Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Boya & Saç Açıcılar

için 8,062 sonuç bulundu.

Boya ve Saç Açıcılar

Boya ve saç açıcılar saçınızın rengini dilediğinizce değiştirmenizi sağlamaktadır. Geniş bir renk yelpazesine sahip olan saç boyaları ve saç açıcıları ile göz alıcı ve rengârenk saçlara sahip olabilirsiniz. Ürünleri kullanırken sizin için özel olarak hazırlanılmış kullanım talimatlarını takip ederek basit birkaç adımda saçınızı tek başınıza boyayabilirsiniz. Saç tipine ve nasıl bir kalıcılık beklediğinize bağlı olarak farklı saç boyaları ve saç açıcı boya seçeneklerine ulaşmanız mümkündür. Jel, köpük ve sprey çeşitleri bulunabilen ve saçınızın yalnızca yüzeyine nüfuz eden geçici saç boyaları saçınızın rengini bir sonraki yıkamaya dek değiştirebilmektedir. Sıvı, jel ve krem formunda bulunabilen yarı kalıcı saç boyaları ile geçici bir süreliğine farklı bir saç rengini deneyimleyebilirsiniz. 6 ila 8 yıkamaya kadar kalıcılık sağlayan bu boyalar amonyak ve peroksit içermemektedirler. Kalıcı saç boyaları ile inatçı beyaz saçlar bile kolaylıkla kapatılabilir. Kalıcı boyalar saç tellerinize derinlemesine nüfuz ederek saç renginizi 2-3 tona dek açabilmektedir. Diğer ürünlere nazaran çok daha uzun süre kalıcılık gösteren bu boyalar, renk değişikliği yapmak isteyenler için ideal bir seçimdir. Birbirinden farklı saç boyası markaları ve renkleri sayfamızda yer almaktadır. Saçınızın yapısını ve istediğiniz rengi göz önünde bulundurarak farklı seçenekler arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz. Saç açıcılar ise saçınızın rengini kademeli olarak açmanıza yaramaktadır. Sprey, krem ve jel formlarında bulunabilen saç açıcıları ile saçınızın rengini kalıcı olarak açabilirsiniz. Saçınızı farklı bir renge boyamadan önce saç açıcılardan faydalanmak da daha canlı ve açık renklere kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Saçınıza zarar vermeden etkili bir şekilde sonuç almanızı sağlayan açıcılar ile doğal ve kalıcı renk sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Birbirinden farklı boya ve saç açıcılar sayfamızda çeşitleri ile birlikte yer almaktadır.

 Boya ve Saç Açıcısı Seçiminde Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Boya ve Saç Açıcısı Seçiminde Göz Önünde Bulundurulması Gerekenler

Boya ve saç açıcınızı seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli hususlardan biri içeriğindeki maddelerdir. Eğer boyanın içeriğinde alerjik bir reaksiyon vermenize sebep olabilecek bir madde bulunuyorsa bunu içerik kısmını okuyarak önceden tespit edebilirsiniz. Boya ve saç açıcılarını uygularken muhakkak kullanım talimatlarını takip etmeniz gerekmektedir. Uygulamayı yaparken eldiven kullanmak ihmal edilmemeli ve boya saçta sadece kullanım talimatında belirtilen süre boyunca tutulmalıdır. Bu ürünler saç haricinde başka yerler üzerinde kullanılmamalıdır. Ürün seçimi yaparken saç tipi ve saçınızın taban rengi de göz önünde bulundurulmalıdır. Kullanacağınız renkten alacağınız sonuç kendi saç renginize göre değişkenlik göstermektedir. Saçınız açık bir renk ise elde edeceğiniz renk daha parlak olurken saçınız koyu bir renk ise elde edeceğiniz renk de beklenenden daha koyu gözükebilmektedir. Saç boyası seçerken boya kartelasına göz atarak saç boyası renkleri hakkında fikir edinebilirsiniz. Eğer saçlarınızın yıpranmış olmasından şikâyetçiyseniz içinde vitamin ve doğal yağlar bulunduran ürünlerini seçebilirsiniz. Saçınızı boyarken aynı zamanda bakım yapan ürün seçenekleri de mevcuttur. Eğer beyaz saçlarınızı kapamak için bir ürün kullanmak istiyorsanız boyanın kapatıcılık özelliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Saç açıcısı uygularken ise saçınıza hasar vermemek için ürünü birdenbire çok yoğun bir şekilde uygulamamalı ve kullanım talimatlarına uymalısınız. Saç açıcı toz hazırlarken karışımların miktarlarının doğru bir şekilde ayarlanması büyük önem taşımaktadır. Açma işlemini çok sık ve art arda uygulamak da saça hasar verebileceğinden, işlemler arasında belli bir zaman aralığı bırakmak faydalı olmaktadır. Sprey, krem boya, toz ve jel gibi birçok farklı formda ulaşabileceğiniz saç açıcı ürünlerden hangisini satın almak istediğinize karar vermek ve saç açıcı fiyatları hakkında bilgi edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Evde Saç Renginizi Değiştirmek

Evde Saç Renginizi Değiştirmek

Saç boyası ve saç açıcıları ile ev konforunda, saatlerinizi kuaför salonunda harcamadan ve kendi başınıza saç renginizi değiştirmek artık mümkün hale gelmiştir. Seçtiğiniz ürünü kullanmadan önce saç boyası alerji testi yapmak ürünün içerdiği maddelere karşı bir hassasiyete sahip olup olmadığınızı anlamak için iyi bir tedbirdir. Evde saçınızı boyamadan 48 saat önce saç tipi ve taban renginize göre seçtiğiniz ürünü bir kulak çubuğu yardımı ile dirsek içinize uygulayınız. Bir süre boyunca üzerini kapatmadan beklediğiniz kısmı daha sonra ılık su yardımıyla temizleyiniz. 48 saatin ardından kızarıklık, yanma, kaşıntı gibi belirtiler gözlemlerseniz bu ürünü kullanmayı hemen bırakmalı ve doktorunuza danışmalısınız. Aynı zamanda boyayı saçınıza tamamen uygulamadan önce tutam testi yapmak da elde edeceğiniz renk hakkında size iyi bir fikir vermektedir. Saçınızın gözükmeyen bir kısmından ayırdığınız saç tutamına boya karışımını uyguladıktan sonra talimatta belirtilen süre boyunca bekleyiniz. Bu saç tutamını durulayıp kuruttuktan sonra elde ettiğiniz sonuca göz atabilir ve eğer sonuçtan memnun kalırsanız saçınızın tamamına tüm bu karışımı uygulayabilirsiniz. Boyama öncesi boyanın teninizde leke bırakmasını engellemek amacıyla saç hizanıza, kulaklarınıza ve boynunuza krem sürebilirsiniz. Bu derinize bulaşan boyanın daha kolay çıkmasını sağlamaktadır. Eldiven takıp omzunuza havlu ve boyama önlüğü örttükten sonra saç boyama kitinden çıkan ürünlerle uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Saç açıcılar ise genellikle profesyonel kullanım için tercih edilse de iyice gelişmiş olan saç boyama ve saç bakımı teknolojisi sayesinde artık profesyonel olmayan eller tarafından dahi kolayca ve güvenle kullanılmaktadır. Daha pratik bir kullanım ve doğal renk geçişleri sağlamak amacı ile piyasaya çıkan saç açıcı sprey ve jeller de kademeli ve doğal şekilde saç rengi açılmasını sağlamaktadır.

 Boya ve Saç Açıcısı Çeşitleri ve Fiyatları

Boya ve Saç Açıcısı Çeşitleri ve Fiyatları

Günümüzde saç boyamak kadınlar ve erkekler tarafından sıklıkça tercih edilen, oldukça popüler ve rutin bir hale gelen durumdur. Bunun yanı sıra kozmetik sektörü saç boyası alanında oldukça yetkin bir hale gelerek son teknoloji ürünler üretmeye devam etmektedir. Göz alıcı ve eşsiz saç renklerine sahip olmanıza olanak sağlayan ürün çeşitliliği sayesinde ister doğal tonlarda ister sıra dışı renklerde saçlar elde etmeniz ve tarzınızı yansıtmanız oldukça kolay bir hale gelmiştir. Yüzlerce değişik ana ve ara renk seçeneklerinden kişiler ten rengine ve stiline en uygun ürünü seçerek hemen satın alabilir. Vücut ısınız ile aktive olan saç boyası, saç tellerinize derinlemesine işler ve yoğun renk pigmentleri aktive olarak saçınızı hemen istediğiniz renge kavuşturur. Üstelik boyanın kalıcılığını seçme alternatifiniz de vardır. Saçınızı kalıcı bir şekilde boyamadan önce geçici saç boyalarını kullanabilir ve saçlarınızı hiç yıpratmadan sadece birkaç günlüğüne yeni bir saç rengini deneyimlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Rengi beğendiğiniz takdirde ise daha uzun süreli kullanmak amacı ile kalıcı bir saç boyası satın almanız mümkündür. Saç açarken ya da seçim yaparken saçınızın hâlihazırdaki durumu oldukça önemlidir. Boyasız, yarı boyalı ya da boyalı saçlara yönelik özel olarak hazırlanmış ayrı ürünler bulunmaktadır. Bu farklı ürün çeşitleri saçınızın yıpranmışlığı ve tipi göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir. Saç boyası ve saç açıcısının hacmi ve yoğunluğu alıcının isteğine yönelik şekillendirilmiştir. Ürün fiyatları ürünün kalitesi ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kullanıcılar boya ve saç açıcısı seçerken farklı hususları göz önünde bulundurmaktadır. Kullanım şekli, ürün içeriği ve kalitesi değişkenlik gösterdikçe fiyatlar da değişkenlik göstermektedir. Sayfamızda sizlere sunulan birbirinden avantajlı seçenekler ve tüketici dostu fiyatları inceleyerek saç boyası fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Palette (118)
Neva (510)
Koleston (289)
Morfose (253)
Akos (170)
Lilafiks (148)
Vital Colors (131)
Loreal (114)
Sea Color (70)
Kuaf (57)
Redist (46)
DCL (45)
Matrix (35)
Selective (32)
Trina (32)
Blondme (27)
Davines (23)
Fonex (17)
Ossion (16)
Tarko (16)
Roon Form (13)
Coola (12)
Nascita (10)
New Favor (10)
Lionesse (9)
Pauline (9)
Synchro (8)
1000 Hour (7)
Charmvit (7)
Carmelo's (5)
Dvl (4)
Farmasi (4)
Gold (4)
Hairens (4)
Maraes (4)
Organic (4)
Rodeo (4)
S-Well (4)
Abc Derm (3)
Bioflex (3)
Elly (3)
Fe (3)
Goldwell (3)
Talya (3)
Alpeda (2)
Angelsin (2)
Clea Hair (2)
Dore (2)
Esila (2)
Markazen (2)
Nars (2)
Novocrin (2)
Serenity (2)
Barber (1)
Binacil (1)
Bioblas (1)
Electa (1)
Kiepe (1)
Missha (1)
Norman (1)
Specta (1)
Tanaçan (1)
Vivaldi (1)
Wella (1)
(5663)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(381)
ve üzeri (515)
ve üzeri (565)
ve üzeri (576)
ve üzeri (600)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL