Tüp Boya

için 4,542 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tüp Boya

Hem kadınlar hem de erkekler arasında saç boyama oldukça sık rastlanan bir imaj yenileme hamlesi olarak öne çıkıyor. Eğer kişi saçlarının renginden memnun değilse ya da saç renginden başlayarak yeni bir imaj yaratmak istiyorsa, ilk yapacağı şey aklındaki görüntüye uygun ya da kendi tenine uygun beğendiği bir saç boyası ile saçlarını boyamak oluyor. Kimileri yalnızca değişiklik istediği için saçlarını boyuyor, kimileri ise artan beyaz saçlarını kapatmak için. Ancak saç boyamak her zaman güzel bir dış görünüşe sahip olmakla ilgili. Bu nedenle mevcut saç boyası çeşitleri oldukça geniş bir yelpaze sunuyor.

Saç Boyası Çeşitleri Nelerdir?

Saç Boyası Çeşitleri Nelerdir?

İster güzellik salonu ve kuaförlerde ister evde saç boyama uygulamalarında kullanılmak üzere üretilen pek çok saç boyası çeşidi bulunmakta. Özellikle günümüzde saç boyası kataloglarına baktığınızda farklı saç boyası renkleri ve bu renklerin açık ya da koyu tonlarına rastlamanız mümkün. Böyle bakıldığında, aslında aklınızdaki saç rengi ne olursa olsun, saç boyası satın alırken hemen hemen aynı rengi bulmanız kolaylaşıyor. Saç boyası sprey kutularda ya da kısaca tüp boya olarak adlandırdığımız tüpler şeklinde piyasaya sunuluyor. En çok tercih edilen çeşitler ise elbette tüp boya olarak bilinen saç boyaları.

Evde Saç Boyama Nasıl Yapılır?

Evde Saç Boyama Nasıl Yapılır?

Eğer siz de saçlarınızı tüp boya ile istediğiniz bir renge boyamak istiyorsanız, bunun için önce seçtiğiniz bir markanın dilediğiniz renkteki tüp boyasına, oksidan adı verilen malzemeye, eldivenlere, fırçaya ve bir tarağa ihtiyacınız olacak. Bir kapta tüp boya ile oksidan sıvısını iyice karıştırdıktan sonra fırçayla saç diplerinizden başlayarak saç uçlarınıza doğru boya uygulamasını yapabilirsiniz. Eldiven giymeniz boyanın elinizde iz bırakmaması açısından tavsiye edilmektedir. Ardından tarak kullanarak saçlarınızı ayırabilir, boyama işlemini kolaylaştırabilirsiniz. Kategorimizde yer alan tüp boya çeşitlerini inceleyerek geniş renk ve marka yelpazemizden arzu ettiğiniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Tüp Boya Fiyatları

Tüp Boya Fiyatları

Kategorimizi inceleyerek satın alabileceğiniz tüp boya çeşitlerimiz, dünyaca ünlü saç boyası markaları tarafından üretilen kaliteli, saçlarınıza bakan, geniş bir renk skalasına sahip ürünler olarak ihtiyaç ve beğeninize sunulmaktadır. Loreal saç boyası, Voila saç boyası, Koleston tüp boya çeşitleri ve Palette, Selective, Vital Colours, Neva Color gibi pek çok kadın ve erkeğin tercih ettiği saç boyası markaları ve saç boyası çeşitlerine en uygun tüp boya fiyatları ile sahip olmak için kategorimizde bulunan saç boyalarını incelemeniz yeterli. Farklı mililitrelerde tüplerde satışa sunulan tüp boya çeşitlerimizin yanı sıra saç açıcı ve boya silici ürünlere de ihtiyacınız olabilir. Tüm kuaför ürünleri için Güzellik Salonu & Kuaför Ürünleri kategorimizi incelemeniz yeterli.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1000 Hour (1)
Abc Derm (1)
Akos (1)
Alpeda (1)
Angelsin (1)
Arleva (1)
Baco (112)
Bioflex (1)
Blondme (15)
Davines (54)
(3365)
Esila (1)
Goldwell (4)
Koleston (38)
Lilafiks (61)
Lionel (2)
Loreal (255)
Maraes (65)
Matrix (8)
Morfose (202)
Neva (205)
New City (1)
Organic (2)
Ossion (1)
Palette (16)
Sea Color (4)
Selective (86)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(113)
ve üzeri (157)
ve üzeri (169)
ve üzeri (173)
ve üzeri (188)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL