakım Ürünleri

için 1,511 sonuç bulundu.

El & Ayak Bakım Ürünleri

Hemen hemen herkes sağlıklı ellere ve ayaklara sahip olmak için çabalar. Bunun için düzenli aralıklarla ve sık sık el ve ayak bakımı uygulamaları yapmalısınız. Sağlıklı bir cilt, bakımlı ve güzel tırnaklar, temiz görünen eller ve ayaklar için manikür, pedikür ve vücudunuz için de spa uygulaması hem sizi mutlu edecek hem de dış görüntünüzün çok daha arzu ettiğiniz gibi olmasını sağlayacaktır. Bütün bu uygulamalarının yapılabilmesi için belli birtakım ürünler bulunmaktadır. El ayak bakım ürünleri olarak adlandırdığımız bu ürün ve aletlere kategorilerimizi inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Manikür ve Pedikür Aletleri

Manikür ve Pedikür Aletleri

Ellerinizin bakımı için manikür, ayaklarınız için de pedikür yapabilir veya güzellik salonu ve kuaför gibi kişisel bakım merkezlerinden bu uygulamalar konusunda hizmet alabilirsiniz. İster güzellik salonlarında olsun, ister kendi evinizde, bu uygulamalar için birtakım manikür aletleri ve pedikür aletleri kullanmanız gerekir. Et pensi, el kremi, tırnak törpüsü, manikür makası, tırnak makası gibi ürünleri hem manikür hem de pedikür için kullanabilirsiniz. Pedikür için pedikür leğeni ya da pedikür kovası, topuk rendesi, ayak masaj aleti ve pedikür tozu gibi ürünlere ihtiyacınız olacaktır.

Spa, Solüsyon, Parafin Ürünleri

Spa, Solüsyon, Parafin Ürünleri

El ve ayak bakımı aynı zamanda kusursuz bir cilt bakımı anlamına da gelir. Dolayısıyla, en etkili cilt bakım yöntemlerinden olan spa uygulamasını da göz ardı etmemelisiniz. Spa malzemeleri arasında en çok tercih edilen malzemeler arasında yer alan parafin, sprey parafin, kartuş parafin ve boncuk parafin gibi çeşitleriyle kategorimizden satın alınabilir. Parafin patiği, parafin eldiveni ve parafin ısıtıcı da parafin kullanırken işinizi kolaylaştıracaktır. Diğer spa ürünleri olarak nemlendirici jel, vazelin, sauna esansı çeşitleri, spa tuzu, spa çamur maskesi ve lazer epilasyon sonrası bakım kremi çeşitlerimizi sayabiliriz.

El Ayak Bakım Ürünleri ve Fiyatları

El Ayak Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Kategorilerimize göz atarak ulaşabileceğiniz pek çok ürün adı dünya çapında duyulmuş en çok tercih edilen markaların güvenilir, kullanışlı, pratik ve dayanıklı ürünleridir. Scholl, Solingen, Tanaçan, Tarko, 1000 Hour, Trim, Fe, Lionesse gibi önde gelen üreticilerin en kaliteli el ayak bakım ürünlerine en uygun fiyatlar ile sahip olmak için doğru adrestesiniz. En ucuz parafin fiyatları ve en geniş ürün çeşitliliğiyle mağazalarımız sizin için dilediğiniz ürünü hemen adresinize iletecektir. Aynı zamanda el ayak bakım ürünleri yalnızca tek tek değil, aynı zamanda setler halinde de satışa sunulmaktadır. Kategorilerimizde bulunan manikür seti ve pedikür seti benzeri el ve ayak bakım seti ürünleri arasından dilediğinizi hemen sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Solingen (106)
Fe (24)
Trina (23)
Tarko (20)
Trim (12)
Lionesse (11)
Elly (9)
1000 Hour (6)
Nascita (5)
Akos (4)
Farmasi (3)
LR (3)
Laica (3)
Buffer (2)
Kuaf (2)
Zorah (2)
B&H (1)
Babe (1)
Binacil (1)
Charmvit (1)
Coola (1)
Cosmica (1)
Dore (1)
Farmona (1)
Inglot (1)
Kiepe (1)
Mara (1)
Nars (1)
PATOLAB (1)
Rodeo (1)
Selective (1)
Solex (1)
Solgern (1)
İlkom (1)
(1227)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(100)
ve üzeri (138)
ve üzeri (146)
ve üzeri (147)
ve üzeri (156)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL